Problem dentystyczny i miłosny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Problem dentystyczny i miłosny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Problem dentystyczny i miłosny

Cześć dziewczyny. Mam 20 lat i pewien spory problem. Jest to mój największy kompleks, który zrujnował moje życie do tego stopnia, że stałam się osobą skrytą, wstydliwą i nie uśmiechającą się.  Otóż mam brak w uzębieniu, od 3 lat próbuje walczyć z tym aparatem ortodontycznym. Lekarze i chirurdzy dentystyczni mówią że jest szansa na uratowanie zęba który zaklinował się w podniebieniu. Ale póki co w miejscu gdzie powinien być ładny kieł jest dziura. Mój były partner nie widział w tym problemu. Wiedział że to drażliwy temat i go nie poruszał. Lecz teraz spotykam się z kimś innym, nie potrafie mu powiedzieć że nie mam zęba. Gdy mówię staram się jak najmniej otwierać szeroko buzie alby nie było tego widać. Wstyd mi. Boję się że ucieknie, że nie zrozumie tego.  Co robić? Jestem w rozsypce.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem dentystyczny i miłosny

Myślę że skoro to kieł to pewnie już zauważył i pewno nic nie mówił. Musiałabyś mówić praktycznie nie otwierając ust non stop.

A może zamiast nie poruszać problemu może warto zacząć o nim otwarcie powiedzieć, bo ten lęk się zmniejszy. Tym bardziej, że podejrzewam, iż podczas rozmowy z ludźmi ciągle się zastanawiasz czy zauważyli, co pomyśleli itd. To jak rozumiem i tak przejściowy kłopot, bo istnieje perspektywa wyleczenia. Nie warto sobie fundować takich napięć. A chłopak jak będzie jemu na zależało to i tak zostanie bez względu na to czy masz idealne zębiszony czy też jakieś problemy ortodontyczne.

Ideałami będziemy później, teraz bądźmy po prostu prawdziwi smile

4

A to tak zapytam, nie prościej, zamiast czekać, az ząb zdecyduje się wyjść, wstawić koronę? Rach ciach i po kompleksie

5

Od 3 lat nie daje się to naprawić i lekarze od 3 lat mówią, że jest nadzieja na uratowanie zęba? Dziwne to, strasznie długo to trwa. Tyle to się nawet aparatu nie nosi. Nic się nie da zrobić, jakas czasowa proteza, koronka, etc.?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Problem dentystyczny i miłosny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021