muj maz zmienil sie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » muj maz zmienil sie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: muj maz zmienil sie

jestesmy 18lat razem przylapalam go na pisaniu sms robi to od trzech lat twierdzi ze mnie nie zdradza ale w to cierzko uwierzyc dostal ultimatum ale tylko lepiej to ukrywa  niewiem jak to dalej bedzie ostatnio doszlo do tego ze zuca sie do bicia mamy troje dzieci boje sie co bedzie dalej bo chcialam porozmawiac ale to bez sensu nic z tego niewychodzi ;zyje w innym swiecie i tego sienieda zmienic -tylko przychodza poterzne rachunki za telefon oszukuje nas bez skrupuluw-niewiem jak powiedziec dzieciom co wyprawia ich ojciec -niewiem jak to robic ;przeraza mnie mysl ze zyje z czlowiekiem kturego nieznam -chyba w glowe dostane tak mnie to meczy spac niemoge ciagle mysle o tym ;w pracy sk upic sie niemoge slabo pis ze bo wczesniej nie urzywalam kaputera ale musialam sie wyrzalic bo czuje ze zwariuje -prosze poradzcie cos/

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: muj maz zmienil sie

kornelia-96, wybacz, ale nie da się czytać tego, co piszesz bo aż "zęby bolą", i nie przez treść, tylko błędy - byki!
troje dzieci... tylko współczuć.

3 Ostatnio edytowany przez santana (2016-01-12 17:39:11)

Standard. Od 3 lat pisze i teraz sie zorientowalas? Na 100% Cię zdradza. Ma na boku kochanice. Tu już gdzie na wątkach innych osób było ze jak partner się oddala  znika z telefonem nocne smsy wychodzenie niby z kolegami na piwo czy na dyskotekę ze nie daje się wolności ciągle mowi ze jest na łańcuchu to ewidentny dowód zdrady. Teraz jak masz miękkie serce przyda się twardy tyłek. Za tym idą konsekwencje jak wywalenie niewiernego pozew o alimenty i rozwód. Zbieranie dowodów i zero ZERO mówienia co się wie i ile się wie. Mimo że masz ochotę zrobić wije musisz milczeć. Możesz się dowiedziec z kim gdzie kto. To jest walka o siebie o dzieci o normalność. Czytaj czytaj i ucz się jakby to do Ciebie pisali ludzie. Wnioskuj myśl ucz się. Jak 3 lata Cię zdradza to po co jest z Tobą? Z litości?dla dzieci? Dla wygody?

4 Ostatnio edytowany przez cornella (2016-01-12 17:56:22)

A widziałaś z kim pisze te sms-y lub czytałaś ich treść ?

Naucz się podłości i bądź w niej mistrzem...

5

tak wiem z kim pisal';potem zaufalam jemu i przestalam sie dreczyc dopiero teraz niedawno odkrylam co sie kreci ;chociaz w domu bylo ok nic a nic niewskazywalo na to co sie dzieje ;jest kierowca to praktycznie co mialam zauwarzyc skoro sypialismy normalnie w domu terz bylo dobrze ;przecierz nie bede jezdzic za nim samochodem ;bylam gupia teraz to wiem poprostu oklamal mnie a ja mu wierzylam i to mnie zgubilo;ja tym ze wiem zrobilam pieklo w domu

6

ja mialam problem kilka miesiecy temu moj syn zmarl i cierzko bylo mi sie pozbierac po tym co zgotowal mi los ;

7

Przykro mi bardzo.

Pamiętaj, że nikt nie ma prawa Cię uderzyć, a ludzie powinni być ze sobą na dobre i na złe. Jeśli mąż w trudniejszych chwilach szukał sobie pocieszenia gdzie indziej, tzn. że Wasza przysięga małżeńska straciła dla niego znaczenie.

Rozumiem, że jest Ci bardzo ciężko, ale chyba nadszedł czas, aby ułożyć sobie życie na nowo.

8

tak trudno uwierzyc w to co sie stalo czlowiek charowal i teraz zostal sam dostalam podziekowanie ;ten swiat jest pojebany ja niechce tak zyc wole zostac sama z dziecmi  juz decyzje podjelam ;spakuje pana i niech spierdala ;niebede zebrac o uczucia

9

kornelia-96 napisał/a:

tak trudno uwierzyc w to co sie stalo czlowiek charowal i teraz zostal sam dostalam podziekowanie ;ten swiat jest pojebany ja niechce tak zyc wole zostac sama z dziecmi  juz decyzje podjelam ;spakuje pana i niech spierdala ;niebede zebrac o uczucia

wiesz cieszy mnie Twoja złość, staraj się jej nie pozbywać, jest dużo lepsza od uczuć, które Cię pewnie później dopadną.

Gratuluję także mądrej decyzji smile

10

jest jeden problem Pan niechce sie wynieść nadomiar tego wszystkiego teściowa mnie obwinia ,mam serdecznie dość tego wszystkiego już czasami niemam siły ;załatwiłam papiery o alimenty troche to potrwa ale to pierwszy krok ;siostra radziła iść do adwokata niech opisze cała sprawe .Myślałam że może sie opamięta ale ma wyjebane tylko po co nas dreczy ;po co mieszka z nami ?Dziwne to jakeś jest nierozumiem po co to robi ;Może ktoś z was był w podobnej sytulacji;[czasami to się boje że mi coś zrobi-niewiadomo co w jego głowie siedzi.

11 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-02-12 20:20:56)

Kornelia nie daj się mu zniszczyć,  zabezpieczaj dowody zdrady,  żeby rozwód był z orzeczeniem jego winy, to ważne bo będzie wtedy płacił na dzieci  i na ciebie,  a jak będzie za porozumieniem stron, to może tak być że ty będziesz płacić na niego.
Z niego już męża nie będzie,  raz dałaś szansę i nie skorzystał.
Osiągniesz spokój dopiero jak go nie będzie,  może ktoś Ci tu napisze jak to zrobić.
Masz troje dzieci,  więc walcz o kasę,  bo inaczej wszystko pójdzie na jego lafiryndy.

Na skrzydłach duszy szybuję do ogrodu wspomnień. Zamykam w sercu i unoszę wraz z sobą tylko te najpiękniejsze kwiaty.
Żegnaj moja Siostro w miłości. Jedyna Siostro. I żegnaj Przyjacielu. Mój jedyny Przyjacielu.
"można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie
nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem"

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » muj maz zmienil sie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018