Ekspres do kawy na prezent ślubny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Ekspres do kawy na prezent ślubny?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ekspres do kawy na prezent ślubny?

Pod koniec lipca moja chrześnica będzie brała ślub. Oczywiście jest jeszcze trochę czasu na wymyślenie prezentu, ale już wstępnie myśleliśmy co moglibyśmy dać młodym. I tak spośród koszy prezentowych, robotów kuchennych i ekspresów do kawy właśnia ta ostatnia opcja wydała nam się najlepsza. Roboty i kosze każdy kupuje, a ekspresu raczej nikt im nie kupi. Dodam, że młodzi często pijają kawę i bardzo lubią smile  Co sądzicie o takim pomyśle? Jakie ekspresy są teraz dobre? Gdzie ewentualnie w Warszawie możnaby pójść i pooglądać modele?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ekspres do kawy na prezent ślubny?

najlepsze to cisnieniowe  Saeco lub Krups ale mają swoją cenę.

3

Moim zdaniem pomysł dobry, tylko żebyście kupili porządny ekspres, żeby im służył lata big_smile Ja się za bardzo nie znam na modelach, nasz ekspres wybierał i kupował mąż. Wiem tylko, ze to Saeco, służy nam już z dobre 2 lata i chwalimy sobie wink Aha, jeśli chodzi o Warszawę to kupowaliśmy w serwisie chyba na Bemowie, Flint się nazywał? Jakoś tak

While she starts to cry,
mascara's running down
her little Bambi eyes
"Lana, how I hate those guys"

4

Pomysl jest dobry. A do tego jesli lubia kawe to napewno bedzie dla nich uzyteczny. Tylko kup taki lepszy a nie z tych godszych ,bo co im z prezentu, ktory sie zaraz popsuje.  Ja mam ekspres cisnieniowy z Tchibo i sluzy mi juz kilka lat , nie mam zadnych zastrzezen , no i kapsulki do nich nie sa wcale takie drogie jak do innych :-)

5

Super pomysł! Prezenty praktyczne zawsze są na plus,szczególnie jeśli masz pewność, że lubią kawę. smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Ekspres do kawy na prezent ślubny?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018