Wyłączył nam prąd, potrzebuje pomocy na szybko!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Wyłączył nam prąd, potrzebuje pomocy na szybko!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wyłączył nam prąd, potrzebuje pomocy na szybko!!

Ostatnio nie układa mi się z facetem. On dziś wyłączył mi prąd. Mieszkanie mamy wspólne ale liczniki są na niego. Mam córkę. Czy mogę to zgłosić na policję? On zamierza tak robić aż się nie wyprowadze, a na razie nie ma pieniędzy żeby mnie spłacić. Pomocy nie wiem co robić, a nie chce się wyprowadzać wtedy kiedy on mi tak powie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyłączył nam prąd, potrzebuje pomocy na szybko!!
kassia942 napisał/a:

Ostatnio nie układa mi się z facetem. On dziś wyłączył mi prąd. Mieszkanie mamy wspólne ale liczniki są na niego. Mam córkę. Czy mogę to zgłosić na policję? On zamierza tak robić aż się nie wyprowadze, a na razie nie ma pieniędzy żeby mnie spłacić. Pomocy nie wiem co robić, a nie chce się wyprowadzać wtedy kiedy on mi tak powie.

Możesz zgłosić. Może to brzmi banalnie, ale takie zachowania podlegają pod nękanie psychiczne.

Obawiam się, że jeśli umowa na dostarczanie energii jest na niego, to on ją sobie może w każdej chwili rozwiązać i policja nawet nie kiwnie w tej sprawie palcem smile A Autorka może zawrzeć z zakładem energetycznym nową umowę.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

4

wspólne mieszkanie macie.
A dziecko też wspólne? to mąż czy partner?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Wyłączył nam prąd, potrzebuje pomocy na szybko!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018