Pisanie sms-ów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Pisanie sms-ów

Witam moje Drogie i Drodzy smile
Mam dzisiaj do Was krótkie pytanie, bo nie wiem co mam myśleć na ten temat. Otóż jest facet, który jest w związku (nie wiem jak się im układa, nie wnikam w to, wiem tylko że razem mieszkają), a praktycznie cały dzień pisze ze mną smsy. Bez żadnych podtekstów, ot takie koleżeńskie, czasami zejdzie Nam na poważniejsze tematy. I tutaj by było wszystko w porządku, tylko nurtuje mnie to, że tak jak wcześniej wspomniałam jest to cały dzień. Dlatego pytam co mam sobie o tym myśleć? A drugie pytanie, czy Wy będące lub będący w związku nie mielibyście nic przeciwko temu, że Wasza druga połówka właśnie takie coś robi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pisanie sms-ów

Cały dzień to trochę dużo. Ja bym była  chyba trochę zazdrosna tongue
Na Twoim miejscu zapytałabym dlaczego cały dzień pisze z Tobą mając już dziewczynę. Niby to nic złego pisać po koleżeńsku ale gdzie w tym wszystkim ta dziewczyna?

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

3 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-12-05 15:49:28)

Coś tu zalatuje ściemą (z Jego strony) ... On jest nie w porządku względem swojej dziewczyny i chyba ma większe plany względem Ciebie. Jakoś nie wierzę, że to ma być tylko znajomość koleżeńska. Być może, że szykuje sobie grunt smile. Tak czy siak, byłabym ostrożna tongue.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

4

Też uważam, że powinnaś zapytać wprost, co na to jego dziewczyna, że on cały dzień pisze smsy . Zastanawiające. Myslę, że jest wobec niej nieuczciwy a ma plany wobec Ciebie.

5

Powiem Ci tak na własnym doświadczeniu, od razu mówię, że cały dzień to DUŻO, chyba, że po prostu się nie widzą w dany dzień z dziewczyną, ale jeśli piszecie po prostu tak, żeby poopowiadać, to nic w tym złego, sama tak czasem miałam, a mój chłopak też.
Chyba, że przeradza się w to jakiś flirt, on zaczyna Cię kokietować, wtedy radzę Ci sama się wycofaj jeśli trwa już to kolejny dzień, tydzień, powiedź mu, żeby się określił i jeśli kocha swoją dziewczynę to niech się nią zajmie.
Nienawidzę jeśli laska pisze z kolesiem mimo, że on jest w związku. Chodzi o to, że rozumiem, że można popisać, czasem jakieś głupie tekściki napisać, ale czasem warto walnąć takiego gościa jakimś słowem, żeby się obudził. Bo jeśli dziewczyna Go faktycznie kocha i nawet może być nie świadoma, a o tym się dowie to ją to BARDZO ZRANI!! Dlatego jeśli takie pisanie będzie trwało długo, to zapytaj Go, że nie chcesz być Jego planem B, bo on może szukać jakiegoś zaczepienia u Ciebie, Ty się zauroczysz, a on kopnie Cię w dupe. Jeśli uważasz Go za okej faceta to pogadaj z Nim, jeśli będzie Ci mówił cały czas, że to tylko żarty, a nie daj Boże powie Ci, że nie czuje nic do swojej dziewczyny to raczej bym się z tego wycofała, tylko dlatego, że postaw się w sytuacji tej dziewczyny, Ty też możesz być na jej miejscu, fajnie by Ci było, jakby Twój facet flirtował całymi dniami z inną?

Sama nie cierpię takich sytuacji i rozumiem popisać ze znajomym to jasna sprawa, czasem w żartach jakieś słowa głupkowate, ale wszystko ma swoje granice i NIGDY nie będę tolerować takiego zachowania. Ja sama jak mam kolegę, który jest w związku to po prostu nie piszę, czasem alkohol robi swoje, ale miej swój rozum i zastanów się jak Ty byś się czuła gdybyś kiedyś się dowiedziała, że Twój facet flirtuje z inną.

6

Może zdefiniuję jeszcze ten "cały dzień". Bo smsy nie są wymieniane co minutę, tylko tak co 15-20 minut, czasami dłużej, tylko trwa to przez cały dzień.

O dziewczynie za wiele nie wspomina, ale i tak postanowiłam podchwycić temat przy najbliżej okazji i właśnie co nieco podpytać, ale to już na pewno nie przez smsy.

I już nie galopujmy w stronę flirtów, bo tak jak pisałam.. Są to koleżeńskie smsy, bez podtekstów. Właściwie kręcące się wokół tematyki kina i muzyki, więc naprawdę nic groźnego.

7

Oj nie... nie ma czegoś takiego jak koleżeńskie smsy. Też czasem gadam z kolegami, ale zazwyczaj jest to konkretna sprawa obgadamy i tyle, czasem rozmowa na fb, ale też nie cały dzień. Tak samo mój partner. Wszystko w granicach rozsądku. Tak w ogóle jak można spytać skąd się znacie? Bo też coś innego jak to jest Twój kumpel np. z uczelni, a co innego jak gościu z imprezy. No i najważniejsze- mówisz, że to nie flirt, ale odnoszę wrażenie, że nie jest Ci obojętny...

8

Witaj,

Jeśli to tylko tematy bez podtekstów, to myślę, że możesz z nim pisać, ale ja bym spytała co na to jego dziewczyna. Jeśli ona nie wie nic o waszych smsach to coś tu jest na rzeczy.

9

Znamy się z pracy, tyle że tematów pracy nie poruszamy.

Wydaje mi się, że jest też to taki typ człowieka, który lubi towarzystwo i że to u Niego jest naturalne, dlatego nie wiem co myśleć.

10

Byc moze ten facet naprawde chce sobie tylko pogadac.Swoja druga polowke ma kolo siebie non stop,jest jej pewny,przyzwyczail sie .Piszac z Toba poszerza sobie grono znajomych.Za nic w swiecie nie interpretowalabym tego,ze dzieje sie zle w jego zwiazku i dlatego woli pisac z inna panna.Taka interpretacja moze Cie kosztowac spore rozczarowanie(cos czuje,ze pocichu na to liczysz?).Mozliwa jest tez opcja taka,ze jest zwylkym bawidamkiem i liczy na skoczek w bok-byc moze wyczuwa,ze nie jestes jakas tam lafirynda ,i wiec udaje "taktownego" i traktuje Cie po "kolezensku".Oczywiscie,to byla tylko i wylacznie hipoteza.

11

To, że mi się podoba, bo nie zaprzeczam, nie oznacza, że chcę się pchać buciorami w czyjeś życie. Szanuję to, że jest w związku i nie mam zamiaru niczego niszczyć, nawet nieświadomie. Stąd ten wątek.

12

dizziness napisał/a:

To, że mi się podoba, bo nie zaprzeczam, nie oznacza, że chcę się pchać buciorami w czyjeś życie. Szanuję to, że jest w związku i nie mam zamiaru niczego niszczyć, nawet nieświadomie. Stąd ten wątek.

Dlatego oserwuj go.Jak za bardzo Cie bedzie nurtowac dlaczego on z Toba pisze (i tak duzo czasu na to poswieca),mozesz go zapytac wprost o jego oczekiwanie .

13

To dostanę odpowiedź, że mnie lubi i lubi ze mną pisać, jestem tego pewna

14

dizziness napisał/a:

To dostanę odpowiedź, że mnie lubi i lubi ze mną pisać, jestem tego pewna

Najwazniejsze powinny byc dla Ciebie Twoje oczekiwania.Jezeli poczujesz nagle,ze ta "znajomosc'prowadzi do nikad albo ogolnie Ci nie odpowiada-bez wahania zakoncz ja.

15 Ostatnio edytowany przez Akaya (2015-12-10 18:24:07)

Żabko, z własnego doświadczenia Ci powiem - że podobasz mu się, z jednej strony nie chce zerwać z dziewczyną, a z drugiej jesteś odskocznią od niej. Jeżeli nie chcesz "włazić butami w ten związek", to po prostu z nim nie pisz, bo tak czy siak to zmierza jedynie w jedną stronę.

EDIT: Po drugie wyobraź sobie, gdyby Twój facet pisał tak z jakąś babką. Pewnie nierzadko ukrywa się z tym, że z Tobą pisze. Wiem co mówię.

Aleksander, 24.02.2016 :3

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018