Peeling z kawy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Peeling z kawy

Drogie Panie jak wykorzystujecie fusy po kawie? Ja niedawno odkryłam znakomity przepis na naturalny peeling z kawy. Wystarczy wymieszać fusy z odrobiną oliwy z oliwek i wcierać w skórę. Działa znakomicie na cerę a podobno pomaga też na cellulit. Znacie jeszcze jakieś zastosowanie fusów?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2015-04-16 15:47:33)

Odp: Peeling z kawy

też używam kawy do peelingu. Zamiast oliwy z oliwek można wykorzystać inny olej np. kokosowy. Lub śmietankę kremówkę.  Ja dodaję też trochę cynamonu do tej mieszanki.
Do twarzy tego peelingu z kawy nie wolno stosować. Działa też podobno dobrze na żylaki kończyn.

Fusy z kawy ale już bez dodatku oleju dodaje się do nawożenia kwiatów, w doniczkach i tych w ogrodzie.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

stosowałam ten peeling, ale powiem ci, że tyle syfu mi się w łazience przez to narobiło że zrezygnowałam. Ale fusy do kawy możesz użyć też do włosów- wcieraj fusy w głowę potem spłucz doda włosom blasku

4

A czy każda kawa nadaje się do takiego peelingu, czy są gatunki, których trzeba unikać. Bo najczęściej pijam DIBAR Gran Altura i zastanawiam się czy będzie odpowiednia.

5

No pewnie, że wykorzystuje, czasem dodaje jeszcze do niego odrobine cynamonu dla zapachu:) moze tez gruboziarnisty cukier, fajnie złuszcza. Peelieng rewelacyjny!

6

Również Używam fusów po kawie do pilingu... po zabiegu wcieram balsam

''W I E L U wie wiele, NIKT wszystkiego'' - przyslowie lacińskie.

7

Dołączyłam do dyskusji, bo właśnie szukam potwierdzenia na przepis podany mi przez koleżankę. Robi sobie taką pastę z fusów z kawy i z syberyjskiej niebieskiej glinki, dodaje troche oliwy z oliwek i używa do niszczenia cellulitu na udach.
Czy słyszałyście coś o takiej mieszance? Szczególnie intryguje mnie ta glinka: jest fajna bo ziarnista i załatwia od razu peeling...
Potwierdzacie? Macie jakieś doświadczenia/

8

Peeling z kawy jest super, szkoda tylko, ze tak brudzi cała łazienkę tongue

9

Natajka, szorujesz tym wannę, że brudzi całą łazienkę? big_smile
Wymieszajcie sobie Panie fusy z algami... i potrzymajcie z 15 minut. To dopiero gładź! big_smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

10

Też robię peeling z kaw, ale tylko na ciało, dla mojej twarzy jest za mocny;)

11

Szczerze polecam peeling z fusów kawy ,cukru ,śmietany kremówki i oliwy z oliwek. Skóra po nim jest gładziutka jak pupa niemowlaka. Na twarz to polecam miód świetnie nawliża i wygładza. Myje nim twarz codziennie rano i wieczorem stanowczo lepiej działa niż te drogeryjne kosmetyki ,a miód to sama natura.

12

Cześć dziewczyny smile

Z tego co przejrzałam na szybko, nikt nie wspomniał o stosowaniu kawy jako peelingu, ale w celu pozbycia się wrastających włosków. To znaczy mi na wrastające włoski, to już chyba nic nie pomoże, ale nawet kosmetyczki to polecają. Stosowałam na początku samą kawę, ale też można połączyć ją z płynem do kąpieli, czy nawet mydłem w płynie. Co kto ma i lubi smile

13

Ja często mieszam fusy z szamponem i wykorzystuję jako peeling do skóry głowy. Włosy są wtedy odświeżone, a maski i odżywki lepiej się przyjmują. Jednak sprawdzi się on tylko u ciemnowłosych, bo może lekko przyciemniać kolor. smile

14 Ostatnio edytowany przez FalloutGirl (2015-06-18 19:19:57)

Jak w poscie powyżej -  fusów po kawie używam do peelingu skóry głowy. Mieszam fusy z szamponem i wcieram w głowę tak jak do mycia. Czasem zastępuję fusy cukrem, ale cukier dosyć szybko się rozpuszcza w szamponie i jest to delikatniejszy peeling od kawowego.

15

Z szamponem jeszcze nie używałam, będę musiała spróbować;)

lubię takie maseczki i peelingi domowej roboty :-) koleżanka mi kiedyś mówiła o tym kawowym ale wydawalo mi sie to bez sensu, myslslam ze mnie wrabia i balam sie ze porobia mi sie przebarwienia na skorze, ale potem rzucilo mi sie w oczy ze chyba bell wrzucil na swojego fb przepis, wiec pomyslalam ze a co tam, raz sie zyje, do tej pory ich przepisy mi nie zaszkodzily wink tam byly fusy z kawy, cynamon i oliwka dla dzieci (ja wzielam taka z oliwek) i potem mialam naprawde fajna skore na lydkach po depilacji maszynka smile

17

Ja polecam peeling z kawy ujędrnia i wygładza skórę - jak niczym kosmetyki, które znajdziemy na półkach w sklepie. Efekt niesamowity, mamy wrażenie aksamitu na ciele, poza tym po dłuższym zastosowaniu działa jak bronzer. Zapobiega także wrastaniu włoskom po depilacji.

18

cellulitu może od ręki nie zlikwiduje, za to sprawi że mamy fajnie wygładzona skórę. polecam stosować masaż z dodatkiem mleczka pod prysznic care pro z mleczkiem owsianym, gwarantowane nawilżenie, wygładzenie i unikniemy podrażnienia skóry, ale ten z kawy też bardzo pomaga

19

ja stosowąłam i równiez moge polecić, robi się szybko nakłada sie także w miare fajnie smile

20

Skuteczność peelingów kawowych sama potwierdzam. Cellulit zmniejszył się do minimum. Skóra przestała być mega szorstka. Obydwie formy czy to fussy czy dobre peelingi są OK. Jedyny mankament to faktycznie lekki nieporządek i zatkane odpływy, zwłaszcza pod prysznicem.

21

Muszę przetestować taki domowy peeling!

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021