moj partner to wielki egoista - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » moj partner to wielki egoista

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: moj partner to wielki egoista

spotykam sie z mezczyzna od dwoch lat . Jest to zwiazek na odleglosc dzieli nas 200km.Od dwoch lat widujemy sie co tydzien lub co drugi , dzwonimy do siebie pare razy dziennie informujemy sie co robimy i jak spedzamy czas tak jest od dwoch lat codziennie.  Mozna powiedziec ze juz od poczatku znajomosci zauwazylam razace mnie cechy jego charakteru  On wszystko ale to wszystko, spostrzega przez swoj pryzmat. Wszystko co robi to robi dla siebie , nie pyta mnie o moje potrzeby , moje problemy kompletnie go nie dotycza ,mowi tylko o swoich, mowi ze  bardzo mnie kocha i chce mnie w swoim zyciu ...bo tego mu do szczescia brakuje , kobiety ktora bedzie JEGO dla jego potrzeb(to moja dygresja ) . Kiedy mowie mu ze go kocham ale ze nie daje mi tego czego oczekuje  od mezczyzny , czyli troski , czulosci ,poczucia bezpieczenstwa .Kiedy mowie ze odchodze ,bardzo walczy, prosi i mowi ze zle go oceniam ,ze kiedy zamieszkamy razem to sie sytuacja zmieni , bo teraz to odleglosc wszystko utrudnia  i on nie moze zyc moim zyciem bo jest zajetym zawodowo czlowiekiem itd. Mam 40 lat i duzo  tolerancji, ale uwazam ze spotkalam wielkiego egoiste takiego na 100% Wydawac pieniazki tez lubi ale tylko dla siebie . Pojechalismy na wspolne pierwsze wakacje za ktore kazal mi zaplacic . ON bardzo dobrze zarabia ja ...bylam w nie najlepszej finansowej sytuacji. Ciagle mysle ze powinnam sie z nim rozstac , jednak go kocham  ale czy moge wierzyc ze bedzie lepiej ? Czy moze jego egoizm wyjdzie jeszcze bardziej ?Ciagle mowi ze bardzo mnie kocha ale ...nic nie potrafi z siebie dac .On nie potrafi dawac to typowy biorca. Czy moze powinnam inaczej z nim postepowac ??

Krysia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: moj partner to wielki egoista

Czujesz, że go kochasz. I on mówi, że kocha Ciebie. Ale czy na pewno macie taką samą koncepcję miłości?
Przemyśl wszystko jeszcze raz, spróbuj z nim porozmawiać. Czym dla niego jest to uczucie? Jeśli spotkaniami raz w tygodniu i paroma telefonami dziennie-czy to Ci wystarczy? I gdzie w tym miejsce na wspólne mieszkanie? Być może nie jest taki zły, skoro wytrzymałaś z nim dwa lata, ale czy jesteś w stanie wyobrazić sobie codzienne bycie z nim ? Jak piszesz, nie daje Ci tego czego oczekujesz od mężczyzny. Twoje wymagania nie są wygórowane, oczekujesz tego, na co w pełni zasługuje każda z Nas- troska, czułość, poczucie bezpieczeństwa. Zastanów się, może dobrym rozwiązaniem będzie powiedzieć mu to wszystko jeszcze raz i zaproponować przerwę. Zobacz jak Ci będzie bez Niego, niech on przemyśli, czego mu najbardziej brakuje gdy Cię nie ma, może potrzebuje takiego wstrząsu by uświadomić sobie swoje egoistyczne postępowanie. Życzę siły i powodzenia

3

Paulina ma rację, może nie macie tej samej koncepcji uczuć i miłości ? Bo ja tego nie rozumiem, jeżeli Cię kocha a jak jechaliście na pierwszy wspólny urlop , znając twoją sytuację materialną, miał kasę i nie dofinansował ci jakoś Twojego pobytu - no to o czymś to świadczy. Nie jestem zwolennikiem tego ,żeby to facet za wszystko płacił - no ale przecież czasem powinien coś tam zrobić w tym kierunku - zwłaszcza ,ze jak piszesz ma pieniądze. No bo jeżeli teraz mu nie zależy i nic dla Ciebie nie robi, to co będzie dalej ? Gdzie przyszłość z takim facetem ? Będziecie niby razem ,ale jakby tak osobno ? Jeżeli się kogoś kocha to chce się mu przychylić nieba ... a nie jest się sknerą.

4

Anne napisał/a:

Paulina ma rację, może nie macie tej samej koncepcji uczuć i miłości ? Bo ja tego nie rozumiem, jeżeli Cię kocha a jak jechaliście na pierwszy wspólny urlop , znając twoją sytuację materialną, miał kasę i nie dofinansował ci jakoś Twojego pobytu - no to o czymś to świadczy. Nie jestem zwolennikiem tego ,żeby to facet za wszystko płacił - no ale przecież czasem powinien coś tam zrobić w tym kierunku - zwłaszcza ,ze jak piszesz ma pieniądze. No bo jeżeli teraz mu nie zależy i nic dla Ciebie nie robi, to co będzie dalej ? Gdzie przyszłość z takim facetem ? Będziecie niby razem ,ale jakby tak osobno ? Jeżeli się kogoś kocha to chce się mu przychylić nieba ... a nie jest się sknerą.

No wlasnie , bo .."jak sie kogos kocha to chce mu sie nieba przychylic "i tak powinien wygladac uczuciowy zwiazek. Przez to "przychylenie nieba "czujemy sie bezpiecznie  i kochane .
Mysle ze ,problem  jego polega na tym ze ON nie spostrzega tak milosci ..poprzez dawanie kochaniej osobie siebie , On spostrzega poprzez branie i kiedy dostaje to czuje sie kochany i szczesliwy.
Rozmawiamy na ten temat  do znudzenia ....mowie mu ze nie czuje przy nim bezpieczna , ze nie daje mi tego poczucia , ze nie czuje ze on dba o mnie i martwi sie kiedy ja jestem smutna , ze potrzebuje zasypiac kolo mezczyzny przy ktorym czuje ze moge zawsze o kazdej porze na niego liczyc . Wiez co mi odpowiedzial ? powiedzial ..."mowisz tylko o sobie i swoich potrzebach a gdzie jestem ja "? i rece mi opadly, odechcialo mi sie kontynuowac rozmowy.
Kiedy czuje ze juz jestem gotowa na odejscie to wpada w panike i wie co robic .tankuje mi samochod sprawdza opony ...wykazuje troske .Robi to co dla wielu jest normalka , kiedy kobieta przyjezdza do faceta 200km to chyba normalne ze facet rzuci okiem na samochod w ramach bespiecznego powrotu.
A on zrobil to raz za 2lata, kiedy czul ze to juz moze byc koniec .
Co robic z takim egoista , jak zyc ,czy jest jakis sposob ? moze powinnam zaczac  od niego wymagac ?
Uf.. na jaki charakterek trafilam...czy dam rade ....?

5

Kocota,wierzę że dasz radę, ale może najpierw zastanów się czy warto. Jeżeli dajesz, masz prawo wymagać. Gdy trwa się w związku, w którym oddajesz to co najlepsze, a w zamian dostajesz niewiele, to traci się wiarę w siebie, w to, co mamy do zaoferowania. Czy warto się tak poświęcać? Czy nie lepiej poczekać na kogoś kto Nas doceni?

6

On mowi ze mnie bardzo kocha  i ze nie wyobraza sobie zycia beze mnie ,ale te slowa nie zmieniaja faktu  jego braku troski , opiekunczosci ....czy to wszystko jest mozliwe??
krysia

7

Jeśli go kochasz, to nie myśl o tym, żeby się z nim rozstawać, a naprawić całą tę sytuację.
Podejrzewam, że mężczyzna ten, też nie jest nastolatkiem, a więc wiadomo, że trudniej będzie go zmienić.

Mimo to, porozmawiaj z nim i powiedz szczerze co myślisz. Że nie będziesz z takim człowiekiem, który myśli tylko o sobie i nie będziesz wypełnieniem jego życiowego celu, planu. I tutaj odległość nie ma nic do rzeczy, ponieważ czasem jest tak, że ludzie się rozstają na jakiś czas np. z powodu wyjazdu i co ? też nie będzie reagował na Twoje sprawy ?

Nie wiem, ja nie chciałabym być z kimś takim, bo mam potrzebę czuć się kobietą.
A kobieta, musi czuć się bezpiecznie.

Wiesz ... ja też .. chciałabym umrzeć z Miłości ..  <3

8

Uciekaj póki czas.Ja od 18 lat żyje z sknerą .Liczy się tylko on ,on jak coś  potrzebuje to idzie i kupuje.Bo wiesz co mówi on pracuje to ma prawo a ja nie .To są jego pieniądze.teraz jedzie na wakacje bo jemu się należy,a ja?Gdzieś tak po drodze zapomniał że ja też jestem człowiekiem i mam swoje potrzeby.Nawet głupi kosmetyk to dla niego dużo.Wiesz mi że jak teraz nie pamięta o tobie i twoich potrzebach to już nigdy sobie nie przypomni.Lepiej być z kims kto nieba ci przychyli jak zajdzie potrzeba ,niż dostać kwiat z ceną.Pozdrawiam

9

Wiesz co ?Dam ci dobrą radę .Uciekaj .bo on się nie zmieni.A wiesz czemu?bo skoro dziś myśli tylko o sobie ,tylko jego potrzeby są ważne.To co będzie dalej?Wiesz czemu tak pisze ?Bo żyje z takim egoistą,tylko on się liczy bo on pracuje.bo on ma potrzeby,i on może wydawać.Tylko ja jestem w trudnej sytuacji bo nie mam pracy a mam z nim dziecko .Też jestem w twoim wieku ,i żałuje że wczesniej tego nie widziałam tylko tłumaczyłam sobie że on się zmieni.Nieprawda jest coraz gorzej ,tacy egoiści się nie zmieniają.Tacy się rodzą i tacy zostają.Też mówiłam ja kocham ale co z tego jak mąż kocha siebie i pieniądze.Pozdrawiam i odwagi

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » moj partner to wielki egoista

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018