oszukana przez meza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » oszukana przez meza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: oszukana przez meza

Witam chcalam kogoś do radzić vo mam robi .mam 24 lat dwójka dzieci 2 i ę lata oraz 2,5 lata po ślubie z mężem co ma 28 lat .problem jest tum iz 3 razy mu juz ufalam w de jak wyjecham z nim do de i ur dziecko mu tam mieliśmy żyć tam szczęśliwie niestety nie nie ubezp mieszkanie nie urządzane szpital moja mama zapłaciła powrócił am do pl zostawił mnie po tyg wrócił dala mi szanse zrobi drugie dziecko ślub miał się zmienić.nic nadal nie ma ubezp przez niego i stałego kata .wczoraj fowied islam to co mówił to nie prawda nie ma tego domu co miał być od niego mamy uszlysalam ze ja mam szukać mieszkania itd ale ja naszykowalam On zrezygnował bo ma don .zagroziła mu ze odejde to nowi mi ZS kocha nas ze mam poszukać te mieszkania .ale czy jest sens jak ja nawet nie mam dostępu fojego środków dokumentu nic .nie rozmawamu o przyszłości dzieci.nam być z nim bo MŚ kasę i dla dzieci .czy odejść?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: oszukana przez meza
koza50 napisał/a:

Witam chcalam kogoś do radzić vo mam robi .mam 24 lat dwójka dzieci 2 i ę lata oraz 2,5 lata po ślubie z mężem co ma 28 lat .problem jest tum iz 3 razy mu juz ufalam w de jak wyjecham z nim do de i ur dziecko mu tam mieliśmy żyć tam szczęśliwie niestety nie nie ubezp mieszkanie nie urządzane szpital moja mama zapłaciła powrócił am do pl zostawił mnie po tyg wrócił dala mi szanse zrobi drugie dziecko ślub miał się zmienić.nic nadal nie ma ubezp przez niego i stałego kata .wczoraj fowied islam to co mówił to nie prawda nie ma tego domu co miał być od niego mamy uszlysalam ze ja mam szukać mieszkania itd ale ja naszykowalam On zrezygnował bo ma don .zagroziła mu ze odejde to nowi mi ZS kocha nas ze mam poszukać te mieszkania .ale czy jest sens jak ja nawet nie mam dostępu fojego środków dokumentu nic .nie rozmawamu o przyszłości dzieci.nam być z nim bo MŚ kasę i dla dzieci .czy odejść?

Radzić się chcesz,a pisać nie potrafisz?

Stopki nie będzie big_smile

3 Ostatnio edytowany przez AgusiaZeberka (2016-06-12 20:22:02)

koza50 napisał/a:

Doczytać się nie mogę więc nie pomogę sad

Miłość jest wtedy,kiedy dbasz bardziej o kogoś niż o siebie.

4

Sorry, ale tego się nie da czytać...

5

Autorko. odejdź od niego, złóż dokumenty  o rozwód, potem podaj o alimenty na dzieci.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » oszukana przez meza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018