Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 244 ]

1

Temat: Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Witajcie

Postanowiłam napisać, bo obserwuję ostatnio pewne zjawisko.
Mam super koleżanki. Często umawiają się na randki z facetami. Noszą rozmiar, jedna 40/42, druga 42.
Faceci chętnie chodzą z nimi do łóżka, ba nawet zapraszają na weekendy za granicą.
Wszystko zaczyna się pięknie..

Szybko jednak okazuje się, że żaden z nich nie traktuje ich poważnie. Żaden nie myśli o związku z nimi.
Czy to problem ich nadwagi?
Żadna z nich nie jest otyła, ani brzydka. Obie to fajne, inteligentne, zadbane dziewczyny.

Czy facetom może o to chodzić? Czy panowie wstydzą się mieć dziewczynę w takim rozmiarze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?
GosiaSrosia napisał/a:

Witajcie

Postanowiłam napisać, bo obserwuję ostatnio pewne zjawisko.
Mam super koleżanki. Często umawiają się na randki z facetami. Noszą rozmiar, jedna 40/42, druga 42.
Faceci chętnie chodzą z nimi do łóżka, ba nawet zapraszają na weekendy za granicą.

Szybko jednak okazuje się, że żaden z nich nie traktuje ich poważnie. Żaden nie myśli o związku z nimi.
Żadna z nich nie jest otyła, ani brzydka. Obie to fajne, inteligentne, zadbane dziewczyny.

Czy facetom może o to chodzić? Czy panowie wstydzą się mieć dziewczynę w takim rozmiarze?

Pewnie chodzi o co innego ale one czy Ty tak sobie to tłumaczyćie, że chodzi o nadwagę.
Ja ich nie znam tych twoich koleżanek z charaktemu więc trudno coś napisać,

3

Mogę jedynie powiedzieć, że to świetne babki. Ugodowe, nie robiące problemu, ambitne i szczere. Obie naprawdę super.
Rozmawiamy o tym. Zastanawiamy się czy to przypadkiem rozmiar nie jest kłopotem.

4

Jako facet powiem tak. Jesteśmy wzrokowcami i kobieta przede wszystkim musi nam się podobać. Ale to ma największe znaczenie przy poznawaniu się. Skoro już jestem z kobietą na tyle blisko, żeby z nią się kochać, to znaczy, że jej wygląd jest dla mnie miły, bądź przynajmniej akceptowalny, a więc to nie wygląd powoduje problem z utrzymaniem związku. Muszą mieć jakąś cechę charakteru, która powoduje, że faceta od nich odrzuca.

Chyba że mówimy o "towarach" wyrwanych po pijaku z imprezy/klubu czy jak to się teraz nazywa. Wtedy każda paskuda ma szanse, a rano... no cóż pozostaje mieć nadzieję, że nie zapamiętała ani adresu, ani telefonu.

5

GosiaSrosia napisał/a:

Mam super koleżanki.

Dla Ciebie są super dla innych może nie. To co Twoje oczy widzą i im się podoba innych będzie odganiać wink

GosiaSrosia napisał/a:

Często umawiają się na randki z facetami. Noszą rozmiar, jedna 40/42, druga 42.

A wzrost ich jaki?

GosiaSrosia napisał/a:

Faceci chętnie chodzą z nimi do łóżka,

Pokaż mi faceta, który chętnie nie wskoczy do łóżka z kobietą... nie tego, ten to gej tongue

GosiaSrosia napisał/a:

ba nawet zapraszają na weekendy za granicą.

Dużo się zrobi by "łanię" upolować wink

GosiaSrosia napisał/a:

Jak widzi to "ona":
- taki szarmancki, z gestem, prezencją, inteligencją... chyba dam mu szansę

Jak widzi to "on":
- ma fajne cycki.

GosiaSrosia napisał/a:

Skoro był seks i było fajnie to sam seks wystarczy... jak się nie podoba to "next".

GosiaSrosia napisał/a:

Nie. To problem braku umiejętności rozpoznawania "gnojków".

GosiaSrosia napisał/a:

Dodałbym: i naiwne wink

GosiaSrosia napisał/a:

Nie rozmiar jest problemem a ich "pęd' do stałego związku/dzieci/rodziny/domku za miastem i brak "selekcji" odpowiednich kandydatów. Tych których wybierają nie są zainteresowani "rodzinką" a seksem... bo fajne cycki mają wink a ci co by chcieli z nimi stworzyć rodzinę to "nie są w ich typie" - to tak w uproszczeniu.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

Może zwyczajnie zbyt łatwo dają się facetowi zaciągnać do łózka i przez to nie są w stanie odczytac ich prawdziwych intencji

7

Harvey, wzrost obu ok 170cm.

Widzę, że z tego co piszecie, to głównym problemem jest jednak seks. Rzeczywiście, sama im o tym mówiłam, że to może zabrzmi szczeniacko, ale łóżko nie od razu! Bo noga im zejdzie z gazu... na hamulec

No i ten hamulec przychodzi szybko.

Ale... tutaj znalazłam ciekawą wypowiedź:

"Wiadomo, pulchna kobieta dzieki przebojowosci i charyzmie moze zawojowac
mezczyzn i swiat...prawda jednak jest taka, ze tak jak kobiety musza sie starac
dwa razy mocniej by byc traktowane na rowni z mezczyznami, tak pulchne
dziewczyny musza sie wysilac w dwojnasob by byc w ogole brane pod uwage. Swiat
natomiast pelny jest ladnych, inteligentnych i sympatycznych szczuplych kobiet,
wobec tego te pulchne musza byc fantastyczne na milionie pol, by z nimi
rywalizowac. A nie kazda dziewczyna z nadwaga ma szczescie bycie przebojowa
itp...szczuple nie musza!! I tak, miedzy dwiema rownie slicznymi, madrymi,
seksownymi dziewczynami, sposrod ktorych jedna ma nadwage, mezczyzni wybiora ta
szczupla. Mimo staran tej drugiej, by a) odpowiednio sie ubrac (szczuple moga
chodzic w byle czym i tak bedzie dobrze lezalo), b) wymyslac czym tu by mozna
sie wyroznic zablysna, skoro na spontaniczny podryw w bibliotece liczyc nie maja
szans...

ehh...

dziewczyna juz bez nadwagi."

Jak dla mnie, jest w tym trochę prawdy...

8

GosiaSrosia napisał/a:

Harvey, wzrost obu ok 170cm.

Ok, nie są grube - są "mięciutkie" wink Do sadła z pewnością im daleko.

GosiaSrosia napisał/a:

Widzę, że z tego co piszecie, to głównym problemem jest jednak seks.

Seks nie jest problemem o ile obie strony są nastawione na sam seks. To przyjemność obopólna. Problemem jest to, że one oczekują czegoś więcej od kogoś, kto im tego "dać" nie chce/nie może.

GosiaSrosia napisał/a:

Rzeczywiście, sama im o tym mówiłam, że to może zabrzmi szczeniacko, ale łóżko nie od razu! Bo noga im zejdzie z gazu... na hamulec

No i ten hamulec przychodzi szybko.

Oni chcą seksu bez związku, one chcę związku z seksem - różne oczekiwania, różne potrzeby.

GosiaSrosia napisał/a:

Ale... tutaj znalazłam ciekawą wypowiedź:

"Wiadomo, pulchna kobieta dzieki przebojowosci i charyzmie moze zawojowac
mezczyzn i swiat...prawda jednak jest taka,

Odwracając sytuację: mało atrakcyjny facet, nieprzebojowy, mało gadatliwy, mało charyzmatyczny... wystarczy że "jest"? Nie sądzę wink

GosiaSrosia napisał/a:

ze tak jak kobiety musza sie starac
dwa razy mocniej by byc traktowane na rowni z mezczyznami,

Głupota i zaściankowe podejście.

GosiaSrosia napisał/a:

tak pulchne dziewczyny musza sie wysilac w dwojnasob by byc w ogole brane pod uwage.

przy 170 cm rozmiar 40 jest normalny. Nie wiem jak one na żywo wyglądają ale to nie jest jakaś chorobliwa otyłość... No chyba że klepiąc w tyłek robi się tsunami i trzęsienie ziemi. Mam małą wyobraźnię wink

GosiaSrosia napisał/a:

Swiat
natomiast pelny jest ladnych, inteligentnych i sympatycznych szczuplych kobiet,
wobec tego te pulchne musza byc fantastyczne na milionie pol, by z nimi
rywalizowac.

Nikt nie powiedział, że życie jest łatwe. Jak się nie jest modelką/modelem trzeba wyciskać z życia co się da smile

GosiaSrosia napisał/a:

A nie kazda dziewczyna z nadwaga ma szczescie bycie przebojowa
itp...szczuple nie musza!! I tak, miedzy dwiema rownie slicznymi, madrymi,
seksownymi dziewczynami, sposrod ktorych jedna ma nadwage, mezczyzni wybiora ta
szczupla.

Na dłuższą metę wybierze tą z którą "nadaje na tych samych falach" a nie tą która jest szczuplejsza 5 kg...

GosiaSrosia napisał/a:

Mimo staran tej drugiej, by a) odpowiednio sie ubrac (szczuple moga
chodzic w byle czym i tak bedzie dobrze lezalo),

Ładnemu we wszystkim ładnie wink ... nawet worek po kartoflach będzie "trendy" jak jakaś celebrytka zacznie to promować za odpowiednią kasę big_smile

GosiaSrosia napisał/a:

b) wymyslac czym tu by mozna
sie wyroznic zablysna, skoro na spontaniczny podryw w bibliotece liczyc nie maja
szans...

Pomyślała "przeciętna" kobieta zawstydzając tym samym "przeciętnego" faceta w tejże bibliotece wink

GosiaSrosia napisał/a:

dziewczyna juz bez nadwagi."

Ciekawe jakiej... widziałem ostatnio na internetach co schudła 80 kg i wycinali jej nadmiar skóry... teraz zarabia miliony na "fit" modzie wink

GosiaSrosia napisał/a:

Jak dla mnie, jest w tym trochę prawdy...

Tyle prawdy w tym ile sama widzisz. Tyle pierdolamento w tym ile ja widzę tongue

Twoje koleżanki nie są grube! Tylko wybierają źle. Ich "rozmiar" nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...

9

Autorko ty sobie utarłaś ,że mają nadwagę to faceci je zostawiają albo sama jako ,,dobra "koleżanka im to wmawiasz ,Przy wzroście 170  rozm 40/42 jest jeszcze w normie lub lekkiej nadwadze pewnie 75 kg więc ciężko tu porównywać do kobiet , które mają po 100 kg i są w szczęśliwych związkach. Za szybko chodzą z facetami do łóżka i tyle. Facet dostaje to co chce i ma plan wykonany.

10

Może być tak, że Ci faceci liczą na łatwy seks, bo w końcu gruba to pewnie zakompleksiona i łatwiejsza. Więc wybierają takie "ofiary" a jak dostaną to czego chcą to odpuszczają. Takie dziewczyny są ok na pewien czas, ale na dłużej szukają pań w bardziej atrakcyjnych kształtach.

Niech dziewczyny skupią się na wyrobieniu sobie atrakcyjnej sylwetki zamiast lamentować ilu to facetów się nimi pobawiło i zostawiło.

To Infinity and Beyond!

11

A mnie ciekawi czemu Autorka taki temat założyła, przecież nie jest grubaską, to po co?

A wracając do tematu, nie sądzę, żeby to chodziło o kształty tych Kobiet.
Po prostu trafiają na dupków, którzy chcą tylko zaliczyć i tyle.

Przecież mnóstwo kobiet z nadwagą jest w związkach, jak i mnóstwo kobiet szczupłych jest samotnych.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

12 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-01 23:17:15)

Krejzolka82 napisał/a:

A wracając do tematu, nie sądzę, żeby to chodziło o kształty tych Kobiet.
Po prostu trafiają na dupków, którzy chcą tylko zaliczyć i tyle.

Albo mają w sobie coś takiego, że faceci z nimi w związku po przemyśleniu nie chcą być. Może wieje desperacją i po seksie i wyjeździe na weekend oczekują oświadczyn? Autorka może tego nawet nie wiedzieć, przecież od niej oświadczyn nie oczekują i jak najbardziej mogą to być dla niej super koleżanki...
Natomiast zgodzę się, że na pewno nie chodzi o ich kształty... Jakby chodziło o kształty, to nikt by się z nimi nawet na kawę nie umówił, a gdzie do wspólnych weekendów...
Może na tych weekendach okazuje się, że po prostu nie o czym z nimi rozmawiać? Albo przyziemnie - mają różne oczekiwania co do spędzania wolnego czasu? Albo są bałaganiarami i to na takim weekendzie wychodzi?

Powodów może być 1000. Ale na pewno nie jest takim powodem nadwaga. Zwłaszcza, że w tym przypadku trzeba by jej pod mikroskopem szukać...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

13

santapietruszka napisał/a:

Albo mają w sobie coś takiego, że faceci z nimi w związku po przemyśleniu nie chcą być.

Z reguły faceci nie myślą tongue Faceci działają aby osiągnąć "coś" - cokolwiek to jest: seks/związek: niepotrzebne skreślić.

Może wieje desperacją i po seksie i wyjeździe na weekend oczekują oświadczyn? Autorka może tego nawet nie wiedzieć, przecież od niej oświadczyn nie oczekują i jak najbardziej mogą to być dla niej super koleżanki...

Skoro mają "wzięcie" to szkaradami nie są. Wybierają tych "złych" bo oni je "wybrali". A te ciepłe kluchy "rodzinne" takie, są przez nie odrzucane. A później jest temat... "to na pewno, że mam 'boczki'" lol

Natomiast zgodzę się, że na pewno nie chodzi o ich kształty... Jakby chodziło o kształty, to nikt by się z nimi nawet na kawę nie umówił, a gdzie do wspólnych weekendów...

Pardon... wlazłem w słowo (czyt. wyżej) wink

Może na tych weekendach okazuje się, że po prostu nie o czym z nimi rozmawiać? Albo przyziemnie - mają różne oczekiwania co do spędzania wolnego czasu? Albo są bałaganiarami i to na takim weekendzie wychodzi?

Rozmawiać... kto by tam rozmawiał jak usta ma "zajęte" wink Dziećmi nie jesteśmy ale wystarczy dobrze nawinąć "makaron" i temat leci sam z siebie... o polityce nie ma co rozmawiać i przyszłości "naszych wnuków". Gdzie ten flow? Gdzie ten ogień? Gdzie ta iskra? .... a no nigdzie. Te koleżanki nie zaoferowały nic poza rubensowskimi kształtami i zamiast "babki" wyszła "kiszka" wink

Powodów może być 1000. Ale na pewno nie jest takim powodem nadwaga. Zwłaszcza, że w tym przypadku trzeba by jej pod mikroskopem szukać...

Najciężej zrzucić te ostatnie 5 kg ... tak nieśmiało poproszę o wsparcie: HEEEEELP! wink

I'm an agent of chaos...

14 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-01 23:38:54)

Znam pary, które się przeleciały na 1 randce i są dawno szczęśliwym małżeństwem big_smile Więc niekoniecznie o samo zaliczenie mogło chodzić - aczkolwiek wcale przecież nie wykluczyłam, że tak jest w tym przypadku smile

Harvey napisał/a:

Te koleżanki nie zaoferowały nic poza rubensowskimi kształtami i zamiast "babki" wyszła "kiszka" wink

I otóż to. Ale niekoniecznie oznacza to, że faceci z którymi się spotkały, są z gruntu źli. Chociaż nadal nie wykluczam, że tak właśnie było big_smile

A co do ostatnich 5 kg - sam sobie najlepszy sposób podpowiedziałeś? Zaproś jakąś na weekend... wink

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

15

Znam pary, które się przeleciały na 1 randce i są dawno szczęśliwym małżeństwem big_smile Więc niekoniecznie o samo zaliczenie mogło chodzić - aczkolwiek wcale przecież nie wykluczyłam, że taak jest w tym przypadku smile

A co do ostatnich 5 kg - sam sobie najlepszy sposób podpowiedziałeś? Zaproś jakąś na weekend... wink

Dobra, ale na pewno nie chodzi o wagę tych kobiet.

Nie chce mi się wierzyć, że facet przeleci kobietę, która mu się fizycznie nie podoba.
Nie, na pewno nie i kropka.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

16 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-01 23:41:03)

Krejzolka82 napisał/a:

Nie chce mi się wierzyć, że facet przeleci kobietę, która mu się fizycznie nie podoba.

No, na pewno nie będzie jej zapraszał na zagraniczny weekend... bo tam jakieś przelecenie w toalecie na imprezie to od biedy można przyjąć... jak już wszyscy nieprzytomni...

17

Harvey napisał/a:

Najciężej zrzucić te ostatnie 5 kg ... tak nieśmiało poproszę o wsparcie: HEEEEELP! wink

Podstawowy błąd to zrzucanie kilogramów. Lepiej zrzucać centymetry w obwodzie, albo procenty tkanki tłuszczowej. Facet który waży 100 kg, ale te kilogramy zgromadził w postaci tkanki mięśniowej wygląda niezgorzej i czuje się też lepiej od tego który ma 80 i jedyna jego aktywność to podnoszenie butelki z piwem i pilota żeby zmienić kanał.

18

No jasne, bo kobiety z nadwagą nadają się tylko do seksu, a szczupłe to super partnerki do stałych związków smile

Zauważ że te Twoje koleżanki same się pakują w takie układy, nie pisałaś nic aby ktoś tu kogoś przymuszał. No i oboje mają świetną zabawę smile A to że nic z tego poważnego nie wynika... no cóż, najwyraźniej źle wybierają. Pewnie podobają im się wyluzowani imprezowicze gustujący w przelotnych, intensywnych znajomościach a poważni faceci są dla nich nudziarzami.

19

Krejzolka82 napisał/a:

Znam pary, które się przeleciały na 1 randce i są dawno szczęśliwym małżeństwem big_smile Więc niekoniecznie o samo zaliczenie mogło chodzić - aczkolwiek wcale przecież nie wykluczyłam, że taak jest w tym przypadku smile

Może się podobać na tyle by chcieć ją przelecieć raz, ale nie na tyle by chcieć z nią być na dłużej.

To Infinity and Beyond!

20

ronnypaua napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Może się podobać na tyle by chcieć ją przelecieć raz, ale nie na tyle by chcieć z nią być na dłużej.

Ale jednak podoba, choćby na jedną noc... .

21

Krejzolka82 napisał/a:
ronnypaua napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

No tak zgadza się, tylko "podobanie się" nie jest zero-jedynkowe. Dziewczyna może być ok na chwilę, ale na dłuższą metę może nie wystarczać. Co w tym dziwnego?

To Infinity and Beyond!

22

ronnypaua napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
ronnypaua napisał/a:

No tak zgadza się, tylko "podobanie się" nie jest zero-jedynkowe. Dziewczyna może być ok na chwilę, ale na dłuższą metę może nie wystarczać. Co w tym dziwnego?

No właśnie nic w tym dziwnego.

23

Wszyscy macie dużo racji. One same się na to godzą.
Zawsze je przestrzegam, żeby były ostrożne, żeby wyczuły czyjeś intencje... a tu zaraz jedna już jedzie na weekend do Budapesztu. Teraz on odzywa się jedynie internetowo, wyśle czasem jakiś zapytanie od niechcenia i tyle. Ze Szwecji trudno o inny kontakt.
Nikt ich nie zmusza. Same chcą. Same próbują. Same potem płaczą i lamentują.
I choćby nie wiem jak mnie nie przekonywały, i tak wiem, że za każdym razem liczą na coś więcej.
Druga niedawno była w Paryżu na weekend. Dziany Szwed (skandynawofilki smile ) szastał kasą na prawo i lewo kupując koszule od projektantów. I wiecie co się stało? Potem już się nie odezwał..
Seks super... fajnie... apartament LUX klasa i jedwabne pościele
Chociaż sobie koszule kupił i Paryż w towarzystwie damy pozwiedzał.

I właśnie tu wciąż wybrzmiewa w mojej głowie pytanie:
Wstydzą się mieć 40/42 na stałę, a na jedną noc i weekend w Paryżu już nie?

Może i po tych weekendach okazują się dla nich nieciekawe. Tego nie wiem. Może i są bałaganiarami. Może i przymuszają do decyzji w stylu 'badzmy w zwiazku'.
A może tylko mnie takie zachowanie dziwi? Tak samo panien, jak i kawalerów...

Ktoś pytał po co pytam skoro nie jestem grubaską. A może jestem? Też noszę 40 smile

24

anicorek87 napisał/a:

Autorko ty sobie utarłaś ,że mają nadwagę to faceci je zostawiają albo sama jako ,,dobra "koleżanka im to wmawiasz ,Przy wzroście 170  rozm 40/42 jest jeszcze w normie lub lekkiej nadwadze pewnie 75 kg

Ja tych rozmiarówek nie rozkminiam ale kobieta z taką wagą średnio by mi się podobała.
Miała by pewnie grube ramiona i nogi i pewnie większy tyłek tongue Ja gustuje w drobnych laskach. No szczupłych i nawet z małymi cyckami big_smile tak więc taką większą damę biorę pod uwagę tylko jako zwyczajną koleżankę smile

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

25

A nie, po tych Twoich wyjaśnieniach to ja jednak bardziej zbliżam się do wyjaśnienia, że mają to, czego chcą. Jakbym była facetem ze Szwecji, to też bym sobie chętnie pojechała do Paryża zaruchać, za przeproszeniem. Nie wspomniałaś wcześniej, że chodzi o znajomości internetowe... i pewnie jeszcze z portali, gdzie nikt związku nie szuka...

26 Ostatnio edytowany przez Idda (2017-02-02 08:22:24)

PO PIERWSZE Mezczyzna nie bedzie probowal zaciagnac kobiety do lozka ktora mu sie nie podoba,nie jest dla niego seksowna. ZROZUMCIE to w koncu .
Ale moze byc i jeszcze JEDNA KWESTIA,o ktorej co niektorzy zapominaja->
Czasami mezczyzna boi sie przespac z jakas kobieta,bo boi sie  ze nie sprosta zadaniu(problemy z erekcja,nie sprawdzi sie w lozku i co wtedy ta kobieta sobie o nim pomysli "kiepski w lozku"/kiepski kochanek... A to wielki cios dla mezczyzny,wiec woli odpuscic,pomimo ze ona pociaga go.

Z moich obserwacji wynika ze mezczyzni wola kobiety lekko zaokraglone typu "curvy" a nie lubia chudnych,ani bardzo otylych.

DODAM ze seks w wielu przypadkach zbliza ludzi.Brak porozumienia/zrozumienia,inne oczekiwania oddala ludzi.
Podam przyklad:Moj znajomy poznal kobiete,pociagala go seksualnie,ale on mial inne zamiary w stosunku do niej,chcial zeby ona byla tylko dla niego,lojalna,a ona spotykala sie z kolegami,lubila wychodzic,az w koncu skutek taki ze ... przestala mu sie podobac i ja pogonil,zrazil sie do niej,bo " byla niegrzeczna " smile

W tych przypadkach podanych przez kolezanke nie chodzi o ich "brzydka figure/brzydkie cialo"
ale o cos innego !

27 Ostatnio edytowany przez anicorek87 (2017-02-02 07:59:37)

On-WuWuA-83 napisał/a:
anicorek87 napisał/a:

Autorko ty sobie utarłaś ,że mają nadwagę to faceci je zostawiają albo sama jako ,,dobra "koleżanka im to wmawiasz ,Przy wzroście 170  rozm 40/42 jest jeszcze w normie lub lekkiej nadwadze pewnie 75 kg

Ja tych rozmiarówek nie rozkminiam ale kobieta z taką wagą średnio by mi się podobała.
Miała by pewnie grube ramiona i nogi i pewnie większy tyłek tongue Ja gustuje w drobnych laskach. No szczupłych i nawet z małymi cyckami big_smile tak więc taką większą damę biorę pod uwagę tylko jako zwyczajną koleżankę smile

40 to jakieś 65-70 kg , a 42 około 75 kg także te kobiety są jeszcze w normie lub lekko ponad normę wagową. Sama noszę 40 przy wzroście 170 i wcale nie czuję się gruba choć troszkę brzuszka mam.Mimo to miałam wcześniej powodzenie i partnera też mam od 11 lat  . Równie dobrze komuś się mogą nie podobać osoby bardzo szczupłe bo wyglądają czasami naprawdę przerażająco . Kwestia gustu ale jak już facet idzie z babką do łóżka to ona się mu jednak podoba więc nie o wagę tu chodzi.

28 Ostatnio edytowany przez Szkot (2017-02-02 09:38:34)

GosiaSrosia napisał/a:

Druga niedawno była w Paryżu na weekend. Dziany Szwed (skandynawofilki smile ) szastał kasą na prawo i lewo kupując koszule od projektantów. I wiecie co się stało? Potem już się nie odezwał..
Seks super... fajnie... apartament LUX klasa i jedwabne pościele
Chociaż sobie koszule kupił i Paryż w towarzystwie damy pozwiedzał.

I właśnie tu wciąż wybrzmiewa w mojej głowie pytanie:
Wstydzą się mieć 40/42 na stałę, a na jedną noc i weekend w Paryżu już nie?

Tutaj wszystko ładnie opisujesz. Jest coraz więcej facetów którzy sobie wyrywają dziewczyny na jeden, intensywny weekend a później pa. A jeśli mieszka daleko to może nawet mieć rodzinę wink a to tylko taka chwilowa odskocznia. Będzie chciał następnej to sobie poszuka smile Nie wiem, nie widziałem tych Twoich koleżanek, ale jeśli mają więcej ciała = mogą mieć też większy biust, a to niektórych kręci.

No i jeszcze jedno... oczywiście są przypadki że trwały związek zaczyna się od seksu na pierwszej randce... tylko że to nie działa w drugą stronę, to znaczy faceci którzy szukają trwałego związku nie szukają szybkiego seksu smile

29

skoro chetnie chodza z nimi do lozka to znaczy, ze rozmiar im sie podoba i nie jest on tu problemem. Poza tym fakt, ze mamy ochote uprawiac z kims seks nie znaczy, ze zaraz chcemy z nim tworzyc zwiazek i jakąs wspolna przyszlosc.

30

Autorko, a to nie jest tak, że po prostu zazdrościsz tym Koleżankom?

To nie jest żaden atak, tylko po prostu w dalszym ciągu zastanawiam się po co taki temat założyłaś.

Jakby jeszcze o Tobie on był, to ok.

31

Nie wiem, czy to padło w tej dyskusji, bo nie pamiętam: ale czy te koleżanki się jakoś żaliły na panów?

32

GosiaSrosia napisał/a:

Mogę jedynie powiedzieć, że to świetne babki. Ugodowe, nie robiące problemu, ambitne i szczere. Obie naprawdę super.
Rozmawiamy o tym. Zastanawiamy się czy to przypadkiem rozmiar nie jest kłopotem.

Dla ciebie one takie mogą być, ale ty nie jestes facetem - nie masz pojecia jakie one sa w stosunku do facetow, na ktorych im zalezy, wiec opinia "swietne babki" to jedynie twoje osobiste odczucie. smile

33

Nie sądzę aby rozmiar 42 był tu problemem... To nie jest jakiś wielki rozmiar, a przy tym wzroście pewnie i waga normalna.

szczypiorkiem nie jestem i nie będę i nie mam absolutnie problemu z facetami,a wręcz przeciwnie.

Osobiście mam wrażenie że Twoje koleżanki same takich panów wybierają, same dają z siebie zrobić owe "zdobycze". Skoro na barabara są chętni to nie rozmiar jest tu problemem, a to co w głowie siedzi.
Zgadzam się też z Iceni.

Prawdopodobnie albo Twoje koleżanki nie są jednak takie fajne, albo ci faceci po prostu żony nie szukają.

34

jak to sie wszystko zmienia....kiedys rozmiar 40 to byl szczuply rozmiar, nikt nie osmieliby powiedziec, ze kobieta ma problem z waga a dzisiaj to juz pod puszystosc podchodzi a 42 to juz w ogole  kategoria dla grubasow prawie i wstyd przyznac sie do czegos co wychodzi poza 36 wink

35 Ostatnio edytowany przez RavenKnight (2017-02-02 15:28:01)

A kto chciałby mieć kaszalota.
Tak jak kobiety nie chcą niezaradnych, niepewnych i prawiczków, tak faceci nie chcą grubych, leniwych, rozwiązłych kobiet.
Simple as that.

A ze ida do lozka zeby sie dowartosciowac to same sobie robia kuku.

No chyba ze mysla ze po szybkim numerku na drugiej randce facet bedzie mial ochote ulozyc z nia zycie to huhu hehehehehehehe

36

A co ma wspólnego rozmiar ze stworzeniem związku? Taki rozmiar 40/42 ??
Znam kobiety z rozmiarówką od 36 do 46, które są w udanych związkach.
Ja osobiście mam 42, masywne uda i brzuszek. Obecnie przeżywam rożne problemy zdrowotne, przy których nie mogę być szczególnie ruchliwa. Ale dojdę do siebie, to poćwiczę. I nie dlatego, bo odczuwam jakąś presję, czy boję się, że mój związek się przez to rozpadnie, tylko dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia i tego, żebym mogła wygodnie pewne ubrania nosić. W tej chwili czuję się w pełni akceptowana przez męża, jak i widzę że wzbudzam zazwyczaj zainteresowanie mężczyzn. Ale związek i owo zainteresowanie (które łechce ładnie moje ego ;p ) nie zbudowałam na rozmiarze ubrania, tylko w dużej mierze swoim charakterem, sposobem bycia, zachowaniem, uśmiecham - taki wizerunek ogólny. A twoim koleżankom widocznie tego brak. Trzeba być naiwnym, żeby myśleć, iż dziany Szwed zabiera jakaś Polkę do Paryża, bo się w niej zakochał i oświadczy się pod Wieżą Eifla..... Przecież on sobie kupuje w ten sposób "kobietę do towarzystwa" i pewnie taniej na tym wychodzi, niż jakby zamówił prostytutkę.... Te twoje koleżanki pakują się raz po raz w relacje z facetami, którym zależy wyłącznie na seksie. Całkiem możliwe, że zagadują do nich normalni mężczyźni, którzy chcieliby stworzyć związek, ale one albo nie odczytują od nich sygnałów albo ich olewają. One mają problem w własnych głowach. A rozmiar nie ma nic do rzeczy w takim przypadku. Swoją drogą rozmiar 40 uważam za najnormalniejszy w świecie w naszej kulturze i predyspozycjach genowych. Szczuplutkie są z natury Azjatki. Europejki są masywniejsze i wyższe. Jak przy wzroście 170cm miałaby rozmiar 36 to uważam, że byłaby wychudzona.

Fereczata

37 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-02 16:26:32)

RavenKnight napisał/a:

A kto chciałby mieć kaszalota.
Tak jak kobiety nie chcą niezaradnych, niepewnych i prawiczków, tak faceci nie chcą grubych, leniwych, rozwiązłych kobiet.
Simple as that.

A ze ida do lozka zeby sie dowartosciowac to same sobie robia kuku.

No chyba ze mysla ze po szybkim numerku na drugiej randce facet bedzie mial ochote ulozyc z nia zycie to huhu hehehehehehehe

Ten post jest jakiś taki niesmaczny...
Straszna frustracja i żal przez Ciebie przemawia, aż szacunek do innych po drodze zgubiłeś...

I co ma niezaradność faceta do grubej kobiety? Też mi porównanie.

38

Frustracja i żal?

Raczej szczerość i bezpośredność.

To samo co zaradność do atrakcyjności.

39 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-02 16:42:28)

Ja związku nie widzę, bo o ile mój facet mógłby być gruby o tyle niezaradny absolutnie nie. O ile może być prawiczkiem, o tyle niezaradnym nie. Nie wiem co wg Ciebie ma jedno do drugiego. Dla mnie zaradność jest atrakcyjna, o wiele bardziej niż brak brzuszka.

I nigdy nie skreśliłabym faceta tylko dlatego że jest prawiczkiem chyba że jest na tym punkcie zafiksowany i mazgai non stop....

40

a co ma wspólnego zaradność z kilkoma kilogramami więcej?

ja akurat lubię mieć kilka kilo więcej, bo jestem bardziej krągła i zdecydowanie lepiej to działa na mężczyzn wink

41 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-02-02 16:54:12)

Krejzolka82 napisał/a:

Po pierwsze (i najważniejsze) - NIE należy utożsamiać -"Jest w stanie podniecić", z "Podoba się estetycznie". Mężczyznę o dużym libido jak najbardziej jest w stanie podniecić (a co za tym idzie - jest on w stanie uprawiać z nią seks) kobieta którą pod względem estetycznym sytuuje on nisko.
Gdy osobnik płci męskiej jest w danej chwili mocno pobudzony seksualnie, i/lub wyposzczony, może skusić się na partnerkę o urodzie uznanej przez siebie za średnią/kiepską.
Po drugie - mężczyźni mają na ogół dużo luźniejsze podejście do seksu, więc przelecieć kobietę którą uważają za 'paszteta', nie jest dla nich wcale ujmą, i czasami (gdy 'ciśnienie' im dokucza) to robią.
Po trzecie - mężczyznom dużo trudniej o seks, więc gdy nadarza się okazja korzystają nawet gdy 'wizual' kobiety w ich oczach kuleje.

---

Trudno powiedzieć czy w tych konkretnych przypadkach chodziło o ich tuszę (nie wiem też jaka ona jest dokładnie, sam rozmiar to za mało by ocenić), ale tak ogólnie to - tak, większość mężczyzn woli szczupłe kobiety, i nadwaga to raczej coś niemile widzianego.

42 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-02-02 16:52:20)

Małpa69 napisał/a:

Ja związku nie widzę, bo o ile mój facet mógłby być gruby o tyle niezaradny absolutnie nie. O ile może być prawiczkiem, o tyle niezaradnym nie. Nie wiem co wg Ciebie ma jedno do drugiego. Dla mnie zaradność jest atrakcyjna, o wiele bardziej niż brak brzuszka.

To, że dobra (czyt. szczupła/proporcjonalna) figura u kobiet (i ogólnie ich wygląd) jest takim odpowiednikiem zaradności/majętności u mężczyzn jeśli chodzi o rzeczy które znajdują się na dole (czyli najważniejsze/najbardziej brane pod uwagę) piramidy wymagań płci przeciwnej.

43

lilly25 napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

To, że dobra (czyt. szczupła/proporcjonalna) figura u kobiet (i ogólnie ich wygląd) jest takim odpowiednikiem zaradności/majętności u mężczyzn jeśli chodzi o rzeczy które znajdują się na dole (czyli najważniejsze/najbardziej brane pod uwagę) wymagań płci przeciwnej.

lilli mnie zaskakujesz, jako jedyne z zebranych tutaj kobiet nie zgrywasz głupiej, nie przekręcasz czyjejś wypowiedzi tylko wiesz o co chodzi big_smile

44

Lilly, przez bardzo wiele wieków ideałem była kobieta z nadwagą, nieraz znaczną smile Wystarczy popatrzeć na rzeźby czy obrazy.

A w obecnych czasach mężczyzn, którzy lubią chude kobiety jest jak na lekarstwo. To raczej wyjątki.

Poza tym dowiedziono naukowo (choć nie mam teraz czasu, żeby wyszukać wyniki tych badań), że zdrowsze są osoby z kilkukilogramową nadwagą, niż szczupłe/bardzo szczupłe.

A tak naprawdę to "nie to ładne, co ładne, lecz co się komu podoba".

45 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-02 17:05:32)

Nie wydaje mi się aby faceci szukając partnerki na całe życie, priorytetowo traktowali wygląd...

I zgadzam się z V, wielu facetów właśnie ten rozmiar 42/ 44 preferuje, takie kobiety o ile nie mają 150 mają to co potrzeba i udko i pierś i pupę, a panowie to lubią.

Przestań nas kobiety obrażać, po co siedzisz na kobiecym forum skoro nie interesuje Cię nasz punkt widzenia?

46 Ostatnio edytowany przez RavenKnight (2017-02-02 17:08:44)

Zależy co kto rozumie pod pojęciem chude.
Chude to są te co im widać zarys kości to jest obrzydliwe.

W sumie to kobiety ogólnie myślą zazwyczaj że są och i ach, bo faceci zagadują i adorują, a oni chcą najzwyczajniej pobzykać, nawet jak jest grubsza i nie do końca im się podoba, ale prędzej da, bo ma niską samoocenę, zresztą to widać po samym poście autorki wątku.

Małpa69 napisał/a:

Nie wydaje mi się aby faceci szukając partnerki na całe życie, priorytetowo traktowali wygląd...

Nie, sam charakter wystarczy big_smile big_smile
Tak jak u mężczyzn big_smile

47

RavenKnight napisał/a:

W sumie to kobiety ogólnie myślą zazwyczaj że są och i ach, bo faceci zagadują i adorują, a oni chcą najzwyczajniej pobzykać, nawet jak jest grubsza i nie do końca im się podoba, ale prędzej da, bo ma niską samoocenę, zresztą to widać po samym poście autorki wątku.

I co, Ty też taki jesteś?

To dopiero trzeba być desperatem i mieć zaniżoną samoocenę, żeby uprawiać seks z kobietą, która się nie podoba.

Ja rozumiem, że facetowi niewiele trzeba czasem, żeby się podniecić, ale kurde bez przesady...i co, robi to wtedy z zamkniętymi oczami, czy tylko za przeproszeniem "wsad" i koniec?

48

Nie oceniaj innych swoją miarą

49

lilly25 napisał/a:

Gdy osobnik płci męskiej jest w danej chwili mocno pobudzony seksualnie, i/lub wyposzczony, może skusić się na partnerkę o urodzie uznanej przez siebie za średnią/kiepską

Aaa fu, w życiu!

lilly25 napisał/a:

Po trzecie - mężczyznom dużo trudniej o seks, więc gdy nadarza się okazja korzystają nawet gdy 'wizual' kobiety w ich oczach kuleje.

Mężczyznom w dzisiejszym świecie raczej b. łatwo o seks

Raven trochę pojechał po bandzie ale raczej ma dzieciak rację big_smile
Panie oczywiście mogą tłumaczyć sobie to inaczej ale nie ma to jak długonoga laseczka z wagą max 60-65kg tongue

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

50

Krejzolka82 napisał/a:
RavenKnight napisał/a:

I co, Ty też taki jesteś?

To dopiero trzeba być desperatem i mieć zaniżoną samoocenę, żeby uprawiać seks z kobietą, która się nie podoba.

Ja rozumiem, że facetowi niewiele trzeba czasem, żeby się podniecić, ale kurde bez przesady...i co, robi to wtedy z zamkniętymi oczami, czy tylko za przeproszeniem "wsad" i koniec?

Nie korzystałem, ale jest wielu facetów wychodzących z założenia że lepszy taki rydz niż płacić divie z roksy ;>

No ale widocznie się to tym paniom i tak podoba, bo ciągle brną w nowe romanse :>

A potem panie wielce oburzone że faceci się brzydzą kobiety z dużą przeszłością seksualną. No sory, ale jak traktować takie panny, które inni faceci traktowali jako miejsce rozładowania swojego napięcia seksualnego? No nie bardzo "romantyczne".

Małpa69 napisał/a:

Nie oceniaj innych swoją miarą

Normalnie zabiłaś mnie swoją argumentacją, jak zwykle zresztą big_smile

51 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-02 18:14:57)

Nawet mi się nie chce już tego komentować bo to i tak grochem o ścianę.

A ględzenie że 65 najlepiej a nie bo 70 a nie bo 80, a nie bo szczupła a nie bo puszysta. Po co? Faceci też są różni to że jednemu podoba się szczupła nie znaczy że drugi nie nazwie jej deską, a to że innemu podoba się pulchna nie znaczy że inny nie powie bosz ale gruba...
Ważne żeby się dobrać i żyć szczęśliwie a nie udowadniać sobie nawzajem wyższość rozmiaru jednego nad drugim... No ludzie...

To samo jest z kobietami, "bo panie lubią umięśnionych" a ja nie lubię i co? Ja uwielbiam brody a inna powie że to obrzydliwe...

52

Ja chciałam tylko zauważyć, że wedlug badania CBOS (bodaj z 2014 roku) nadwagę lub otyłość w Polsce ma 42% kobiet i 61%mężczyzn

Huehuehuehue....

53

Iceni napisał/a:

Ja chciałam tylko zauważyć, że wedlug badania CBOS (bodaj z 2014 roku) nadwagę lub otyłość w Polsce ma 42% kobiet i 61%mężczyzn

Huehuehuehue....

No i pozamiatane wink

54

Jestem w stanie uwierzyć w to, że niektórzy mogą wybierać te większe kobiety, choć do końca im się nie podobają, tylko po to, żeby sobie ulżyć, bo najczęściej to własnie te kobiety mają niższą samoocenę i są łatwiejszym łupem. Tego nauczyła nas kultura masowa - rozmiar 40/42 to duży rozmiar.
Nie wszystkie jednak są z tego powodu łatwiejsze i faceci mogą się bardzo łatwo zdziwić. Ja na przykład często przyprawiam facetów o taki zawód i mogę się z nich wtedy tylko i wyłącznie śmiać.

Ktoś zasugerował, że zazdroszczę tym koleżankom. Otóż, nic z tych rzeczy.
Wcale im nie zazdroszczę, raczej współczuję.
Nie jest moim zdaniem wielkim osiągnięciem znalezienie kolesia, który przeleci, zabierze do hotelu albo gdzieś na weekend. To wymaga jedynie kasy, niczego więcej, a tego nie podziwiam wcale.

Czytając wasze komentarze, rzeczywiście dochodzę do wniosku, że same się w to kobiety pakują, bo bardzo chcą związku, relacji, adoracji. Scenariusz wydarzeń jest ZAWSZE taki sam. Zawsze oni je opuszczają (choć oficjalnie nawet z nimi nie byli), a im nie pozostaje nic innego prócz rozgoryczenia i zawodu.

..i wtedy jest mi ich najbardziej szkoda. Dzwonią z płaczem a ja już czasami nie wiem co mam mówić.
Wtedy nagle rozumieją dlaczego się takim palantom nie daję, bo coś mi mówi, że nie jest to tego warte, jeśli on już na pierwszym spotkaniu chwali się, że wygłuszył ściany w mieszkaniu sapiencjalną gąbką, żeby sąsiedzi nie słyszeli odgłosów orgii. Do tego pomalował je farbą, z której wszystko można zmyć, w razie gdyby trysnął.. "szampanem" ;>
O nic innego takiemu delikwentowi przecież nie chodzi.

Czy którykolwiek facet jest w stanie obrzydliwie kłamać, że chce związku, tylko po to by mieć seks, a wie że przykładowa ONA oczekuje czegoś więcej? Wszyscy wiemy, że tak, ale czy naprawdę u żadnego nie wzbudza to potem okropnych wyrzutów sumienia i myśli, że się kogoś skrzywdziło? Tylko dla seksu? Chyba nigdy tego nie pojmę.

55

GosiaSrosia napisał/a:

Jestem w stanie uwierzyć w to, że niektórzy mogą wybierać te większe kobiety, choć do końca im się nie podobają, tylko po to, żeby sobie ulżyć, bo najczęściej to własnie te kobiety mają niższą samoocenę i są łatwiejszym łupem. Tego nauczyła nas kultura masowa - rozmiar 40/42 to duży rozmiar.
Nie wszystkie jednak są z tego powodu łatwiejsze i faceci mogą się bardzo łatwo zdziwić. Ja na przykład często przyprawiam facetów o taki zawód i mogę się z nich wtedy tylko i wyłącznie śmiać.

Ktoś zasugerował, że zazdroszczę tym koleżankom. Otóż, nic z tych rzeczy.
Wcale im nie zazdroszczę, raczej współczuję.
Nie jest moim zdaniem wielkim osiągnięciem znalezienie kolesia, który przeleci, zabierze do hotelu albo gdzieś na weekend. To wymaga jedynie kasy, niczego więcej, a tego nie podziwiam wcale.

Czytając wasze komentarze, rzeczywiście dochodzę do wniosku, że same się w to kobiety pakują, bo bardzo chcą związku, relacji, adoracji. Scenariusz wydarzeń jest ZAWSZE taki sam. Zawsze oni je opuszczają (choć oficjalnie nawet z nimi nie byli), a im nie pozostaje nic innego prócz rozgoryczenia i zawodu.

..i wtedy jest mi ich najbardziej szkoda. Dzwonią z płaczem a ja już czasami nie wiem co mam mówić.
Wtedy nagle rozumieją dlaczego się takim palantom nie daję, bo coś mi mówi, że nie jest to tego warte, jeśli on już na pierwszym spotkaniu chwali się, że wygłuszył ściany w mieszkaniu sapiencjalną gąbką, żeby sąsiedzi nie słyszeli odgłosów orgii. Do tego pomalował je farbą, z której wszystko można zmyć, w razie gdyby trysnął.. "szampanem" ;>
O nic innego takiemu delikwentowi przecież nie chodzi.

Czy którykolwiek facet jest w stanie obrzydliwie kłamać, że chce związku, tylko po to by mieć seks, a wie że przykładowa ONA oczekuje czegoś więcej? Wszyscy wiemy, że tak, ale czy naprawdę u żadnego nie wzbudza to potem okropnych wyrzutów sumienia i myśli, że się kogoś skrzywdziło? Tylko dla seksu? Chyba nigdy tego nie pojmę.

Powiedz ile razy rozsądna kobieta złapie się na coś takiego?...

Posty [ 1 do 55 z 244 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018