Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

Witam
Jak w temacie chciałbym zapytać was dziewczyny jak to jest z tym proszeniem o numer. Sprawa wygląda tak mam mam 21 lat, poznałem na imprezie dziewczynę 2 lata młodszą troszeczkę tam pogadaliśmy ze sobą ogólnie bardzo fajnie szła rozmowa ale ze względu na to że niestety wcześniej musiałem wyjść (kumpel skończył imprezę wcześniej niż zamierzał i było go trzeba odwieźć do domu wink ) nie poprosiłem o numer ani jakikolwiek kontakt. Bardzo bym chciał kontynuować tą znajomość lecz nie mam na tą dziewczynę żadnych namiarów i tak sobie czas leci już prawie 2 miesiące. Prawdopodobnie jeszcze ją tam kiedyś spotkam bo mówiła mi że lubi tam przychodzić.
Moje pytanie brzmi czy wypada tak po prostu zapytać ja i poprosić o ten numer tel żeby mieć możliwość jakiegoś kontaktu by móc się umówić itp. Bo sobie tak myślę że przecież w ogóle Jej nie znam tak samo jak i Ona mnie bo co można wiedzieć o drugiej osobie po 30 czy tam 40 minutach rozmowy i czy po tak długiej przerwie nie speszy się gdy zapytam o numer i to na 2 spotkaniu po takiej przerwie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

Bez przesady....przecież to nie adres, czy PIN do karty tongue

Odp: Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

Nie stresuj sie tak bardzo, przeciez to tylko numer telefonu smile Jak tylka ja spotkasz znowu to zagadaj i popros o numer, bo jak inaczej masz sie z nia umowic i lepiej poznac. Powodzenia smile

4

Odp: Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

No morze i jest w tym co piszecie dużo racji. Kiedyś też miałem taką sytuację że zagadałem do dziewczyny po chwili spytałem o numer a ona wyraźnie speszona mówi że nie rozdaje numerów na prawo i lewo ehh dziwna to była kobieta

Odp: Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

Tutaj tez zalezy od tego jak dziewczyna czuje sie w twoim towarzystwie i czy ma ochote sie z toba ponownie spotkac.

W tym przypdku w ktorym opisales, dziewczyna najwidoczniej nie miala ochoty na dalsza znajomosc, albo po prostu za wczesnie poprosiles o ten numer. Powiem ci tak, jesli ja jestem w klubie i rozmawiam z chlopakiem, jesli dobrze sie bawimy i rozmowa idzie z latwoscia to wymiana numerow to nie problem. Jesli jednak zagada do mnie chlopak i po 5 minutach pyta sie czy moze dostac moj number telefonu, a ledwo co powiedzialam mu jak mam na imie, to pewnie tez odmowilabym. Przeciez, nie bede rozdawala wszystkim mojego numeru smile Wiec nie bierz tego za bardzo do siebie, wszystko zalezy na kogo trafisz, jak sie rozmowa uklada i jak dana dziewczyna czuje sie w twoim towarzystwie.

Powodzenia smile

6

Odp: Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

Dzięki za radę i dobre słowo. Jesli to jest to jest to to sie uda

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyny jak to jest z proszeniem was o numer telefonu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024