Drugie spotkanie - jak o tym myśleć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Drugie spotkanie - jak o tym myśleć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Drugie spotkanie - jak o tym myśleć

Hej!
Jakiś czas temu pisałem do Was z prośbą o radę odnośnie pierwszego spotkania. Celowo użyłem słowa "spotkania" ponieważ wyraźnie mam problem z definicją słowa "randka", co jest upierdliwe skoro dochodzi do tego momentu big_smile

Mianowicie, pierwsze spotkanie się odbyło - oględnie mówiąc bez wdawania się w szczegóły było całkiem spoko. Sęk w tym, że nawet po tym spotkaniu, nie specjalnie mam pomysł na odnalezienie się w sytuacji, nadal nie jestem przekonany w jakim kierunku to zmierza - czy po prostu rozwinięcie znajomości w relacjach koleżeńskich czy może wybadanie tematu pod coś więcej. Osobiście myślę, że jest jakieś prawdopodobieństwo na tą drugą opcje - zwłaszcza, że jest tak z mojej strony. Uważam ją za inteligentną osobę, a na różne sposoby dostarczyłem jej dość materiału by wiedziała, że właśnie ja jestem zdecydowanie przychylny opcji pod badanie tematu pod coś więcej smile
Od tego czasu dość sporo ze sobą pisaliśmy, gdzie poprzednio nastąpił drobny przestój - ot, po prostu miałem urwanie głowy. Po tej drobnej przerwie - ok. tygodnia - napisałem z konkretnym pytaniem - niezwiązane z całą sprawą - i w efekcie wywiązała się szybka rozmowa, gdzie to ona zaproponowała ponowny wypad na piwko.
Podsumowując - jak myślicie dziewczyny, jakie Ona ma podejście do sprawy? Z założeń - kontakt jakiś jest, na pewno zna moje podejście, a mimo to - pojawia się luźna propozycja kolejnego spotkania.
Gdybym miał sam sobie odpowiedzieć, stwierdziłbym, że jest chyba całkiem nieźle, a mimo to nadal mi czegoś brakuje by mieć pewność. Może to mój brak wiary w siebie w tym momencie smile?

No i druga sprawa, wybór miejsca i te sprawy. O ile pogoda i temperatura pozwoli to zamierzam zorganizować spotkanie gdzieś np. na plaży i po prostu wyposażyć się w butelkę wina i dwa plastikowe kubeczki. Jednak jeśli źle odczytuje jej intencje i faktycznie ma to być po prostu koleżeński wypad to byłoby trochę... niezręcznie? Wrócę jeszcze do tego plastiku - zbyt tandetnie? Pomijając względy czysto praktyczne, wydaje mi się, że ten plastik nada całości charakter trochę luźniejszy, że nawet jeśli w kwestii intencji się pomyliłem to nie powinno być aż tak źle, mylę się?
A jeśli, a jeśli - pogoda nie pozwoli lub źle odczytałem - co proponujecie na to spotkanie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Drugie spotkanie - jak o tym myśleć

Rozumiem, że Twoim zdaniem każde spotkanie zasługuje na odrębny wątek? hmm Niestety zgodnie z Regulaminem Forum problemy jednego związku opisujemy w jednym wątku - mając więcej danych łatwiej jest udzielić właściwej odpowiedzi. Z tego samego powodu ten temat zamykam, a Ciebie proszę o kontynuowanie dyskusji w poprzednim, zapoznanie się z regulaminem i stosowanie do jego zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Drugie spotkanie - jak o tym myśleć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018