Dziewczyna nie chce się umówić-ale jej się podobam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna nie chce się umówić-ale jej się podobam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Dziewczyna nie chce się umówić-ale jej się podobam

Witam, mam problem z dziewczyną - otóż:
Jakiś czas temu spodobała mi się (nawet powiem że coś więcej do niej czuje) pewna dziewczyna, chodzimy razem do tej samej szkoły. Wydaje mi się że ja jej też się spodobałem, wnioskuje to po długim kontakcie wzrokowym, tym że sama zagadywała, szukała kontaktu,dotyku i śmieje z moich nawet nieśmiesznych żartów. Wszystko pięknie ładnie, tyle że jak za pierwszym razem próbowałem ją zaprosić na randkę odmówiła. No spoko, rozumiem. Spróbowałem jeszcze raz. To samo. Tyle że z jeszcze dziwniejszą wymówką. Sytuacja dość dziwna, bo ostatnio jej przyjaciółka wypytywała mnie o nasze relacje. Poza tym, usłyszałem część jej rozmowy z jej przyjaciółkami na mój temat w tym "Idź i (moje imię) to powiedź" - "Chyba cię coś".
No nie ogarniam.
Laska sama okazuje zainteresowanie, a jak się ją chce gdzieś wyciągnąć, dłużej pogadać to nie może.
A jak rozmawiam z innymi to zazdrosna chodzi.

Ogólnie myślałem by ją jakoś złapać na czasie, powiedzieć co czuje i jeszcze raz zaprosić.

Jakieś rady/opinie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna nie chce się umówić-ale jej się podobam

Jak będzie wracała, podejdź, uściskaj ją, pocałuj w policzek, powiedz że ją lubisz i odejdź. Nic mniej, nic więcej. Zagrasz na emocjach i zachęcisz do dalszego kontaktu.

U kobiet słowo "kocham" oznacza zapewniasz mi najwięcej korzyści, jeszcze mi się nie znudziłeś i nie mam do kogo odejść kto zapewnia tych korzyści więcej.

gg 25414758

3

Odp: Dziewczyna nie chce się umówić-ale jej się podobam

Zapraszasz dziewczynę na randkę, ona odmawia. Robisz to drugi raz, odmawia drugi raz. Tu nie ma znaczenia czy się patrzy, czy też jest zazdrosna. Jak nie chcę się z tobą spotkać to jakiś sens jest się nią zadręczać. W tym czasie mógłbyś rozwijać znajomość z inną dziewczyną.

A może potrzebuje czasu smile, pytaj się jej co tydzień czy z tobą się mówi i tak 10 razy. Może w końcu ulegnie. Z tym to żartuje, nie rób tego.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna nie chce się umówić-ale jej się podobam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018