Jak odzyskać byłą dziewczynę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Dziewczyna zerwała ze mną wczoraj, tak w dzień zakończenia roku szkolnego, oboje skończyliśmy właśnie ta sama klasa technikum gdzie też się poznalismy. Nasza znajomość zaczęła się od przyjaźni, jej chłopak był strasznym egoista i ja po prostu olewal więc starałem się ją pocieszać bo wiedziałem że ta dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego. Zakochalismy się w sobie, ona zerwała z swoim chłopakiem bo nadal miał ja gdzieś(była z nim 1.5 roku i często się klocili). Po zerwaniu od razu nam wyszło, byliśmy ze sobą pół roku, żadnych kłótni, wszystko idealnie ale ona nadal utrzymywała jako taki kontakt z swoim byłym. W pewnym momencie, po mniej więcej 4 miesiącach naszego związku okazało się ze ten koleś na hasło do jej fb i widział wszystkie nasze rozmowy. Z złości porozsylal je przyjaciółkom mojej dziewczyny oraz nawet zadzwonił do jej ojca by oznajmić mu ze pewnego dnia nie było nas w szkole tylko gdzieś poszliśmy. Można powiedzieć człowiek [CENZURA] oraz desperat, nie prawda? Tak. Ona sama uważała go za totalne dno i stwierdziła że to zupełnie inny człowiek niż kiedyś. Natomiast gdy nie miała jak wrócić do domu bo jej Tata nie chciał po nią przyjechać to zadzwoniła do niego, jest 4 lata starszy więc ma prawo jazdy itp. Zadzwoniła do niego bezzwłocznie z płaczem ze nie ma kto po nią przyjechać a on od razu przyjechał. Wtedy się stało. Zdradziła mnie po raz pierwszy ale jej to wybaczylem, tydzień temu znowu mnie zdradziła i oklamala bo powiedziała że idzie na spotkanie z swoją przyjaciółką a tak na prawdę szła na spotkanie z nim...moja przyjaciółka znalazła ich przypadkiem obsciuskujacych się w pobliskim mcdonaldzie. Zadzowonilem do niej bezzwłocznie by mi to wyjaśniła. Oniemiala, nie wiedziała co powiedzieć, chciała się wytłumaczyć ale nie wiedziała czym, przepraszala. A ja po raz kolejny jej wybaczylem i powiedziałem że nie mogę bez niej żyć bo taka jest prawda. Powirxialem ze ma tyle czasu ile chcę na zastanowienie z kim chce być...wczoraj właśnie wybrała jego. Można powiedzieć ze był to idealny związek, wszyscy twierdzili że idealnie do siebie pasujemy, 0 kłótni, żyć nie umierać. Kochalem ją i nadal kocham, w czasie gdy się zastanwiala kogo wybrać a trwało to miesiąc przez 6/7 czasu myślałem o niej. Teraz już myślę tylko o niej, o niczym i nikim innym, już nawet do pracy na wakacje nie chcę iść. Chce od niej przyjaźni a ona też jej chyba chce. Chcę tego bo nie mogę bez niej żyć i głęboko wierzę że ten koleś po raz kolejny [CENZURA] i ona zauważy że ze mną było jej lepiej. Nikt jej tak nie pokocha jak ja i nikt jej nie poświęci tyle czasu jak ja. Może wydaje się to głupie ale postanowiłem ze jeśli nie będę mógł być z nią to nie będę z nikim i zostanę singlem do końca życia...dlatego proszę was o pomoc, co mam zrobić w takiej sytuacji, jak sprawić by do mnie wróciła, ona wie że w każdej chwili może na mnie liczyć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Pogoń to głupie dziewcze.

Albo brnij dalej, tylko uważaj, bo sobie pozdzierasz farbę z sufitu, tak Ci te rogi urosną.

3 Ostatnio edytowany przez Mistrzuniu (2016-06-25 18:55:31)

Ja bym zagrał fair i się odkochał, traktując suczę jako źródło fizycznej przyjemności - po prostu bądź obok, zgrywaj przyjaciela, bądź pocieszaczem i kiedy znowu będzie chciała wrócić - wykorzystaj to jak najlepiej dla siebie smile
A jak zacznie jej coś nie pasować - kopnij w dupę.

4

Byłeś dla tej dziewczyny zapchajdziurą. Potrzebowała odetchnąć od tamtego chłopaka, ty byłeś pod ręką i stało się. Sytuacja jakich wiele. Najlepszym rozwiązaniem z możliwych jest danie sobie spokoj z tą dziewczyną.

Poszukaj sobie kogoś bez doświadczeń związkowych i z czystą głową

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018