co z tym małżeństwem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co z tym małżeństwem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: co z tym małżeństwem?

Witam. Jakiś czas temu pisałam tu na forum o moich podejrzeniach względem męża.  Cóż to było w czerwcu ubiegłego roku. A jak jest teraz,  no właśnie jest juz bardzo źle odchodzę od męża bo jego koleżanka z pracy skutecznie zatrula mi życie.  On twierdzi ze nic między nimi nie ma tylko ze ja straciłam całkowicie zaufanie    i to nie bez powodu. Mój mąż od lutego jest zupełnie innym człowiekiem. Nie obchodzi go rodzina i dzieci. Znika na noce niby twierdzi ze u kolegów nocuje tylko ze ja nie bardzo w to wierzę. Owa koleżanka potrafi zadzwonić w środku nocy. Zablokował swój telefon i wycisza dzwonki. Jak robie mu wyrzuty z powodu nocnych telefonów młodszej o 12 lat koleżanki to słyszę tylko nie przeżywaj i inne tekstu typu ale coś się stało.?  Nie mam już siły i dlatego podjęłam decyzję o odejściu tylko ze problem jest ze znalezieniem mieszkania dla samotnej matki z dwójką dzieci.  Każdy się boi mi wynająć bo ciężko się potem pozbyć takiej rodziny. Och jest mi bardzo ciężko to jest najtrudniejsza decyzja w moim życiu.  I tu moje pytanie czy ja słusznie podejrzewam ze coś jest na rzeczy czy może juz kompletnie sfiksowalam i mój mąż naprawdę siedzibą kolegów.  Dziękuję z góry za każdą wypowiedź.  Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez LUSILJU (2016-01-11 20:58:57)

Odp: co z tym małżeństwem?
Shira3283 napisał/a:

Witam. Jakiś czas temu pisałam tu na forum o moich podejrzeniach względem męża.  Cóż to było w czerwcu ubiegłego roku. A jak jest teraz,  no właśnie jest juz bardzo źle odchodzę od męża bo jego koleżanka z pracy skutecznie zatrula mi życie.  On twierdzi ze nic między nimi nie ma tylko ze ja straciłam całkowicie zaufanie    i to nie bez powodu. Mój mąż od lutego jest zupełnie innym człowiekiem. Nie obchodzi go rodzina i dzieci. Znika na noce niby twierdzi ze u kolegów nocuje tylko ze ja nie bardzo w to wierzę. Owa koleżanka potrafi zadzwonić w środku nocy. Zablokował swój telefon i wycisza dzwonki. Jak robie mu wyrzuty z powodu nocnych telefonów młodszej o 12 lat koleżanki to słyszę tylko nie przeżywaj i inne tekstu typu ale coś się stało.?  Nie mam już siły i dlatego podjęłam decyzję o odejściu tylko ze problem jest ze znalezieniem mieszkania dla samotnej matki z dwójką dzieci.  Każdy się boi mi wynająć bo ciężko się potem pozbyć takiej rodziny. Och jest mi bardzo ciężko to jest najtrudniejsza decyzja w moim życiu.  I tu moje pytanie czy ja słusznie podejrzewam ze coś jest na rzeczy czy może juz kompletnie sfiksowalam i mój mąż naprawdę siedzibą kolegów.  Dziękuję z góry za każdą wypowiedź.  Pozdrawiam.

błąd,spakuj lepiej lowelasa niech idzie do swojej lamy...czemu ty masz sie tułać z dziećmi,wystaw mu walizki i niech biega po mrozie ,moze jak twojemu staremu kita pomarznie to i rozum wroci

3

Odp: co z tym małżeństwem?

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Pewnie żebym go pogonila, ale po pierwsze to dom jego ojca i po drugie jest w nim taka wilgoć ze nie chce juz tam mieszkać bo w końcu dzieci tak będą chorowały , a wszystko przez to ze mój szanowny mąż nie ma czasu a proszę się już bardzo długi czas.  Ja jak zaczęłam to zmywać to dostałam tak silnej reakcji alergicznej ze aż puchlam i strasznie mnie bolały ręce.  Mogę zrozumieć ze ja juz go nie obchodze ale nade dzieci tylko ktoś kto je potrafi kochać ma dzieci w nosie. Dlatego właśnie musze odejść.

4

Odp: co z tym małżeństwem?
Shira3283 napisał/a:

I tu moje pytanie czy ja słusznie podejrzewam ze coś jest na rzeczy czy może juz kompletnie sfiksowalam i mój mąż naprawdę siedzibą kolegów.

Tak sfiksowałaś, że tolerowałaś jego zachowanie przez tyle czasu.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co z tym małżeństwem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024