balerinki i ministopy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » balerinki i ministopy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: balerinki i ministopy

Cześć wszystkim . Piszę do was dziewczyny w sprawie porady co do butów . Jakiś czas temu przeszłam dosyć poważne operacje ,ucierpiały moje stopy . Obecnie moje stopy są dużo mniejsze niż kiedyś, wszystko się już ładnie wygoiło i nauczyłam się od nowa chodzić , ale niestety w wkładkach protetyczny nie dam rady nosić balerinek które bardzo lubię . Pomyślałam że spróbuję znaleźć buty na mój rozmiar ,znalazłam takie oczywiście na stoisku dla dzieciaczków . Pytanie do was czy mogę nosić takie buty ,wygląda to trochę inaczej . Bardzo was proszę o opinię czy mogę się tak pokazać na mieście .Niestety pojawił się problem ,nie mogę wam podesłać linka bardzo proszę o możliwość załączenia fotki

No legs no problem !
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: balerinki i ministopy

Masz problem zdrowotny ze stopami to możesz sobie nosić buty jakie chcesz aby bólu, dyskomfortu nie odczuwać.
Nie wiem jakie masz zamiar te buciki nosić ze stoiska dziecięcego ale wiem, że można tam znaleźć fasony, które wyglądać będą dobrze i na dorosłej nodze.
Sama nieraz żałuję przeglądając katalogi z butami dla dzieci, że nie ma danego fasonu w rozmiarze 40-41.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Teraz wiele ubrań i butów dla dzieci wygląda praktycznie jak te dla dorosłych. Z pewnością znajdziesz takie, które nie wyglądają typowo dziecinne. A nawet jeśli, to co? Twój komfort jest najważniejszy.

Reklama

4

Ja nie cierpię balerinek. Są strasznie niewygodne i bolą mnie po nich nogi. hmm

5

Tu nie chodzi o komfort tylko bardziej o to że moje stopy trochę inaczej wyglądają , moja stopa zaczyna się w połowie więc zaraz przy nosku buta stopa już się rozszerza. Wygląda to trochę inaczej .obecnie pasuje na mnie rozmiar 25 i z takich bucików muszę wybierać .

No legs no problem !
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2016-06-30 15:04:52)

asia.podleska napisał/a:

Tu nie chodzi o komfort tylko bardziej o to że moje stopy trochę inaczej wyglądają , moja stopa zaczyna się w połowie więc zaraz przy nosku buta stopa już się rozszerza. Wygląda to trochę inaczej .obecnie pasuje na mnie rozmiar 25 i z takich bucików muszę wybierać .

A nie pomyślałaś o butach na miarę jeśli masz trudności z doborem odpowiedniego fasonu? Są zakłady prywatne, które takie buty różne nietypowe robią.

Ja sama mam szeroką stopę i aby na szerokość się zmieścić to muszę brać rozmiar 40-41. A stopa na długość rozmiar 38.
W niektóre buty to nawet nie włożę nogi mimo, że rozmiar duży ale mam wysokie podbicie i nie da rady.

W Twoim przypadku jeśli trafisz na buciki nawet dziecięce i jeśli dobre rozmiarem na długość i szerokość to ich wygląd nie ma aż takiego znaczenia. Byle nie uwierały.
Na pewno przeszłaś wiele cierpień z powodu operacji więc sama wiesz, że najważniejsze jest to, że chodzisz.

Pisałaś o fotce bucików, które masz zamiar kupić. Nie chcesz już wstawić?

7

Niestety nie mogę dodać fotki , jest napisane ,że Nowy użytkownik nie ma uprawnień do dodawania linków na forum

No legs no problem !

8

Kochana, ale czym Ty sie przejmujesz? Przeciez boso chodzic nie bedziesz tongue albo jak kolezanka wyzej radzi, warto zrobic buty na zamowienie smile

9

Może spróbowałabym z tymi bucikami na zamówienie ,polecałybyście jakiś fason? ,chciałabym mieć w końcu jakieś ładne buciki bo obecnie nie mam żadnych na lato, takie buty raczej będą krótkie a szerokie ,szerokość stopy została ta sama a długość teraz  to tylko 16cm , boso i tak się muszę pokazać bo planuję wczasy na plaży , sandałki myślę że raczej odpadają bo nie mam palców to by wyglądało dziwnie

No legs no problem !

10

Tak się prezentują moje stopy w balerinkach dziecięcych , jak myślicie mogę tak chodzić ?
http://zapisz.net/images/963_12806254_1665522097043327_9219.jpg?__no=1

No legs no problem !

11

Szkoda ,że nikt nie odpowiedział ,pewno aż tak to źle wygląda. Ja tym czasem planuję zakup bucików ala czeszki jak myślicie fajnie by to wyglądało z jakąś jasną zwiewną kiecą w motyw kwiatowy ? Może jednak całkiem zrezygnować z balerinkowatych butów .
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

No legs no problem !

12

Osobiście balerinek nie lubię, ale jeśli Ty w takim obuwiu czujesz się komfortowo, a ponadto jesteś przygotowana, że Twoje stopy mogą przyciągać uwagę, a rzeczywiście może się tak zdarzyć, to w czym problem? Mierz, kupuj, ciesz się, że Ci w nich wygodnie smile.

asia.podleska napisał/a:

Bardzo was proszę o opinię czy mogę się tak pokazać na mieście .

Oczywiście, że tak. Jesteś, jaka jesteś, na swój sposób wyjątkowa, poza tym nie masz przecież na to wpływu. Co prawda nie napisałaś dlaczego musiałaś mieć operację, ale wydaje mi się, że zadawanie pytań w typie "czy możesz się tak pokazać na mieście" jest ostatnią rzeczą, o którą powinnaś się martwić. Weź też pod uwagę, że tak naprawdę, to sami sobie stwarzamy tego typu problemy, bo dla innych ludzi nie mają one wcale takiego znaczenia, jakie my im nadajemy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

13 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2016-07-20 09:50:24)

asia.podleska napisał/a:

Szkoda ,że nikt nie odpowiedział ,pewno aż tak to źle wygląda. Ja tym czasem planuję zakup bucików ala czeszki jak myślicie fajnie by to wyglądało z jakąś jasną zwiewną kiecą w motyw kwiatowy ? Może jednak całkiem zrezygnować z balerinkowatych butów .
PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

Nie odpowiedziałam wcześniej bo nie zauważyłam, ze coś nowego napisałaś, wstawiłaś zdjęcia.

Fajnie wyglądają te balerinki czarne, fajnie wyglądają czeszki. Na plażę to może takie plastikowe jakby sandało-klapki z zakrytym przodem i jednocześnie jest pasek na piętę. I podobne ale już np. ze skóry na lato.

14

Wielka ulga jeśli nie wygląda to nieestetycznie .Dziś małe zakupy zrobiłam mini vansy i mini balerinki
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
Na koniec takie małe porównanie , dla tego nazywam je mini ,mam nadzieję że nikogo nie zniesmaczyłam
PunBB bbcode test

No legs no problem !

15

Jedne i drugie buty fajne.  Stópka jak u Kopciuszka w tych jasnych balerinkach. smile

16

Kleoma napisał/a:

Jedne i drugie buty fajne.  Stópka jak u Kopciuszka w tych jasnych balerinkach. smile

Raczej jak u krasnoludka , całe 17cm ale jakoś sobie tuptam na nich co dzień

No legs no problem !

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » balerinki i ministopy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018