Wesele koleżanki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez imienko94 (2016-04-21 21:13:15)

Temat: Wesele koleżanki

Cześć jak sama nazwa wskazuje jestem świadkową. Pomagam przyszłej Pannie Młodej jak mogę. Tylko mam dylemat czy pójść z partnerem swoim czy bawić się z świadkowym.
Wiele razy próbowała mnie zeswatać z jakim kol wiek z swoich kolegów. Otoczeniem która ona  i jej partner się zadaje nie jest w moim typie. Świadkowy jest samotny i szuka dziewczyny mam się z nim bawić ale mam wątpliwości. Nie omal jest to pewne że będę się tylko męczyć wtedy na tym weselu. Każdy powinien się dobrze bawić.
Jak wspominałam nie mam chłopaka ale myślę zapytać kolegę z którym się dogaduję w nowej pracy.
Słyszałam że świadkowa powinna bawić się z świadkowym czy to jest konieczne? Dodam że na zaproszeniu ma z osobą towarzyszącą.
Co o tym myślicie ?
Dziękuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wesele koleżanki

A to już zależy od Ciebie. Myślę, że jeśli przyjdziesz sama nie tylko świadek, ale i inny goście chętnie z Tobą zatańczą - koledzy Pana Młodego, jacyś znajomi koleżanki.

Co do obowiązków świadkowych - jeśli będziesz gościom przyczepiać kotyliony to dłuższą chwilę nie będzie Cię przy stole, po północy też zapewne będziesz zobligowana przez Panią Młodą do jakiś czynności pomocniczych, czy przy oczepinach - jeśli Państwo Młodzi takie zamierzają przeprowadzić, czy przy rozdawaniu gościńców dla gości. Jeśli tak to wtedy Twój partner, jeśli nie zna nikogo inne poza Tobą na weselu - będzie się czuł lekko nieswojo.

Jeśli natomiast nie masz innych zadań poza podpisaniem dokumentu poświadczającego ślub i pięknej prezentacji swojej osoby na weselu - to pewnie czemu nie smile

3

Odp: Wesele koleżanki

Wszystko zależy od Ciebie. Nie chcesz się bawić ze świadkiem, to zaproś kolegę. Zawsze lepiej mieć jakiegoś znajomego u boku, bo Młodzi ,będą zajęci resztą gości, muszą poświęcić trochę czasu wszystkim :-)  ale nie masz sie czego bać , zapewne nie będziesz się nudzić,bo ktoś poprosu Cię do tanca :-)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018