Co robicie w wolnym czasie? Hobby, pasja, czy tylko zabicie nudy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Co robicie w wolnym czasie? Hobby, pasja, czy tylko zabicie nudy?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 68 z 68 ]

61

Odp: Co robicie w wolnym czasie? Hobby, pasja, czy tylko zabicie nudy?

Tak jak patrze na te wszystkie wypowiedzi to dociera do mnie, że i jedno i drugie też kiedyś było moim ulubionym zajęciem. Nie mam tak jakoś hopla na punkcie tylko jednego. Lubię zarówno czytać jakieś miłe i spokojne opowieści, ale też chętnie zajmuje się ogrodem i fotografią. W wolnym czasie jaki spędzamy z m razem to albo rowerem gdzieś jeździmy, albo oglądamy seriale. Chociaż ostatnio byłam w kinie we Wrocławiu w Arkadach Oh-Kino się chyba nazywa. Koniecznie chciałam pójść na "Czwartą Władzę" i faktycznie się nie zawiodłam. To był super film, pewnie nieraz jeszcze go sobie obejrzę smile
A jak macie jakąś pasją czy hobby to poświęcacie jej cały wolny czas?
Czy zwykle jakiś part.

Ogrodnictwo moją pasją. [tu był nieregulaminowy link - został usunięty przez moderację]
Zobacz podobne tematy :

62

dagmara.beres napisał/a:

Tak jak patrze na te wszystkie wypowiedzi to dociera do mnie, że i jedno i drugie też kiedyś było moim ulubionym zajęciem. Nie mam tak jakoś hopla na punkcie tylko jednego. Lubię zarówno czytać jakieś miłe i spokojne opowieści, ale też chętnie zajmuje się ogrodem i fotografią. W wolnym czasie jaki spędzamy z m razem to albo rowerem gdzieś jeździmy, albo oglądamy seriale. Chociaż ostatnio byłam w kinie we Wrocławiu w Arkadach Oh-Kino się chyba nazywa. Koniecznie chciałam pójść na "Czwartą Władzę" i faktycznie się nie zawiodłam. To był super film, pewnie nieraz jeszcze go sobie obejrzę smile
A jak macie jakąś pasją czy hobby to poświęcacie jej cały wolny czas?
Czy zwykle jakiś part.

Ja w kwestii Czwartej Władzy mam zupełnie odmienne odczucia sad Szału nie ma.jeden ze słabych filmów Spielberga sad

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

63 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-04-28 11:35:10)

Interesuję się fizyką kwantową
https://www.youtube.com/watch?v=QpLdw1IC-Q0

64

Wiem, że wątek jest nieaktywny od kilku miesięcy ale mimo tego jednak napiszę o swoim hobby, bo może znajdzie się ktoś, kto ma takie same zainteresowania ( choć szczerze mówiąc wątpię).
Wiem, że dla wielu osób wyda się to śmieszne, moja rodzina mówiąc o moich zainteresowaniach uśmiecha się, a wszystko co powiem w tym temacie traktuje z przymrużeniem oka. Ale mnie to nie przeszkadza ani mnie to nie zraża. Moje hobby to NUMEROLOGIA. 
Dwa lata temu w Pobierowie trafiłam na festiwal hare kryszna (hinduistyczna tradycja religijna) i tam kupiłam książkę "numerologia wedyjska". Tak mnie to zainteresowało, że po przyjeździe do domu zaczęłam wypożyczać, kupować książki i po prostu uczyć się numerologii. Zajęło mi to ponad rok. Wyłączyłam się z życia praktycznie i każdą chwilę poświęcałam na naukę i "badania". Dzisiaj mi już przeszło. Ale pozostał mi nawyk, że jak słyszę o czyimś życiu albo czytam, to zaraz sprawdzam (ale najpierw próbuję  odgadnąć) jaką wibracją numerologiczną jest dana osoba.
Może są tu jakieś osoby, które wiedzą o czym ja w ogóle piszę ?

65 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-08-11 02:22:55)

Justa odświeżyła wątek. Co prawda, jej zainteresowania znacznie odbiegają od moich, ale - jak mówi stare rzymskie potzekadło, "o gustach się nie dyskutuje". smile
Ja - czytać uwielbiam. Wszystko, poza tabloidami i pochodnym Doeniken'a.
Mój ojciec, gdy szkrabem jeszcze byłem, zabrał mnie do lasu, nad Nysą Łużycką.
Pokazał mi pozostałości okopów, działobitni i rowów plot.
W jednym z rejonów, gdzie II Armia WP forsowała Nysę w operacji drezdeńskiej.
Zaraził mnę historią II wojny światowej. Zwłaszcza uzbrojeniem wojsk tamtego czasu.
Potem doszły do tego analizy planów strategicznych i taktycznych posunięć w danym okresie walk.
Front Wschodni, ale i zmagania na Pacyfiku.
I - w końcu , konfrontacja byłych sojuszników w Korei i Wietnamie.
Bez końca mógłbym w tym siedzieć. smile
Przez wiele lat nie nudziłem się, bo profesja moja, nie pozwalała na nic nierobienie.
Teraz, nudzę się, bo siedzę w domu, jako wieloletni już emeryt, bo partnerka moja, nie mędzi mi.nad głową.
Wyjechała do kuzynki. Niedaleko - ale zawsze, trochę spokoju przez kilka dni. smile

facet po przejściach

66

No cóż, ezoteryka to wyższy lewel i nie każdy ma predyspozycje i możliwości ją rozumieć i czuć. Większość ludzi twardo stąpa po ziemi i patrzy pod nogi a nie w chmury.
U mnie też był czas zainteresowania historią, tyle że rewolucją francuską ?! Trwało to ok 3 - 4 lat. W końcu pojechałam do Paryża,. Gdy już na własne oczy zobaczyłam co było do zobaczenia - moje hobby czy raczej chwilowa pasja się skończyły. Teraz czekam co mnie znowu napadnie na kolejny rok albo i dłużej. Teraz pochłaniam kryminały - gatunek którego kiedyś nie tknęłam i z kryminałów kpiłam, uważając, że nie mają żadnej wartości. No ale już powoli zaczyna się zmęczenie materiału i zobaczymy co dalej.
Tematy o których piszesz znam, bo mam w rodzinie zawodowego żołnierza, pasjonata tych wszelkiego rodzaju strategii wojskowych. Niestety, kompletnie nie czuję tematu a jak słucham to tylko z uprzejmości. Jak słusznie zauważyłeś , o gustach się nie dyskutuje, więc szanuję tą pasję i udaję zainteresowanie, choć ciągle się zastanawiam ile można o tym gadać.

67

justa_pl napisał/a:

No cóż, ezoteryka to wyższy lewel i nie każdy ma predyspozycje i możliwości ją rozumieć i czuć. Większość ludzi twardo stąpa po ziemi i patrzy pod nogi a nie w chmury.
U mnie też był czas zainteresowania historią, tyle że rewolucją francuską ?! Trwało to ok 3 - 4 lat. W końcu pojechałam do Paryża,. Gdy już na własne oczy zobaczyłam co było do zobaczenia - moje hobby czy raczej chwilowa pasja się skończyły. Teraz czekam co mnie znowu napadnie na kolejny rok albo i dłużej. Teraz pochłaniam kryminały - gatunek którego kiedyś nie tknęłam i z kryminałów kpiłam, uważając, że nie mają żadnej wartości. No ale już powoli zaczyna się zmęczenie materiału i zobaczymy co dalej.
Tematy o których piszesz znam, bo mam w rodzinie zawodowego żołnierza, pasjonata tych wszelkiego rodzaju strategii wojskowych. Niestety, kompletnie nie czuję tematu a jak słucham to tylko z uprzejmości. Jak słusznie zauważyłeś , o gustach się nie dyskutuje, więc szanuję tą pasję i udaję zainteresowanie, choć ciągle się zastanawiam ile można o tym gadać.

Zupełnie i bez zastrzeżeń, zgadzam się z tym, co piszesz, Justo. smile
W przedmiocie ezoteryki, w fundamentach pod piwnicą jestem.
W tej mojej pasji zaś, uchodzę za znawcę, ale bez odchyłów branych za obsesję lub nudziarstwo.
To mój świat. Gdy ktoś - tylko wtedy, gdy sam chce, wpuszczam go do niego na chwilę. smile
Moja partnerka akurat, po drugiej stronie globu przez cały czas jest w tej materii. smile

facet po przejściach

68

No ale skoro zajmujesz się tym tematem przez długie lata, to na pewno już wszystko poznałeś, wyczytałeś, rozpracowałeś. Analizowałeś dziesiątki razy. To w zasadzie co robisz? No bo chyba nie czytasz i nie analizujesz wciąż tego samego? Pytam, bo u mnie hobby goni hobby. Jestem świata ciekawa i wciąż poznaje nowe rzeczy. Jeśli zaspokoję swoją ciekawość, " rozkminie temat" to biorę się ze zdwojoną siłą za coś nowego, co mnie zainteresuje i zafascynuje. Tak z ciekawości pytam, jak to jest u tak zapalonych pasjonatów, którzy całe życie poświecili jakiejś jednej pasji.

Posty [ 61 do 68 z 68 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Co robicie w wolnym czasie? Hobby, pasja, czy tylko zabicie nudy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021