Nie daje rady prosze poradzcie co mam robic jak sie zachowywac - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie daje rady prosze poradzcie co mam robic jak sie zachowywac

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Nie daje rady prosze poradzcie co mam robic jak sie zachowywac

Od 2000 roku jestesmy razem a od 8 lat malzenstwem ponad 3 lata temu rozstalismy sie na 1.5 roku ale maz dzwonil i prosil abysmy wrocili do siebie,musze wspomniec ze w tym czasie maz mial partnerke przez 7 m-c ale dzwoniac prosil ze chce byc tylko ze mna ze ja sie dla niego licze byly dlugie rozmowy i decyzja o powrocie do siebie ale jego dzieci a ma ich 3 z pierwszego malzenstwa a ja dwoje i wszystkie dzieci sa dorosle i maja swoje rodziny, corki nie akceptuja naszego powrotu  pdo siebie a nawet obiecaly ze pokaza mi droge do piekla,maz obiecal ze zalatwi to aby bylo dobrze bo to ja jestem wazna dla niego ale teraz jest tak ze jak tylko ktoras z jego corek zadzwoni  to juz leci nawet jest tak ze jak sa jakies swieta to ja mysle o prezentach dla wnuczat nawet meza a nie uslyszalam nigdy nawet slowa dziekuje jest mi przykro bo wydaje mi sie ze mezowi ta sytuacja odpowiada a jestem zraniona Prosze poradzcie mi jak mam postepowac,bo w takich momentach nie czuje sie kochana a wrecz ze mezowi to odpowiada bo o nic nie musi sie martwic ja prezenty zalatwie o niego tez zadbam .Prosze doradzcie co mam robic bo chyba wpadam w depresje.Pozdrawiam serdecznie zalamana.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie daje rady prosze poradzcie co mam robic jak sie zachowywac

Bardzo chaotycznie napisane,ciezko zrozumieć. Porozmawiaj z mezem i powiedz mu co ci sie nie podoba. Od początku na to pozwolilas wiec teraz ciezko sie będzie przestawić bo maz uważa ze jak tak bylo to tak powinno zostac.

Pamietaj aby nigdy nie zatracić siebie.Wszystko co masz pewnego w życiu to Ty sam.

3

Przepraszam ze tak chaotycznie napisalam ale jestem tym bardzo zdenerwowana i zle sie czuje a rozmowa z mezem chyba nic nie pomoze bo juz nie raz probowalam i obiecal ze zalatwi ale mi sie wydaje ze jemu jest dobrze bo to on jest ten super a ja nadal na straconej pozycji

4

A moze poprostu ja powinnam odpuscic sobie i poprostu myslec tylko o swoich dzieciach i wnukach nie wiem naprawde co robic juz sobie mowilam ze nie bede sie interesowac prezentami dla jego wnuczat ale wiem ze to by spra a ona jestwilo mu przykrosc i dalej to ja pierwsza wyciagam reke a ona jest zawsze niezauwazona.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie daje rady prosze poradzcie co mam robic jak sie zachowywac

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018