Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 120 z 246 ]

61 Ostatnio edytowany przez lacrimosa (2017-02-02 18:46:12)

Odp: Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?
GosiaSrosia napisał/a:

Tylko, że facetom WOLNO mieć nadwagę, nikt ich nie ciśnie.
Na pewno szybciej facetowi WOLNO niż kobiecie.

Wcale dla tych kobiet ta informacja nie jest pocieszająca.

"Tych kobiet" czyli kobiet z opisu? Też mam dziwne wrażenie, że próbujesz się tym tematem w jakiś sposób dowartościować, bo normalny rozmiar kreujesz na bycie przy tuszy. Rozmiar 40 przy wzroście 170 cm to zupełnie normalny rozmiar, a jeśli babka choć trochę się rusza i coś ćwiczy, to tym bardziej.

To że według Ciebie koleżanki są fajne i sympatyczne nie oznacza, że równie fajne i sympatyczne są w związku. Faceta nie traktuje się tak samo jak traktuje się koleżankę. Moim zdaniem to nie waga ma wpływ na fakt, że nie mogą znaleźć nikogo na stałe.

Zobacz podobne tematy :

62

Ozzy Da Frog napisał/a:
Iceni napisał/a:

Ja chciałam tylko zauważyć, że wedlug badania CBOS (bodaj z 2014 roku) nadwagę lub otyłość w Polsce ma 42% kobiet i 61%mężczyzn

Huehuehuehue....

CBOS - skrót od Centrum Badań OPINII Społecznej. To że odsetek kobiet które twierdzą że nie mają nadwagi jest niższy niż wśród mężczyzn, nie znaczy że naprawdę tak jest tongue

Dokładnie dużo zależy czy badani sami określali, że mają nadwagę lub otyłość, czy też robiła to osoba neutralna. Jeżeli sami badani deklarowali to wyniki są nic nie warte... Poza tym CBOS jest tak wiarygodną grupą badawczą, że nie pamiętam kiedy ich sondaże pokrywały się z rzeczywistością. big_smile

A koleżanki autorki to kobiety naiwne i mało inteligentne, za to drugie skreślił bym je na starcie big_smile

Szczerze wydaję mi się, że przeceniacie wygląd w jego wpływie na szczęście człowieka, owszem ładna/ładny ma łatwiej w życiu (prędzej dostanie pracę czy doświadczy życzliwości), ale wygląd to tylko jedna ze składowych, gdyby wygląd decydował o znalezieniu Partnerki/Partnera to brzydcy w ogóle nie tworzyli by związków. Wydaję mi się, że udana recepta na znalezienie partnera to składowa wspólnych zainteresowań, podobnego podejścia do życia i spędzania wolnego czasu, podobnego poziomu intelektualnego i wyglądu) Wydaję mi się, że różni nas tylko jaką wagę mają te poszczególne kryteria.

Myślę, że żaden facet nie wyobraża sobie stałego związku z kobietą, która jest tylko ładna, bo o czym będę rozmawiać poza przebywaniem w łóżku? Jak się dogadają co do spędzania wolnego czasu? Jak sobie poradzę z problemami, skoro będą mieli skrajnie różne podejście do nich? Przynajmniej jak tak myślę i uważam, że wiele osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn myśli podobnie.

"Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszerstwem, a dla władców jest po prostu użyteczna"
https://www.youtube.com/watch?v=cJrqLV4yeiw

63

GosiaSrosia napisał/a:

Ehh... jak już kilka osób tu pisało, nie chodzi tylko i wyłącznie o nadwagę, ale też o to że liczenie na poważny związek z dajmy na to: poznanym przez neta Szwedem który zaświeci w oczy szklanymi paciorkami i zabierze na weekend do Paryża świadczy o tym, że te koleżanki niewiele jeszcze wiedzą o życiu tongue I powtarzanie takiego schematu tylko jeszcze bardziej zmniejsza ich szanse, bo większość mężczyzn szukających czegoś poważnego nie będzie zainteresowana dziewczynami które rozkładają nogi przed każdym kto rzuci im jakąś błyskotkę czy zabierze gdzieś na weekend. Raczej trudno jest traktować kogoś takiego poważnie...

64

Ozzy Da Frog napisał/a:
GosiaSrosia napisał/a:

Ehh... jak już kilka osób tu pisało, nie chodzi tylko i wyłącznie o nadwagę, ale też o to że liczenie na poważny związek z dajmy na to: poznanym przez neta Szwedem który zaświeci w oczy szklanymi paciorkami i zabierze na weekend do Paryża świadczy o tym, że te koleżanki niewiele jeszcze wiedzą o życiu tongue I powtarzanie takiego schematu tylko jeszcze bardziej zmniejsza ich szanse, bo większość mężczyzn szukających czegoś poważnego nie będzie zainteresowana dziewczynami które rozkładają nogi przed każdym kto rzuci im jakąś błyskotkę czy zabierze gdzieś na weekend. Raczej trudno jest traktować kogoś takiego poważnie...

To już od wieku nie zależy. 
No a potem się tłumaczy, że nie wyszło bo za gruba, o brzydkich rysach twarzy itd

65

AloneWolf90 napisał/a:

Myślę, że żaden facet nie wyobraża sobie stałego związku z kobietą, która jest tylko ładna, bo o czym będę rozmawiać poza przebywaniem w łóżku? Jak się dogadają co do spędzania wolnego czasu? Jak sobie poradzę z problemami, skoro będą mieli skrajnie różne podejście do nich? Przynajmniej jak tak myślę i uważam, że wiele osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn myśli podobnie.

To ze kobieta ladna jeszcze nie znaczy ze seks z nia bedzie udany smile

66

Małpa69 napisał/a:
Iceni napisał/a:

Ja chciałam tylko zauważyć, że wedlug badania CBOS (bodaj z 2014 roku) nadwagę lub otyłość w Polsce ma 42% kobiet i 61%mężczyzn

Huehuehuehue....

No i pozamiatane wink

Wow.

Prowadź dyskusje na temat tego czy faceci nie przepadają za puszystymi kobietami, podaj dane z kapelusza na temat otyłości mężczyzn, jaraj się że pozamiatane.
Cóż za logika, a raczej jej brak.

Ewidentnie masz kompleksy związane z wagą i bolą cię wypowiedzi poniekąd godzące w twoją tuszę, przec co usilnie starasz się znajdować jakiegoś punktu zaczepienia, byle zaprzeczyć rzeczywistości.

Jeszcze inna pisze, że facetom wolno mieć nadwagę big_smile
No cholera, biedne te kobiety, faceci mogą być grubi, itd, a w innym wątku piszecie, że problemem jest nawet ubiór nie w waszym guście.
No to jak to jest w końcu?

Ale nie, to kobiety są zawsze biedne i poszkodowane, mniej zarabiają i w ogóle buhuhuhu, zawsze wina mężczyzn big_smile

67 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-02 19:47:51)

Nie mam żadnych kompleksów, mam pięknego, szczupłego, przystojnego i wow zaradnego męża, który gapi się na mnie jakbym była najpiękniejszą kobietą na Ziemi.
Jakie mam mieć kompleksy bo rozmiar 42/44? To normalny rozmiar przy słusznym wzroście. Nie wmówisz mi że to nadwaga tongue

I przestań tu jakąś sztuczną wojnę płci odwalać. To Ty co i rusz twierdzisz że kobiety są okropne i Ty zacząłeś w tym wątku te przepychanki.

68

RavenKnight napisał/a:
Małpa69 napisał/a:
Iceni napisał/a:

Huehuehuehue....

No i pozamiatane wink

Wow.

Prowadź dyskusje na temat tego czy faceci nie przepadają za puszystymi kobietami, podaj dane z kapelusza na temat otyłości mężczyzn, jaraj się że pozamiatane.

Ewidentnie masz kompleksy związane z wagą i bolą cię wypowiedzi poniekąd godzące w twoją tuszę, przec co usilnie starasz się znajdować jakiegoś punktu zaczepienia, byle zaprzeczyć rzeczywistości.

No cholera, biedne te kobiety, faceci mogą być grubi, itd, a w innym wątku piszecie, że problemem jest nawet ubiór nie w waszym guście.

Ale nie, to kobiety są zawsze biedne i poszkodowane, mniej zarabiają i w ogóle buhuhuhu, zawsze wina mężczyzn big_smile

Widzisz... napisales to do kobiety, ktora schudla 30 kg. Tak se sklada ze bylam gruba smile

BYŁAM smile

A ty dalej jestes prawiczkiem smile

Huehuehuehue....

69 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-02 19:53:08)

Iceni napisał/a:
RavenKnight napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

No i pozamiatane wink

Wow.

Widzisz... napisales to do kobiety, ktora schudla 30 kg. Tak se sklada ze bylam gruba smile

BYŁAM smile

Huehuehuehue....

Podpinam się też BYŁAM gruba, teraz jestem normalna, krągła, ale nie otyła.
I nie byłam sama nawet jak byłam gruba wink
Widzisz gruby kaszalot (jak to sam określiłeś) kogoś miał. Ty nie...

RavenKnight napisał/a:

A kto chciałby mieć kaszalota.
Tak jak kobiety nie chcą niezaradnych, niepewnych i prawiczków, tak faceci nie chcą grubych, leniwych, rozwiązłych kobiet.
Simple as that.

A ze ida do lozka zeby sie dowartosciowac to same sobie robia kuku.

No chyba ze mysla ze po szybkim numerku na drugiej randce facet bedzie mial ochote ulozyc z nia zycie to huhu hehehehehehehe

Chyba upadłam chwilowo na głowę ale jeden z nielicznych wpisów pod tematem który częściowo popieram.
Bo biorąc całość pod uwagę kurcze facet jeśli ma okazje przeleci i nie oszukujmy się, nieżne czy kobieta będzie miała rozmiar ,, s", m czy xxl  facet jest nastawiony na konkret, a to że kobieta zaraz po jednej randce i pójściu do łózka widzi ołtarz, dom i gromade dzieci to cóz takie jest wiekszośc z nas. Ale czasem trzeba pomyslec czy on traktuje poważnie czy tylko jednorazowo bo powiedzmy nikogo innego nie ma pod ręką

71

Temat zaczął się ciekawie a teraz jest o niczym. Nie szkoda wam czasu ?

72

Szkoda, ale mamy dawać się gryźć?

73

Małpa69 napisał/a:

Szkoda, ale mamy dawać się gryźć?

No ale nie wiesz z kim piszesz. Co cię obchodzi jakiś człowiek z komputera.
Co innego wymiana opinii, jak na początku,  czy to prawda, że mężczyźni skreśla ja grubsze kobiety.
A co innego udowadnianie sobie czegoś i obrażanie kogoś. W zasadzie nie wiadomo w jakim celu.

74

GosiaSrosia napisał/a:

Czy którykolwiek facet jest w stanie obrzydliwie kłamać, że chce związku, tylko po to by mieć seks, a wie że przykładowa ONA oczekuje czegoś więcej? Wszyscy wiemy, że tak, ale czy naprawdę u żadnego nie wzbudza to potem okropnych wyrzutów sumienia i myśli, że się kogoś skrzywdziło? Tylko dla seksu? Chyba nigdy tego nie pojmę.

Są tacy faceci... z moich obserwacji celują w niedowartościowane kobiety i takie które bardzo ale to bardzo chcą mieć faceta.

75

Iceni napisał/a:

BYŁAM smile
Huehuehuehue....

Poka jak wyglądasz. Porównamy obecną formę z tym prawiczkiem a raczej jak do niego mówisz o tym hehehehe big_smile

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

76

On-WuWuA-83 napisał/a:
Iceni napisał/a:

BYŁAM smile
Huehuehuehue....

Poka jak wyglądasz. Porównamy obecną formę z tym prawiczkiem a raczej jak do niego mówisz o tym hehehehe big_smile

Widzisz, rzecz w tym, że ja mam porownanie jak ja siebie widzialam kiedys i obecnie, mam porownanie jak mnie widza faceci kiedys i obecnie.

A sedno kwestii zahacza rowniez o moj wczesniejszy wpis. Raven okreslil otyle kobiety mianem "kaszalotow" a tak sie sklada, że obecnie to faceci sa w wiekszosci "kaszalotami" , a biorac pod uwage uwarunkowania biologiczne to facetom jest latwiej dbac o dobra sylwetke. Wiec jezeli nas (kobiety) nadwaga pozwala zaszufladkowac jako "leniwe i nie dbajace o siebie" to jakim epitetem nalezaloby okreslic tę rzeszę facetow z nadwagą? Samcami w mentalnym letargu?

Dlatego nie mam zamiaru traktowac kogos, kto definiuje kobiety w ten sposob, w koronkowych rekawiczkach.

Atrakcyjnosc seksualna to ZBIÒR cech, a wyglad jest tylko jedną z nich, do czego nawiazalam w pierwszym poscie - to nie nadwaga, czy prawidlowa waga determinuje bycie atrakcyjnym. Na wyglad jako ceche glowna zwracaja najczesciej uwage osoby majace kompleksy na punkcie swojego wygladu lub nawet innych cech. Bo uroda rzuca sie w oczy i latwo jest podążać sciezka " zobaczcie jaka/jaki jestem cool skoro taki facet/taka laska chce byc ze mna".

Inteligencja sie w taki sposob zaszpanowac nie da smile do tego potrzeba juz odrobiny wysilku.

77

Iceni napisał/a:
RavenKnight napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

No i pozamiatane wink

Wow.

BYŁAM smile

Huehuehuehue....

uuu, jakie to słodkie że wy kobiety na jedno kopyto myślicie, jak już nie macie kolejnych wymyślonych głupot na poparcie swojej tezy, to pozostaje jedynie zemsta poprzez jakieś dogryzanie big_smile

Lepiej być prawiczkiem niż stracić prawictwo z jakąś puszystą, no i w dodatku zużytą, tak powinna wyglądać prawidłowa odpowiedź rozumiem? big_smile big_smile Czy za mało złośliwości?

A to może runda wokoło domu czy bloku gdzie tam kto mieszka. Troche powietrza nie zaszkodzi. Bo teraz zrobi się debata lepiej kobieta XL czy może prawiczek. Dawajcie całą epopeje trzeba stworzyć.........
Może lepiej pomyslec jak autorce wątku pomóc/ poradzić
O albo sprzeczajcie się mailowo ludzie

79

RavenKnight napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
RavenKnight napisał/a:

W sumie to kobiety ogólnie myślą zazwyczaj że są och i ach, bo faceci zagadują i adorują, a oni chcą najzwyczajniej pobzykać, nawet jak jest grubsza i nie do końca im się podoba, ale prędzej da, bo ma niską samoocenę, zresztą to widać po samym poście autorki wątku.

I co, Ty też taki jesteś?

To dopiero trzeba być desperatem i mieć zaniżoną samoocenę, żeby uprawiać seks z kobietą, która się nie podoba.

Ja rozumiem, że facetowi niewiele trzeba czasem, żeby się podniecić, ale kurde bez przesady...i co, robi to wtedy z zamkniętymi oczami, czy tylko za przeproszeniem "wsad" i koniec?

Nie korzystałem, ale jest wielu facetów wychodzących z założenia że lepszy taki rydz niż płacić divie z roksy ;>

No ale widocznie się to tym paniom i tak podoba, bo ciągle brną w nowe romanse :>

A potem panie wielce oburzone że faceci się brzydzą kobiety z dużą przeszłością seksualną. No sory, ale jak traktować takie panny, które inni faceci traktowali jako miejsce rozładowania swojego napięcia seksualnego? No nie bardzo "romantyczne".

To co pogrubiłam w ogóle nie rozumiem, przecież ja nie nawiązywałam do tego czy kobiety płaczą czy nie. Skupiłam się tylko i wyłącznie na tym, czy facet potrafi uprawiać seks z kobietą, która mu się nie podoba, a Ty jak zwykle zaczynasz swoją gadkę pisemną na temat rozwiązłości kobiet.

Nie o rozwiązłości był mój post.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

80

Ale co tu autorce czy komukolwiek radzic - wystarczy wyjsc na ulice i sie rozejrzec - osoby samotne są i wsrod szczuplych, i wśród otylych, bywają niskie i wysokie, ladne i brzydlie, bogate i biedne  a nawet mądre i glupie.

Najwiekszy problem ZAWSZE tkwi w glowie samotnej/samotnego a nie w otoczeniu i preferencjach innych.

Więc może w takim razie problem należy rozróżnić bo jest ogromna róznica między byciem samemu ( tu w sensie bez partnera ) od bycia samotnym. Może zwyczajnie ktoś myli te dwa podobne ale inne pojecia.

82

kobieta w świecie napisał/a:

A to może runda wokoło domu czy bloku gdzie tam kto mieszka. Troche powietrza nie zaszkodzi. Bo teraz zrobi się debata lepiej kobieta XL czy może prawiczek. Dawajcie całą epopeje trzeba stworzyć.........
Może lepiej pomyslec jak autorce wątku pomóc/ poradzić
O albo sprzeczajcie się mailowo ludzie

Wniosek jest jeden ,że koleżanki autorki za szybko uprawiają seks.
Pytanie tylko czy autorka powinna im to powiedzieć wprost czy jakoś delikatnie ,żeby koleżanek nie stracić?

83 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 20:59:09)

Krejzolka82 napisał/a:
RavenKnight napisał/a:

W sumie to kobiety ogólnie myślą zazwyczaj że są och i ach, bo faceci zagadują i adorują, a oni chcą najzwyczajniej pobzykać, nawet jak jest grubsza i nie do końca im się podoba, ale prędzej da, bo ma niską samoocenę, zresztą to widać po samym poście autorki wątku.

To dopiero trzeba być desperatem i mieć zaniżoną samoocenę, żeby uprawiać seks z kobietą, która się nie podoba.

Ja rozumiem, że facetowi niewiele trzeba czasem, żeby się podniecić, ale kurde bez przesady...i co, robi to wtedy z zamkniętymi oczami, czy tylko za przeproszeniem "wsad" i koniec?

A czy jak kobieta idzie do lozka z facetem to jest on idealem "spelnieniem jej marzen" ?
Czy kobiety potrafia isc do lozka z facetem ktorego uwazaja za niezbyt atrakcyjnego z wygladu ? sredniego ?

Tyle tylko że to pyta autorka a nie same zainteresowane. A może w jakiś sposób im to pasuje. Nie zmusisz nikogo aby albo chadzał do łózka szybko albo wolno

85

anicorek87 napisał/a:

Pytanie tylko czy autorka powinna im to powiedzieć wprost czy jakoś delikatnie ,żeby koleżanek nie stracić?

A Ci Faceci, to nie za szybko uprawiaj seks?

I tak z ciekawości, po jakim czasie można uprawiać seks, żeby na łatwą nie wyjść?

Wolę sobie to przyswoić. big_smile tongue big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Zawirowania Zycia napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
RavenKnight napisał/a:

A czy jak kobieta idzie do lozka z facetem to jest on idealem "spelnieniem jej marzen" ?
Czy kobiety potrafia isc do lozka z facetem ktorego uwazaja za niezbyt atrakcyjnego z wygladu ? sredniego ?

I tu mozna rozpocząć kolejną dyskusje o tym, że nie zawsze to facet jest tym super.
Może lepiej jak każdy będzie pilnował tego z kim sam chodzi i gdzie

87

Odpowiem za siebie tylko i wyłącznie.
Chodzę do łóżka z facetem do którego coś czuje i mi się podoba fizycznie.
Ja nie potrafię.

88 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 21:15:39)

A moze chodzicie do lozka Drogie Panie, tylko z idealami z wygladu,facetami z waszych marzen ?

Krejzi,a ideal,a facet ktory Nam/Wam sie srednio podoba to to samo ?

A moze chodzicie do lozka Drogie Panie, tylko z idealami z wygladu,facetami z waszych marzen ?

A może Ty czujesz potrzebę podzielenia sie swoimi preferencjami skoro tak dociekasz ?

90

Nie spotkałam się jeszcze z moim ideałem, ani tym bardziej nie uprawiałam z nim seksu. tongue

Ideały ma się w głowie, a życie to życie.

Nie chodzę do łóżka z facetami, którzy mi się tylko i wyłącznie podobają fizycznie.

91 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-02 21:09:09)

No, ja tak. A po co miałabym chodzić z takim, który mi się nie podoba? Żeby zamknąć oczy i przecierpieć jakoś?
Pytanie - co dla kogo oznacza "ideał z wyglądu". Bo np. z rudym i piegowatym też kiedyś poszłam.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

92 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-02-02 21:09:08)

Krejzi,a ideal,a facet ktory Nam sie srednio podoba to to samo ?

A czy ideal dotyczy tylko wygladu?

Moim idealem jest facet 170cm wzrostu z lekka nadwaga tongue niestety nieosiagalny big_smile 
Zresztą wiekszosc wie o kogo chodzi i co?

Dla MNIE to jest ideal wygladu smile

santapietruszka napisał/a:

No, ja tak. A po co miałabym chodzić z takim, który mi się nie podoba? Żeby zamknąć oczy i przecierpieć jakoś?

I serio jest on idealem z wygladu ?

94

Iceni napisał/a:

Moim idealem jest facet 170cm wzrostu z lekka nadwaga tongue niestety nieosiagalny big_smile 

Dalej o Nim marzysz i śnisz? big_smile big_smile big_smile

95

Edytowałam trochę poprzedni post, bo nie do końca rozumiem, o co chodzi z tym ideałem. Dla mnie był. Dla kogoś innego niekoniecznie.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

96 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 21:15:10)

Edytowałam trochę poprzedni post, bo nie do końca rozumiem, o co chodzi z tym ideałem. Dla mnie był. Dla kogoś innego niekoniecznie.

Czyli spelnienie Twoich marzen ?

Rozumiem ze jak juz kobieta idzie do lozka z jakims facetem to jest on dla niej idealem (spelnieniem marzen) ?

97 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-02 21:16:15)

Jeśli mówimy o wyglądzie, to i owszem, reszta nie do końca była idealna, więc się rozstaliśmy big_smile
Ale nadal nie rozumiem, po co miałabym iść do łóżka z facetem, który mi się nie podoba? Szczerze mówiąc, to nawet nie jestem pewna, czy byłabym w stanie dać się takiemu dotknąć...

98

Krejzolka82 napisał/a:
Iceni napisał/a:

Ba!  Oczywiście. Jak ja sie zakochuje to definitywnie big_smile tongue

99

Krejzolka82 napisał/a:
anicorek87 napisał/a:

A Ci Faceci, to nie za szybko uprawiaj seks?

I tak z ciekawości, po jakim czasie można uprawiać seks, żeby na łatwą nie wyjść?

Wolę sobie to przyswoić. big_smile tongue big_smile

Tutaj raczej nie chodzi o myślenie kategoriami, że kobieta jest łatwa itd, tylko nie jest rozsądna.

Kobieta musi się liczyć z tym, że jak będzie wpadka, to ona a nie facet będzie latał 9 miesięcy z brzuchem i męczył się z porodem.

A facet? Był i poszedł.
A jak facetów byłu wielu w tym samym odstępie czasu?
To nawet nie wie kto jest tatusiem.

Dlatego rzekłbym, że nie łatwa, a najzwyczajniej w świecie nieodpowiedzialna.

100

Jeśli mówimy o wyglądzie, to i owszem, reszta nie do końca była idealna, więc się rozstaliśmy big_smile
Ale nadal nie rozumiem, po co miałabym iść do łóżka z facetem, który mi się nie podoba? Szczerze mówiąc, to nawet nie jestem pewna, czy byłabym w stanie dać się takiemu dotknąć...

Dobra to jak kobieta reaguje/zachowuje sie jak facet jej sie nie podoba,nie chce z nim seksu,nie jest jej spelnieniem marzen/nie jest jej idealem z wygladu ?
A po czym ze nie chce wyjsc na latwa ?

101

Iceni napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Iceni napisał/a:

Ba!  Oczywiście. Jak ja sie zakochuje to definitywnie big_smile tongue

Jak już będę bogata to zafunduję Ci bilet na koncert, żebyś Go zobaczyła i posłuchała na żywo, albo choćby z playback'u!!! smile smile smile

102

Nawet nie wiecie jak podczas spotkań na piwie faceci wypowiadają się/co mówią o paniach przy kości np. w sensie zrobienia jej dobrze ustami. Myślę, że większość kobiet uznała by tych facetów za świnie, jeżeli chodzi o język ich wypowiedzi który jest dla nich śmiechowy i zarazem deko poniżajacy big_smile
Ale w sumie co tu zarzucać facetom, nie podoba się to nie ma co się zmuszać jak to powiedział Raven... Jakby mi się oferowała takowa kobietka, widział bym jej jawne zainteresowanie to nawet przez moment nie chciałbym jej zaciągnąć do łóżka.
Na szczęście nigdy mi się taka sytuacja raczej nie zdarzyła, jak już to przeważnie do dość fajnych dziewczyn podbijałem ^^ lub też swego czasu super laska sama do mnie hahaha big_smile

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

103

Dobra to jak kobieta reaguje/zachowuje sie jak facet jej sie nie podoba,nie chce z nim seksu,nie jest jej spelnieniem marzen/nie jest jej idealem z wygladu ?

Ile masz lat? Bo wiesz, w pewnym wieku kobiety zaczynają mieć w nosie to, czy "wychodzą na łatwe", czy nie, po prostu robią, co chcą. A jeśli "facet kobiecie sie nie podoba,nie chce z nim seksu,nie jest jej spelnieniem marzen/nie jest jej idealem z wygladu", to po prostu go z nim nie uprawia. Chyba logiczne?

104

W moim gronie meskim bardzo czesto krytykowany jest wyglad kobiet,obgaduja/kytykuja rowno kobiety !

105 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 21:28:35)

Ile masz lat? Bo wiesz, w pewnym wieku kobiety zaczynają mieć w nosie to, czy "wychodzą na łatwe", czy nie, po prostu robią, co chcą. A jeśli "facet kobiecie sie nie podoba,nie chce z nim seksu,nie jest jej spelnieniem marzen/nie jest jej idealem z wygladu", to po prostu go z nim nie uprawia. Chyba logiczne?

A nie skusza sie na to ze jest mily,prawi komplementy ? big_smile

A moze majetny jest ?  big_smile

106

big_smile big_smile big_smile

107 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-02 21:32:28)

Nie wiem, może się skuszą. Ja bym się nie skusiła, bo tak jak mówię - jakby mi się facet nie podobał, to chyba nie dałbym rady pozwolić mu się dotknąć.
Wiem, do czego zmierzasz, chcesz mi udowodnić, że wygląd ma znaczenie - tylko weź pod uwagę, że "ideał" dla każdego może oznaczać coś innego. Ja byłam w związku z piekielnie rudym i piegowatym facetem, natomiast np. zdecydowana większość znanych aktorów nie jest w moim typie. Wzrostem i wagą również się moi partnerzy różnili.

108 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 21:36:26)

Osobiscie znam kobiety ktore ida do lozka z facetami od nich o 30 lat starszymi dziadkami po 60stce,
skora pomarszczona,
zmarszczki,
fujarka juz nie tak dziala jak powinna,czesto musza byc wspomagacze.
czasami drzace rece, i co ci faceci sa spelnieniem ich marzen ? smile

109 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-02 21:37:46)

Osobiscie znam kobiety ktore ida do lozka z facetami od nich o 30 lat starszymi dziadkami po 60stce,
skora pomarszczona,
zmarszki,
czasami drzace rece, i coci faceci sa spelnieniem ich marzen ? smile

A może są? Skąd mamy wiedzieć?

Nie wiem, może się skuszą. Ja bym się nie skusiła

Nie, że na faceta po 60tce, tylko na takiego, co mi się nie podoba.

110

skora pomarszczona,
zmarszki,
czasami drzace rece, i co ci faceci sa spelnieniem ich marzen ? smile

Ale to zapytaj te Kobiety, nie nas.

Ile Ty masz lat Kolego?

111 Ostatnio edytowany przez Groza (2017-02-02 21:39:10)

Czytam i własnym oczom nie wierzę.
Przecież mi wcale nie chodziło o to żeby stworzyć temat do kłótni i sporów między facetami i kobietami. Nie wiem po co sie spieracie o to kto jest prawiczkiem a kto schudl 30kg i jak teraz wygląda.. Przecież po to jest to forum żeby prowadzic ze sobą jakąś owocną dyskusję.. przynajmniej ja miałam takie założenie i wierzę że wielu z Was również dlatego się tutaj wypowiada.

Jak myślicie, co powinnam tym koleżankom powiedZieć kiedy dzwonią dzwonią kolejną informacją ze kolejny sie nie odzywa? Już do jednej bylam niemiła, kpilam z jej naiwności bo bzykala się się jakims hindusem bez gumy.... tu już nie wyrzymalam

Jak dac im do zrozumienia ze mi tędy drogą?
Sama mi jestem w związku od 9 miesięcy. To było moim wyborem. Nie będę dłużej ciągnąć czegoś co nie daje mi radości, nie będę sypiac z kimś, z kim nie widzę swojej przyszłości bo takie mam zasady. Spałam tylko z tymi z którymi wiedziałam że będę bo to po prostu czułam. Inaczej nie potrafie. Nigdy się jeszcze nie pomyliłam i mam nadzieję że tak będzie zawsze... wink

Jak mam przemówić do rozsądku tym koleżankom? Jak mam im dac do zrozumienia ze za szybko podają się całe na tacy? Nie mam tu M myśli tylko seksu ale również jeżdżenie do nich od razu, prawie ze kupowanie skarpetek ich dzieciom bo one takie miłe i on taki sympatyczny.

Jestem sama w takim myśleniu czy mi się wydaje?
Ja bym nigdy w życiu do takiego Szweda ani innego Araba nie pojechała. Nie uznaje tego.

Dodam jeszcze tylko ze to naprawdę moje dobre koleżanki...

112 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-02 21:43:31)

GosiaSrosia napisał/a:

Czytam i własnym oczom nie wierzę.
Przecież mi wcale nie chodziło o to żeby stworzyć temat do kłótni i sporów między facetami i kobietami. Nie wiem po co sie spieracie o to kto jest prawiczkiem a kto schudl 30kg i jak teraz wygląda.. Przecież po to jest to forum żeby prowadzic ze sobą jakąś owocną dyskusję.. przynajmniej ja miałam takie założenie i wierzę że wielu z Was również dlatego się tutaj wypowiada.

Jak myślicie, co powinnam tym koleżankom powiedZieć kiedy dzwonią dzwonią kolejną informacją ze kolejny sie nie odzywa? Już do jednej bylam niemiła, kpilam z jej naiwności bo bzykala się się jakims hindusem bez gumy.... tu już nie wyrzymalam

Sama mi jestem w związku od 9 miesięcy. To było moim wyborem. Nie będę dłużej ciągnąć czegoś co nie daje mi radości, nie będę sypiac z kimś, z kim nie widzę swojej przyszłości bo takie mam zasady. Spałam tylko z tymi z którymi wiedziałam że będę bo to po prostu czułam. Inaczej nie potrafie. Nigdy się jeszcze nie pomyliłam i mam nadzieję że tak będzie zawsze... wink

Jak mam przemówić do rozsądku tym koleżankom? Jak mam im dac do zrozumienia ze za szybko podają się całe na tacy? Nie mam tu M myśli tylko seksu ale również jeżdżenie do nich od razu, prawie ze kupowanie skarpetek ich dzieciom bo one takie miłe i on taki sympatyczny.

Jestem sama w takim myśleniu czy mi się wydaje?
Ja bym nigdy w życiu do takiego Szweda ani innego Araba nie pojechała. Nie uznaje tego.

Coś jeszcze tylko ze to naprawdę moje dobre koleżanki...

Niech poczytają ten temat.

A serio: po prostu zapytaj czemu to robią czy faktycznie chcą być postrzegane za łatwe?
Powiedz to wprost może coś do Nich dotrze.

Kuźwa: bez gumki z Hindusem, ja pierniczę.
Aaa i żeby nie było zabezpieczenie to podstawa, zawsze, nie tylko z Hindusami.

113

Krejzolka82 napisał/a:

Kuźwa: bez gumki z Hindusem, ja pierniczę.

Czyli mamy główną przyczynę, a zwie się desperacja.

Pewnie po pierwszym seksie naciskają okropnie na faceta, w efekcie ucieka.

A to tylko mnie utwierdza w przekonaniu, żeby takie kobiety omijać szerokim łukiem.

Potem czemu faceci się brzydzą. Hehe.

114

GosiaSrosia napisał/a:

Następnym razem jak zadzwoni "że kolejny się nie odzywa" zapytaj tak: chcesz abym Ci współczuła czy pomogła?

115

Staram się im jechać tak trochę sposobem. Na przykład zapytałam ja kiedy sie teraz z tym hindusem zobaczy. Mowi ze za rok, może pół jak się postara bo teraz poleciał do stanów.

Pytam gdzie był wczsniej bo może może Afryce i murzynki i inne narodowości też mógł bzykac bez gumki. I czy mu przypadkiem muchomor nie rosl pod lewym jadrem od tego nadmiaru różnej czystości pochw.

Zrobiła sobie koleżanka testy na aids itd. Jest czysta. Tym razem się udało.

A co jesli kiedyś sie nie uda.....? Gdzie go będzie szukać? W Indiach?!

116 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2017-02-02 21:46:15)

Krejzolka82 napisał/a:

Skupiłam się tylko i wyłącznie na tym, czy facet potrafi uprawiać seks z kobietą, która mu się nie podoba

Ale dlaczego zaraz nie podoba? Są różne poziomy fizycznej atrakcyjności. Np.:
1. Kijem nie tknę.
2. Na raz może być.
3. Miesiąc mogę pobzykać.
4. Mogę bzykać i nawet pokazać w towarzystwie, dopóki nic lepszego nie trafię.
5. A z tą mogę się nawet związać.

Różne czynniki mogą spowodować "awans" lub spadek na tej drabinie np. jakość seksu, dopasowanie intelektualne, wspólne zainteresowania itd. Ale nie sądzę, żeby nawet te czynniki mogły skutkować awansem o więcej niż jeden punkt big_smile

117 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 21:47:11)

Dobra Drogie Panie,czyli jak juz jakas kobieta idzie ze mna do lozka,to oznacza ze uwaza mnie za pieknego/ideala,faceta swoich marzen wizualnych ?
Tak to mam rozumiec ?

118

EeeTam napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Skupiłam się tylko i wyłącznie na tym, czy facet potrafi uprawiać seks z kobietą, która mu się nie podoba

Ale dlaczego zaraz nie podoba? Są różne poziomy fizycznej atrakcyjności. Np.:
1. Kijem nie tknę.
2. Na raz może być.
3. Miesiąc mogę pobzykać.
4. Mogę bzykać i nawet pokazać w towarzystwie, dopóki nic lepszego nie trafię.
5. A z tą mogę się nawet związać.

Różne czynniki mogą spowodować "awans" lub spadek na tej drabinie np. jakość seksu, dopasowanie intelektualne, wspólne zainteresowania itd. Ale nie sądzę, żeby nawet te czynniki mogły skutkować awansem o więcej niż jeden punkt big_smile

Właśnie dlatego nigdy z żadnym nie pójdę do łóżka bez wcześniejszej i dokładnej analizy sytuacji... Jestem przekonana że wiekszosc faceta myśli myśli ten nieskomplikowany (z całym szacunkiem!) Sposób.

Kobieta to głównie piersi, pochwa, ewentualnie otwór gebowy który można wykorzystać. Mózg leży gdzieś tam na końcu hierarchii. Takich facetów się właśnie jedynie wystrzegam...

119 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-02 21:52:29)

Dobra Drogie Panie,czyli jak juz jakas kobieta idzie ze mna do lozka,to oznacza ze uwaza mnie za pieknego/ideala,faceta swoich marzen wizualnych ?
Tak to mam rozumiec ?

Aleś Ty upierdliwy.

Zapytaj tej Kobiety, nie nas, bo my z Tobą nie chodzimy do łóżka, chyba nie chodzimy tongue

120 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 21:52:33)

GosiaSrosia napisał/a:

Kobieta to głównie piersi, pochwa, ewentualnie otwór gebowy który można wykorzystać. Mózg leży gdzieś tam na końcu hierarchii. Takich facetów się właśnie jedynie wystrzegam...

Zapomnialas o prawie najwazniejszej "KOBIECA PUPA" mmmmmmm poezja  smile

Posty [ 61 do 120 z 246 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021