Czy coś z tego wyniknie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy coś z tego wyniknie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Czy coś z tego wyniknie?

Muszę się was doradzić w pewnej sprawie. 2 tygodnie temu wyjechałam służbowo wraz kolegą z pracy,który zawsze mi sie podobał, ale z racji tego, że jest młodszy 14 lat nigdy nie traktowałam tego zauroczenia na poważnie. Byliśmy tam 3 dni (była jeszcze jedna koleżanka z pracy). W sobotę po załatwieniu interesów pochodziliśmy po mieście, a potem on zaprosił mnie na na kawę, pogadaliśmy, miło spędziliśmy czas, na sam koniec pocałował mnie na rynku po tym jak mu powiedziałam że go bardzo lubię i jest przystojny, potem całowaliśmy się w pokoju, przyznałam się, że nie uprawiałam seksu od kilku lat i na razie nie chcę, uszanował to i powiedział, że nie musimy tego robić. Od tego czasu spotykałam się z nim 2 razy, myślę, ze jestem już gotowana seks, ale głupio mi samej zaproponować,a on też nic nie mówi. Co o tym sądzicie,czy jest szansa na jakiś głębszy i dłuższy związek, czy pójść z nim do łóżka?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez authority (2016-11-01 18:44:24)

Odp: Czy coś z tego wyniknie?

Koleżanko tak się nie robi nie mam go jeśli go nie kochasz a on myśli o czymś poważniejszym to nie oszukuj go.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

3

Jakość związku z młodszym partnerem i długość jego trwania nie zależy od metrykalnego wieku, ale od dojrzałości emocjonalnej i społecznej dwóch osób, od ich zaangażowania i oczekiwania.
Jeśli nie czujesz dyskomfortu psychicznego, to nie widzę problemu.

pattka napisał/a:

Muszę się was doradzić w pewnej sprawie. 2 tygodnie temu wyjechałam służbowo wraz kolegą z pracy,który zawsze mi sie podobał, ale z racji tego, że jest młodszy 14 lat nigdy nie traktowałam tego zauroczenia na poważnie. Byliśmy tam 3 dni (była jeszcze jedna koleżanka z pracy). W sobotę po załatwieniu interesów pochodziliśmy po mieście, a potem on zaprosił mnie na na kawę, pogadaliśmy, miło spędziliśmy czas, na sam koniec pocałował mnie na rynku po tym jak mu powiedziałam że go bardzo lubię i jest przystojny, potem całowaliśmy się w pokoju, przyznałam się, że nie uprawiałam seksu od kilku lat i na razie nie chcę, uszanował to i powiedział, że nie musimy tego robić. Od tego czasu spotykałam się z nim 2 razy, myślę, ze jestem już gotowana seks, ale głupio mi samej zaproponować,a on też nic nie mówi. Co o tym sądzicie,czy jest szansa na jakiś głębszy i dłuższy związek, czy pójść z nim do łóżka?

Z tego co opisałaś, to ciężko powiedzieć na co jest szansa...
Czy szansa na seks? Tak i jeśli tego chcesz, to go po prostu do siebie zaproś.
Czy jest szansa na jakiś głębszy i dłuższy związek? A co o nim wiesz? Ma kogoś? dzieci? jakie ma życie?
Napiszę coś teraz i proszę nie obraź się. Dzieli Was 14 lat różnicy i to Ty jesteś niestety tą starszą. Piszę niestety z całą świadomością, bo w odwrotnej konfiguracji zawsze jest łatwiej. Wiem, że po tym wpisie odezwą się kobiety, które żyją szczęśliwie w takich związkach - ale umówmy się, nie jest to codzienność i obie strony muszą wiedzieć z czym to się wiąże. Wydaje mi się, że w pewnym momencie życia dla niektórych młodych mężczyzn posiadanie dużo starszej partnerki jest atrakcyjne. Ale co potem? Prosty rachunek.
Przykładowo, Ty masz teraz 40 lat, on 26. Za 14 lat, Ty będziesz miała 54 lata, a on 40. Facet w sile wieku, a Ty po menopauzie albo w trakcie... 

No ale jeśli Ty jesteś wolna i on - to spotykaj się z nim.

5

Czy jest między wami podległość służbowa?

Wspólna praca osób, które są w związku, ma raczej więcej minusów niż plusów, co nie oznacza jednak, że z góry jest skazana na porażkę.
Niestety, bardzo często kończy się to zmianą pracy. I dobrze, jeśli tylko tym.

6

ósemka napisał/a:

Czy jest między wami podległość służbowa?

nie ma
w sumie zdaję sobie sprawę, że małżeństwa z tego raczej nie będzie, ale brakuje mi męskiej czułości i dotyku
znacie podobne przypadki, gdzie różnica wieku wynosiła ponad 10 lat, gdzie kobieta była starsza i czy opierały się tylko na seksie, czy było to coś więcej?

7

Oczywiście, że znam, moja siostra ma męża młodszego o 5 lat, ciotka związała się z mężczyzną młodszym od siebie o ponad 10 lat i na dodatek jeszcze go przeżyła. Żaden z tych zwiątków nie opierał się tylko na seksie. Jak już pisałam jakość związku z młodszym partnerem i długość jego trwania nie zależy od metrykalnego wieku

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy coś z tego wyniknie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018