Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 181 do 240 z 246 ]

181

Odp: Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Spoko Żabciu smile Napisać można tu wszystko.. Szanuję Twoje zdanie.
Niech każdy rechocze w taki sposób, w jaki mu się podoba. Nad takim stawem czy kałużą, jaką sam świadomie wybiera.

Zobacz podobne tematy :

182

GosiaSrosia napisał/a:

rossanko,
Rozmawiamy. One uważają, że to ja mam dziwne podejście. Nie angażuję się w relacje, które od samego początku mi 'śmierdzą', nie używam też aplikacji do poznawania facetów.
Moje próby tłumaczenia już dawno spełzły na niczym. Obie znają moje stanowisko i co raz częściej widzę, że nie chcą mi pewnych rzeczy opowiadać, bo wiedzą, że zaraz zacznę kpić. Nie wiem już jak mam przemówić do ich rozsądku.
Jedna z nich uważa, że zawsze trafia na intelektualistów i outsajderów. To jej zdanie, ja ich nie poznałam, aczkolwiek myślę, że i inteligentni mogą chcieć po prostu przelecieć. Nie ma zasady. Są to też w jej przypadku artyści, fotografowie, aktorzy teatralni. Nie chcę jednak rozgłaszać, że wszyscy faceci pracujący w tych branżach do takich należą.
Druga.... są to mega różni faceci. Pełen przekrój. Czasami mam wrażenie, że każdy który zwróci na nią uwagę, ale mogę się mylić.

P.S. Rany, jak dobrze, że one nie wiedzą że ja to wszystko piszę... Zaczynam mieć wyrzuty sumienia, po czym przypomina mi się, że żadnej z nas na szczęście nie znacie.

Skoro macie tak różne zdania i podejścia to pewnie ich nie przekonasz do zmiany zdania. I tak będziecie sobie rozmawialy one swoje i ty swoje,
Może być i tak, że paradoksalnie im te układy pasują,  chociaż zadna się do tego nie przyzna. Nie miały porządnego związku,  to nie wiedzą jak to ma wyglądać,  więc wciąż i wciąż popełniają te same błędy.

183

Możliwe.
Tylko że one wciąż chciałyby te porządne, poważne i normalne związki stworzyć, jak każdy zdrowy człowiek.
Nie ma przecież jednej reguły, jednak ten sposób, który wybrały jest według mnie od razu skazany na porażkę.

184

GosiaSrosia napisał/a:

Spoko Żabciu smile Napisać można tu wszystko.. Szanuję Twoje zdanie.
Niech każdy rechocze w taki sposób, w jaki mu się podoba. Nad takim stawem czy kałużą, jaką sam świadomie wybiera.

No nad takimi agentkami jak Twoje koleżanki to wypada tylko ponuro zarechotać tongue "Mam 30 lat' serce złamane przez hindusa... i grzyba (też od hindusa)" tongue Serio - coś takiego to bardzo biednie wygląda big_smile Już sobie wyobrażam jak 15 lat wcześniej jakiś szczyl kupił którejś z nich jakiś kwiatek na Dzień Kobiet - nieświadomy tego że ten astralny, niezkazitelny byt zarazi się kiedyś hinduskim grzybem. tongue Tak trudno przyjąć Ci do wiadomości że "koleżanki" nie są w niczym lepsze od panienek z agencji, a wręcz im ustępują ?? tongue I wiesz - nie jestem mega przystojniakiem który co tydzień może sobie wyrywać inną z klubu tongue  Więc zapłacenie dziewczynie z agencji nie jest w moim przypadku takie złe, przynajmniej dostanę co chcę dostać tongue

185

Żabo, powinieneś się nazwać Ropuchą boś okrutnie obrzydliwy.
Nic mi tu nie jest ciężko przyjąć. Napisałam jedynie że szanuję Twoje zdanie, a Ty mi tu dalej chcesz pocisnąć... W nosie mam twoje rechotanie, tak szczerze mówiąc. Nic odkrywczego do tej pory tu nie napisałeś, więc wracaj do swojej kałuży.
Może stąd ten twój gadzi jad, bo chciałbyś sobie powyrywać a nie możesz. Zauważ że do tej pory byłam dla ciebie uprzejma.

186

GosiaSrosia napisał/a:

Żabo, powinieneś się nazwać Ropuchą boś okrutnie obrzydliwy.
Nic mi tu nie jest ciężko przyjąć. Napisałam jedynie że szanuję Twoje zdanie, a Ty mi tu dalej chcesz pocisnąć... W nosie mam twoje rechotanie, tak szczerze mówiąc. Nic odkrywczego do tej pory tu nie napisałeś, więc wracaj do swojej kałuży.
Może stąd ten twój gadzi jad, bo chciałbyś sobie powyrywać a nie możesz. Zauważ że do tej pory byłam dla ciebie uprzejma.

Nic odkrywczego nie muszem pisać bo to przecież nic tu nie ma do odkrycia tongue Nie mogę sobie powyrywać bo niestety nie jestem hinduskim czy innym ciapatym miliarderem - takim na których lecą twoje koleżanki. Ale nic to, jak pisał poeata - "słodkich pierniczków dla wszystkich nie starczy". Za kilka lat nawet tacy Janusze jak ja będą Ciebie i twoje koleżanki odpędzali miotłą.... bo co Ty masz do zaoferowania, oprócz rozdmuchanych oczekiwań i hinduskiego grzyba ? tongue

187

Ropuchu, skoro niczego tu odkryć nie można, to po co sie tu w ogóle udzielasz? Spadaj jeśli nie podoba Ci się to co tutaj czytasz. Przeciez to poniżej Twojego poziomu kultury.....

Ozzy Da Frog napisał/a:

Rossanka, toż Ty nic nie rozumiesz tongue "Koleżankom" Autorki (w aptece maść na hemoroidy też kupowałbym z razie czego dla "kolegi") wydaje się że należy im się KSIONŻE, musi być piękny, bogaty i ciapaty, taki co zabierze do Paryża a nie na jakiś bieda-bilard czy spacer po Koziej Wólce big_smile i oczywiście nie dociera do nich że tacy co są w stanie wozić je po Paryżach i innych muzułmańskich miastach mają takich "księżniczek" na pęczki, za tydzień zadzwonią do jakiejś innej. I są oczywiście oburzone, gdy po przekroczeniu 35-go roku życia nie chce ich nawet Janusz z brzuchem i wąsem, na którego nie spojrzałyby nawet 10 lat wcześniej tongue

PS. Tym co chcą mi mówić że piszę tak złośliwie bo zazdroszczę - w razie czego Panie z roksy wychodzą znacznie taniej niż paryskie Ksienżniczki tongue Stać mnie big_smile

To co kobieta po 35 roku zycia,to juz skreslona jest ?? jakis Ty pewien tych swoich Panien z roksy smile

GosiaSrosia napisał/a:

Ropuchu, skoro niczego tu odkryć nie można, to po co sie tu w ogóle udzielasz? Spadaj jeśli nie podoba Ci się to co tutaj czytasz. Przeciez to poniżej Twojego poziomu kultury.....

Jego poziom to Panie z roksy/prostytuki smile

189

Noc jest PIEKNAtajemnicza napisał/a:
Ozzy Da Frog napisał/a:

Rossanka, toż Ty nic nie rozumiesz tongue "Koleżankom" Autorki (w aptece maść na hemoroidy też kupowałbym z razie czego dla "kolegi") wydaje się że należy im się KSIONŻE, musi być piękny, bogaty i ciapaty, taki co zabierze do Paryża a nie na jakiś bieda-bilard czy spacer po Koziej Wólce big_smile i oczywiście nie dociera do nich że tacy co są w stanie wozić je po Paryżach i innych muzułmańskich miastach mają takich "księżniczek" na pęczki, za tydzień zadzwonią do jakiejś innej. I są oczywiście oburzone, gdy po przekroczeniu 35-go roku życia nie chce ich nawet Janusz z brzuchem i wąsem, na którego nie spojrzałyby nawet 10 lat wcześniej tongue

PS. Tym co chcą mi mówić że piszę tak złośliwie bo zazdroszczę - w razie czego Panie z roksy wychodzą znacznie taniej niż paryskie Ksienżniczki tongue Stać mnie big_smile

To co kobieta po 35 roku zycia,to juz skreslona jest ?? jakis Ty pewien tych swoich Panien z roksy smile

GosiaSrosia napisał/a:

Jego poziom to Panie z roksy/prostytuki smile

W sumie to każdy facet wolałby zadbaną prostytutkę, która zawsze się zabezpiecza niż byle taką co to daje bzykać bez gumki jakimś muslimom czy innym hindusom.
Taka kobieta jest obrzydliwa, gorsza od prostytutki, na samą myśl mam odruch wymiotny.

190 Ostatnio edytowany przez Revenn (2017-02-04 01:13:21)

Autorko zadaj sobie inne pytanie
Czy większość kobiet skreśla łysiejących, niskich, z małym penisem czy rudych mężczyzn? Twoja odpowiedzi będzie też odpowiadała tematowi.

Dlaczego często się spotykają z facetami? Bo to z reguły psy, jak są napaleni to niewiele im potrzeba(dopiero po wytrysku przychodzi stagnacja i logika), a przecież masturbacja to ujma więc... Owszem jak już wcześniej napisałem jest wiele mężczyzn którzy by z nimi byli na stałe. Ale to przecież nie ich "typ". Więc muszą się zadowolić tym co mają, skoro kręcą je takie osobowości.

Druga sprawa dotyczy preferencji polek. Owszem, dla nich znacznie bardziej pociągający są w większości bruneci i urody ciemne bądzi egzotyczne. Nie ma w tym nic dziwnego, np Włoszki szaleją za blondynami z niebieskimi oczami. Chcą kogoś kto jest w jakiś sposób orginalny i egzotyczny. Tak działa instynkt, nakazujący mieszać pule genetyczną żeby potomstwo było jak najlepsze. Ja też wole japonki niż polki i gdybym miał do wyboru wybrałbym tą pierwszą, chyba że nie mógłbym się porozumieć. Wielu Polaków woli Włoszki, Rude kobiety czy właśnie azjatki.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

191

Mam dobrą wiadomość dla kobiet z nadwagą i otyłością, mają powodzenie u Panów 50-cioletnich.

192

nika05 napisał/a:

Mam dobrą wiadomość dla kobiet z nadwagą i otyłością, mają powodzenie u Panów 50-cioletnich.

A Ty skąd to wiesz, z autopsji? big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

193

Krejzolka82 napisał/a:
nika05 napisał/a:

A Ty skąd to wiesz, z autopsji? big_smile

Jak te panie mają 45-60 lat to spoko big_smile

194

nika05 napisał/a:

Hahahaha big_smile

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

195 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-05 18:50:59)

Ale to wcale nie jest takie głupie co pisze Nika05, olśniło mnie. smile

Więc jak przytyje chociaż dla naszego drogiego WuWusia jestem gruba to może ktoś się mną zainteresuje. big_smile big_smile big_smile
Facet 50-letni to tylko 15 lat starszy ode mnie, więc spoko, nie będę musiała ćwiczyć, będę tylko jadła i jadła, no żyć nie umierać!!! big_smile tongue big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

196

Krejzolka82 napisał/a:

Więc jak przytyje chociaż dla naszego drogiego WuWusia jestem gruba to może ktoś się mną zainteresuje. big_smile big_smile big_smile
Facet 50-letni to tylko 15 lat starszy ode mnie, więc spoko, nie będę musiała ćwiczyć, będę tylko jadła i jadła, no żyć nie umierać!!! big_smile : P big_smile

Wszystko zależy od wieku. Dla 30 latki 50 latek może być starym dziadem. Dla 50 latki będzie w sam raz. A 60latka się nawet ucieszy.
Ale jak tak patrzę to waga kompletnie nie ma nic do tego, czy ktoś jest z kimś czy nie. Mówię o dorosłych, bo wśród nastolatków wygląd to 90 procent sukcesu, żadnej nadwagi.

197

rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Facet 50-letni to tylko 15 lat starszy ode mnie, więc spoko, nie będę musiała ćwiczyć, będę tylko jadła i jadła, no żyć nie umierać!!! big_smile : P big_smile

Wszystko zależy od wieku. Dla 30 latki 50 latek może być starym dziadem. Dla 50 latki będzie w sam raz. A 60latka się nawet ucieszy.
Ale jak tak patrzę to waga kompletnie nie ma nic do tego, czy ktoś jest z kimś czy nie. Mówię o dorosłych, bo wśród nastolatków wygląd to 90 procent sukcesu, żadnej nadwagi.

Bo tak naprawdę wiele czynników składa się na to czy ktoś chce być z daną osobą czy nie.

A te wiele czynników to jest składowa tzw. chemii.

198

Krejzolka82 napisał/a:

Bo tak naprawdę wiele czynników składa się na to czy ktoś chce być z daną osobą czy nie.

A te wiele czynników to jest składowa tzw. chemii.

No pewnie.  Mi się wszyscy ci faceci, którzy podobalo, to przy pierwszym spotkaniu wcale mi się nie podobali (no ale odrażający też nie byli).
A bywało w drugą stronę, że ktos ładny robił się nagle nieładny ale to może przez charakter.
No i na koniec bywało, że ktoś mi się na początku fizycznie nie podobał i nigdy się to nie zmieniło, ale charakter tego kogoś też misię nie podobał, wiec tu jest sedno.

Z tą nadwagą, to też jak byłam bardzo młoda, zwłaszcza w szkole, to uważałam, że grube dziewczyny nie mają szans na chłopaka.

199

Krejzolka82 napisał/a:

Nie przesadzaj! wink big_smile No chyba, że ostatnio przytyło się tongue

200

On-WuWuA-83 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Nie przesadzaj! wink big_smile No chyba, że ostatnio przytyło się tongue

WuWuś, Ty jesteś taki pocieszny, że nie mogę. tongue big_smile tongue

201

Ty też się okazałaś pocieszna i to bardzo tongue big_smile

202

nika05 napisał/a:

Ale to był pocisk

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

203

Ja lubię kobiety z nadwagą , wlasciwie to puszyste idealna to dla mnie taka od 90 kg sie kobieta zaczyna. Moja obecna partnerka i poprzednia też mają ponad 120 kg wagi i w lozku jest extra. Nie rajcuja mnie chude  chyba ze sa bardzo ladne.

204

waldi28 napisał/a:

Ja lubię kobiety z nadwagą , wlasciwie to puszyste idealna to dla mnie taka od 90 kg sie kobieta zaczyna. Moja obecna partnerka i poprzednia też mają ponad 120 kg wagi i w lozku jest extra. Nie rajcuja mnie chude  chyba ze sa bardzo ladne.

O ile ona nie ma 220 cm wzrostu to 120 kg to już duża nadwaga... a i dla zdrowotności mogłaby trochę schudnąć.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

205 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-02-11 13:56:29)

waldi28 napisał/a:

Moja obecna partnerka i poprzednia też mają ponad 120 kg wagi i w lozku jest extra

[treść poniżej poziomu forum - usunięte przez moderację]

waldi28 napisał/a:

Nie rajcuja mnie chude  chyba ze sa bardzo ladne.

Chude to rzeczywiście też niewielu rajcują ale wysportowane i szczupłe są jak najbardziej pożądane.

206

waldi28
Jak poznałeś swoją partnerkę to też tyle ważyła czy w trakcie związku przytyła znacznie? Pytam, bo gdyby okazało się że jesteś tzw. 'wypasaczem', to pragnę Cię uświadomić, że namawiajac ją do zwiększania masy zrobiłeś/robisz jej krzywdę, a jeśli wypasaczem nie jesteś to przepraszam, ale tak czy siak chyba zdajesz sobię sprawę z tego że jej waga szkodzi jej zdrowiu, i powinna zrzucić przynajmniej z 30 kg żeby odciążyć organizm. To się może naprawdę źle skończyć, dlatego warto w jakiś sposób namówić ją na zrzucenie wagi.
To że podniecają Cię otyłe kobiety nie jest oczywiście Twoją winą, ale Twoje preferencje nie upoważniają Cię do robienia komuś krzywdy (a już samo utwierdzanie partnerki w przekonaniu że taka waga jest ok, nie mówiąc już o zachęcaniu do tycia krzywdą jest). Pamiętaj, że bycie w porządku wobec innych, jest o wiele, wiele ważniejsze niż możliwość zaspokajania swoich nietypowych (seks z otyłą kobietą) potrzeb.

207

Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?
Czy większość kobiet skreśla facetów o niskim wzroście?

I tak kobiety mają lepiej smile Możesz schudnąć albo szukać kogoś takiego co sam jest przy sobie (patrz na siebie a potem na niego). Jeśli jesteś kobietą przy kości i szukasz chudego albo muskularnego to tylko można się zaśmiać big_smile

208 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-02-12 12:13:11)

Ale akurat upodobanie do danego typu kobiet nie zależy od tego jak meżczyzna sam wygląda. Nie mam pewności, ale na podstawie podsłuchanej rozmowy odnoszę wrażenie że mój brat lubuje się w lekko puszystych, a sam jest szczupły (w stronę lekko umięśniony).

Nadwaga też nadwadze nie równa. Jest przecież ogromna różnica między kobietą proporcjonalną o lekko przekroczonym bmi, a kobietą która waży 100 kg, i ma do tego męską budowę ciała (choć przy tak ogromnej wadze typ sylwetki to juz szczegół).
Myślę, że jeśli kobieta ma jedynie lekką nadwadzę, to w przypadku gdy posiada bardzo ładną twarz + jest ogólnie zadbana, niektórym może się podobać. Znajdą się też tacy, którzy mogą przymknąć na to oko, ale jeśli jest to nie tyle lekka nadwaga, co otyłość (czyli np. 100 kg na 170 cm wzrostu) to nie będzie się podobać raczej nikomu oprócz fetyszystów. Zresztą kwestia podobania się to w przypadku otyłości raczej najmniejszy problem.
Ta pani na zdjęciu poniżej ma lekką nadwagę (chyba z 73 kg na 170 cm wzrostu), a zdaje mi się że większość by nie pogardziła:
http://orig04.deviantart.net/b2a9/f/2013/035/2/1/christina_hendricks_lipstick_by_bcespedes-d5ttbna.jpg
Ja wolę raczej chude, ale nie mogę zaprzeczyć że obiektywnie patrząc ona bardzo fajnie wygląda.

---

Pytanie nie jest do końca precyzyjne bo tak jak już pisałam różnica między zaokrągleniami tu, i ówdzie, a taką grubością która sprawia że kobieta nie ma już wcięć jest ogromna.
Tak na marginesie nie wiem też jaki to problem schudnąć, chyba tylko przy bardzo rzadko występujących chorobach może być z tym mały kłopot (co nie oznacza, że nawet w takich wypadkach jest to nieosiągalne).

209

Lilly, nie wiedziałem, że jest takie słowo - "wypasacz" big_smile Poczytałem trochę i dla mnie to wyjątkowe zboki ^^ a dodatkowo przez swoje zachowanie dość groźni dla zdrowia kobiety.
73kg/170cm - to już będzie widać te grubsze nogi i ramiona. Przy takiej wadze to kobietka fajnie by być może wyglądała jakby miała te 175cm albo więcej.
A ty ile ważysz i masz wzrostu? tongue big_smile

210 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-02-12 13:43:51)

47/46(?) kg na 168 cm wzrostu. Noszę biustonosze, i bluzki dla dziewczynek big_smile

---

Ja o wypasaczach (feedersach) oglądałam kiedyś dokument (aż mi się słabo robiło jak na to patrzyłam), poza tym natknęłam się na taką stronę w internecie. Straszne to jest. Na tym forum nie można chyba wklejać linków, ale z łatwością znaleźć można strony na ten temat w internecie.

---

W sumie u tej pani którą wkleiłam dość sporo mogą ważyć same piersi, bo ma ogromne.

211

feedersi to odmiana psychopatow.
uzalezniaja ofiary od siebie - poprzez jedzenie.
tez widzialam taki dokument.
masakra

212

lilly25 napisał/a:

Ja o wypasaczach (feedersach) oglądałam kiedyś dokument (aż mi się słabo robiło jak na to patrzyłam), poza tym natknęłam się na taką stronę w internecie. Straszne to jest.

Niestety jest to poważne zaburzenie psychiczne, a dotyka nie tylko mężczyzn, ale także matek, które w ten sposób usiłują uzależnić od siebie dzieci, aby te nigdy nie stały się samodzielne i ich nie opuściły. O ile u dzieci nieświadomość problemu jest całkiem wytłumaczalna, o tyle dziwi mnie, że dorosłe kobiety nie widzą tutaj zagrożenia, tłumacząc to sobie miłością i wynikającą z niej pełną akceptacją.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status jest nieaktualny, niestety na ten moment technicznie niemożliwy do zmiany]

213

Revenn napisał/a:
nika05 napisał/a:

Ale to był pocisk

Niekoniecznie. Mam wrażenie, że to ogólna tendencja u mężczyzn (nie wszystkich zapewne rzecz jasna).
W zeszłym roku dwóch znajomych (wiek 35-40) stwierdziło, że zaczyna "dostrzegać" kobiety z lekką bądź średnią nadwagą- nie przeszkadza im juz ona jak wcześniej. U siebie zresztą też to zauważyłem.

214

lilly25 napisał/a:

47/46(?) kg na 168 cm wzrostu. Noszę biustonosze, i bluzki dla dziewczynek big_smile

Boziuniu ^^ toż ty takie dość wysokie chucherko tongue tongue tongue big_smile

Naprędce napisał/a:

W zeszłym roku dwóch znajomych (wiek 35-40) stwierdziło, że zaczyna "dostrzegać" kobiety z lekką bądź średnią nadwagą- nie przeszkadza im juz ona jak wcześniej. U siebie zresztą też to zauważyłem.

Niektórzy to powiedzą o dmuchanej lalce, że atrakcyjna big_smile big_smile

215

Naprędce napisał/a:
Revenn napisał/a:
nika05 napisał/a:

Ale to był pocisk

Niekoniecznie. Mam wrażenie, że to ogólna tendencja u mężczyzn (nie wszystkich zapewne rzecz jasna).

No dobra, ale czemu tak jest?
Może jest to spowodowane chęcią bycia z kimś?
Podobno, jak upływają latka i człowiek dalej jest sam to obniża swoje wymagania, żeby tylko z kimś być. tongue

216

Krejzolka82 napisał/a:
Naprędce napisał/a:
Revenn napisał/a:

Ale to był pocisk

Podobno, jak upływają latka i człowiek dalej jest sam to obniża swoje wymagania, żeby tylko z kimś być. tongue

Ja myślę, że to przez to że panom w tym wieku też już brzuszki z reguły zaczynają rosnąć i nagle okazuje się, że ta nadwaga to nic takiego strasznego, a nawet lepiej, żeby pani była z tych grubszych i nie poganiała do zdrowego trybu życia przypadkiem tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

217 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2017-02-12 18:21:02)

santapietruszka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Naprędce napisał/a:

Ja myślę, że to przez to że panom w tym wieku też już brzuszki z reguły zaczynają rosnąć i nagle okazuje się, że ta nadwaga to nic takiego strasznego, a nawet lepiej, żeby pani była z tych grubszych i nie poganiała do zdrowego trybu życia przypadkiem tongue

Eeeee tam, nawet jak facet trochę przy kości to i tak szczupłe lubi, tak przynajmniej u mnie jest w towarzychu. Z grubszych kobiet są zazwyczaj żarty, takie gadki, wyobrażenia jak by miał coś jej robić np. językiem wink no po prostu szyderczy śmiech i odraza przy tym.  Faceci mniej dostrzegają swoje niedoskonałości aniżeli kobiety. Dlatego bo zazwyczaj mają do zaoferowania sporo więcej aniżeli wygląd.
Ja tam na szczęście z tym nie mam problemu bo od zawsze w sumie wysportowany "szczupak" - barki szersze aniżeli talia tongue tongue

218

On-WuWuA-83 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Eeeee tam, nawet jak facet trochę przy kości to i tak szczupłe lubi, tak przynajmniej u mnie jest w towarzychu. Z grubszych kobiet są zazwyczaj żarty, takie gadki, wyobrażenia jak by miał coś jej robić np. językiem wink no po prostu szyderczy śmiech i odraza przy tym.  Faceci mniej dostrzegają swoje niedoskonałości aniżeli kobiety. Dlatego bo zazwyczaj mają do zaoferowania sporo więcej aniżeli wygląd.
Ja tam na szczęście z tym nie mam problemu bo od zawsze w sumie wysportowany "szczupak" - barki szersze aniżeli talia tongue tongue

Sorki, ale tego czytać się nie da.
Jak czytam takie Twoje posty to, aż niedobrze się robi.

Sorki, ale Ty naprawdę jesteś taki stereotypowy dresiarz.
Co Ty masz do zaoferowania, napisz bo jestem bardzo ciekawa.

219

On-WuWuA-83 napisał/a:

A poza tymi barkami masz cokolwiek jeszcze do zaoferowania?

220

Krejzolka82 napisał/a:

Sorki, ale Ty naprawdę jesteś taki stereotypowy dresiarz.Co Ty masz do zaoferowania, napisz bo jestem bardzo ciekawa.

Ojjj Krejzolko od razu dresiarz XD
Nie napisze bo się nie lubię chwalić ;p big_smile big_smile

221

On-WuWuA-83 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Sorki, ale Ty naprawdę jesteś taki stereotypowy dresiarz.Co Ty masz do zaoferowania, napisz bo jestem bardzo ciekawa.

Ojjj Krejzolko od razu dresiarz XD
Nie napisze bo się nie lubię chwalić ;p big_smile big_smile

Od dawna Ci to miałam napisać, ale jakoś się powstrzymywałam, serio.

Ale czemu, napisz, co Ci szkodzi?

222

Ja się nie obrażam tongue
Przede wszystkim nie pisałem o sobie a bardziej ogólnie. Tak jak to widzi chłopak który wychował się w dużym mieście, który ma dużo różnych znajomych, czasami mało kulturalnych kumpli. Jednak przeważnie właśnie tacy mają powodzenie a nie te potulne miśki które płaczą na forum, że żadna ich nie dostrzega smile

223

On-WuWuA-83 napisał/a:

Ja się nie obrażam tongue
Przede wszystkim nie pisałem o sobie a bardziej ogólnie. Tak jak to widzi chłopak który wychował się w dużym mieście, który ma dużo różnych znajomych, czasami mało kulturalnych kumpli. Jednak przeważnie właśnie tacy mają powodzenie a nie te potulne miśki które płaczą na forum, że żadna ich nie dostrzega smile

Ale ja Ciebie nie przepraszałam. tongue

Sorki, ale będę się upierała, że bardziej pisałeś o sobie, po prostu to wiem. big_smile

I napisz wreszcie co możesz zaoferować kobiecie oprócz szczupłej sylwetki!!! big_smile

224

Krejzolka82 napisał/a:

Ale ja Ciebie nie przepraszałam. tongue

Pocisnęłaś mi od dresa ;p. Nie liczę na przeprosiny bo jak to się mówi - damskie się nie liczy ;p big_smile Dlatego też nie obrażam się ^^

Krejzolka82 napisał/a:

Sorki, ale będę się upierała, że bardziej pisałeś o sobie, po prostu to wiem. big_smile

Zauważ, że pisałem w liczbie mnogiej tak więc jest to o więcej aniżeli jednym osobniku płci męskiej tongue

Krejzolka82 napisał/a:

I napisz wreszcie co możesz zaoferować kobiecie oprócz szczupłej sylwetki!!! big_smile

Napisał bym ale nie chce mi się "produkować" :*

^^

225

Jeśli chętnie chodzą z nimi do łóżka, zabierają na jakieś zagraniczne wypady, na których, domyślam się, nie grają w bierki, popijając marchewkowego Kubusia przy Smerfnych Hitach to oznacza, że nadwaga i w konsekwencji ich wygląd im nie przeszkadza. No bo przecież nie bzykaliby osoby, która jest dla nich niepociągająca w żadne sposób. No chyba, że to elementy, które są w skrajnej desperacji, a jedyne z czym uprawiali do tej pory seks to ich własna ręka. wink

226 Ostatnio edytowany przez Naprędce (2017-02-12 20:47:46)

Krejzolka82 napisał/a:
Naprędce napisał/a:

W przypadku tych dwóch- raczej nie o to chodzi. Jeden z nich jest w związku, drugi to typ takiego "Dżolero", który ma spore powodzenie u kobiet i był z kilkoma niezłymi "szprychami", ostatnio fakt- przytyło mu się (głównie z powodów zdrowotnych), miałem wrażenie że mówi o trwałej zmianie pod tym względem, ale nie przesądzam tego- zobaczę z kim sie zwiąże jak już dojdzie do siebie i może dam znać;)

227

Naprędce napisał/a:

W przypadku tych dwóch- raczej nie o to chodzi. Jeden z nich jest w związku, drugi to typ takiego "Dżolero", który ma spore powodzenie u kobiet i był z kilkoma niezłymi "szprychami", ostatnio fakt- przytyło mu się (głównie z powodów zdrowotnych), miałem wrażenie że mówi o trwałej zmianie pod tym względem, ale nie przesądzam tego- zobaczę z kim sie zwiąże jak już dojdzie do siebie i może dam znać;)

No dobra, ale jak to jest z Tobą?
Czemu teraz nie przeszkadza Ci nadwaga u kobiet?

228

Cóż, porównując się z sobą sprzed powiedzmy 20 lat, nieco większą uwagę zwracam teraz na osobowość.

229

Naprędce napisał/a:

Cóż, porównując się z sobą sprzed powiedzmy 20 lat, nieco większą uwagę zwracam teraz na osobowość.

A nie jest to spowodowane, że jesteś singlem  i chcesz, żeby to się czym prędzej zmieniło?

230

Prędzej tym, ze byłem w takim związku i odpowiadało mi to.

231 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-12 23:57:36)

Naprędce napisał/a:

Prędzej tym, ze byłem w takim związku i odpowiadało mi to.

A to super. smile

Tylko szkoda, że piszesz w czasie przeszłym.

232

Tak dla pośmiania się, żeby nie było - nie zgadzam się z tym:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/0e/11/bd/0e11bd737f0587722da7bcf92d622a6e.jpg
big_smile lol

233

Dzięki Lilly, udam się tam niezwłocznie i nabędę rzeczony specyfik.
Z poważaniem           R. M.
:D

234

lilly25 napisał/a:

Tak dla pośmiania się, żeby nie było - nie zgadzam się z tym:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/0e/11/bd/0e11bd737f0587722da7bcf92d622a6e.jpg
big_smile lol

hahahaaa, cudowne smile

235

Naprędce napisał/a:

Dzięki Lilly, udam się tam niezwłocznie i nabędę rzeczony specyfik.
Z poważaniem           R. M.
big_smile

Czemu R.M. ?

236

Pierwsze z brzegu inicjały... to przecież postać fikcyjna, a nie ja ;)

237

Naprędce napisał/a:

Pierwsze z brzegu inicjały... to przecież postać fikcyjna, a nie ja wink

Wiem, że fikcyjna, bo Twoje inicjały znam. tongue

Nieładnie tak, powinno się pisać o sobie. tongue

238

Naprędce napisał/a:

Pierwsze z brzegu inicjały... to przecież postać fikcyjna, a nie ja wink

Romeo Mirafiori.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

239 Ostatnio edytowany przez Naprędce (2017-02-13 22:23:14)

Krejzolka82 napisał/a:

Nieładnie tak, powinno się pisać o sobie. tongue

Ależ pisałem- jestem chudy, więc odpowiedziałem na anons reklamowy. Przecież jakbym był gruby to bym nie odpowiadał. tongue wink big_smile
A do Bytomia już raczej nie pojadę, gdzies go kiedyś nawet opisałem jako najbrzydsze miejsce w którym kiedykolwiek byłem. Choć pewnie po 20 latach mogło się coś zmienić...

240

offtop:
Trochę urażona jako Bytomianka odpowiem, Bytom nie taki zły jak go malują. smile

A odp na pytanie wątku, widzę dużo kobiet z nadwagą lub wręcz otyłych w poważnych, stabilnych związkach. Co kto lubi smile Myślę, że każdy może sobie kogoś znaleźć, co nie znaczy że nie warto o siebie i swoją wagę dbać.

Gość z zagranicy zabiera je na wknd do Paryża czy tam Budapesztu nakupować koszul i przy okazji ma darmowy seks. Te kobiety ewidentnie jadą tam w ramach 'escort girl'. I chyba im to odpowiada, skoro się na to godzą. Ponownie, co kto lubi ... smile

Posty [ 181 do 240 z 246 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021