sztuczne kwiaty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: sztuczne kwiaty

czy byłybyście zadowolne z tego ze chlopak wam daje sztuczne kwiaty na jakąś okazję ? tzn zrobił dla mnie ręcznie takie róze w papieru ( nw jak to sie robi , ale dosc skomplikowanie wygladało ) zamias żywych kwiatów ?? Czy podobała by się wam propozycja pojścia do kina z chłopakiem i jego 2 kolegami ?? mimo ,że ja zakładałam ze pojdziemy we 2 i bedzie romantycznie , a jednak on zaproponował kino kolegom nie pytając mnie o zdanie.Jestem zawiedziona.Chłopak jest oburzony w czym koledzy bedą nam przeszkadzać w kinie przecież nie bedziemy tam sam tylko pełna sala i  nie bedziemy tam seksu uprawiać ,że musimy być sami.Jak to rozumiecie ? Prosze o szybkie odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: sztuczne kwiaty

Po ile macie lat ? Rozmawiałaś z nim na ten temat ?

3

Odp: sztuczne kwiaty

Z moim jest podobnie - w sensie kina. Zawsze myślę, że pójdziemy sami a sami byliśmy.. no, raz był tongue

A co jest złego w kwiatach, które sam zrobił? To chyba miłe, że poświęcił czas na ich zrobienie, nie uważasz?
Poza tym jak nie chcesz iść do kina, to nie idź. Kobieto, 2 lata związku i chyba trochę go już poznałaś? (jeżeli dobrze Cię pamiętam).
Romantyczny facet jest zazwyczaj wtedy, kiedy stara się o babeczkę. Po prostu walnij mu prosto z mostu, ze chcesz pójść z nim sam na sam.

Odp: sztuczne kwiaty
agusia587 napisał/a:

Po ile macie lat ? Rozmawiałaś z nim na ten temat ?

ja 18 on 22. Powiedziałam , ze wołałabym isc sama..mogł chociaż zapytac czy chce isc z kims a on bez mojej wiedzy zaprsasza kogos zeby poszedl z nami..

5

Odp: sztuczne kwiaty

Skoro otwarcie mu o tym powiedziałaś to uważam iż źle zrobił zabierając kumpli. Powinien zdać sobie sprawę że chcesz pobyć z nim sam na sam. Nie ma innej rady jak spokojna rozmowa o tym czego oczekujesz, że czasem chcesz się obyć bez jego kumpli.
Co do kwiatów to uważam że nie jest to coś złego. Miło z jego strony że zrobił coś samodzielnie smile. Doceń to, pewnie zajęło mu to trochę czasu smile.

Odp: sztuczne kwiaty
Akaya napisał/a:

Z moim jest podobnie - w sensie kina. Zawsze myślę, że pójdziemy sami a sami byliśmy.. no, raz był tongue

A co jest złego w kwiatach, które sam zrobił? To chyba miłe, że poświęcił czas na ich zrobienie, nie uważasz?
Poza tym jak nie chcesz iść do kina, to nie idź. Kobieto, 2 lata związku i chyba trochę go już poznałaś? (jeżeli dobrze Cię pamiętam).
Romantyczny facet jest zazwyczaj wtedy, kiedy stara się o babeczkę. Po prostu walnij mu prosto z mostu, ze chcesz pójść z nim sam na sam.


Nie wiem , nie podobały mi sie te kwiatki.. moim zdaniem sztuczne kwiaty sie daje na inna okazję.

Odp: sztuczne kwiaty
agusia587 napisał/a:

Skoro otwarcie mu o tym powiedziałaś to uważam iż źle zrobił zabierając kumpli. Powinien zdać sobie sprawę że chcesz pobyć z nim sam na sam. Nie ma innej rady jak spokojna rozmowa o tym czego oczekujesz, że czasem chcesz się obyć bez jego kumpli.
Co do kwiatów to uważam że nie jest to coś złego. Miło z jego strony że zrobił coś samodzielnie smile. Doceń to, pewnie zajęło mu to trochę czasu smile.

on nadal chce zabrac kolegów? co robic isc czy nie isc ?

8

Odp: sztuczne kwiaty

Hej przecież on na pewno włożył serce w te kwiatki doceń go. tongue I z tymi kolegami.. Powiedz mu, że chcesz z nim spędzić wieczór a nie z kolegami. Prosto z mostu. Powinien Cie zrozumieć.

9

Odp: sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty? smile wiesz, gdyby kupił gotowe, to byłoby to trochę dziwne, ale jeśli zrobił je sam?
Doceń to, pewnie, że żywe kwiaty są piękniejsze, ale robił je z myślą o Tobie, to znacznie trudniejsze, niż kupno kwiatów w kwiaciarni.
Wyjście do kina z kolegami, mimo Twojego sprzeciwu, trochę nie w porządku.
Następnym razem zaproś swoich kolegów (broń boże koleżanki) smile

10

Odp: sztuczne kwiaty
angelaa.kochaam napisał/a:
agusia587 napisał/a:

Skoro otwarcie mu o tym powiedziałaś to uważam iż źle zrobił zabierając kumpli. Powinien zdać sobie sprawę że chcesz pobyć z nim sam na sam. Nie ma innej rady jak spokojna rozmowa o tym czego oczekujesz, że czasem chcesz się obyć bez jego kumpli.
Co do kwiatów to uważam że nie jest to coś złego. Miło z jego strony że zrobił coś samodzielnie smile. Doceń to, pewnie zajęło mu to trochę czasu smile.

on nadal chce zabrac kolegów? co robic isc czy nie isc ?


jeden kolega w koncu ma isc ? isc czy nie isc ?

11

Odp: sztuczne kwiaty

Angela ale co ty tutaj się kobiet pytasz? To Twój wybór xD

12

Odp: sztuczne kwiaty

Sama musisz zdecydować czy to Ci pasuje czy nie. Jeśli Ci to nie leży to po prostu mu o tym powiedz. Wyjaśnij że chciałbyś spędzić z nim miły wieczór, a jeśli nadal będzie się upierał to jego sprawa. Zrobisz jak chcesz ale ja bym nie poszła, zależy też czy to się stało pierwszy raz, czy któryś z rzędu ?

13

Odp: sztuczne kwiaty
angelaa.kochaam napisał/a:
Akaya napisał/a:

Z moim jest podobnie - w sensie kina. Zawsze myślę, że pójdziemy sami a sami byliśmy.. no, raz był tongue

A co jest złego w kwiatach, które sam zrobił? To chyba miłe, że poświęcił czas na ich zrobienie, nie uważasz?
Poza tym jak nie chcesz iść do kina, to nie idź. Kobieto, 2 lata związku i chyba trochę go już poznałaś? (jeżeli dobrze Cię pamiętam).
Romantyczny facet jest zazwyczaj wtedy, kiedy stara się o babeczkę. Po prostu walnij mu prosto z mostu, ze chcesz pójść z nim sam na sam.


Nie wiem , nie podobały mi sie te kwiatki.. moim zdaniem sztuczne kwiaty sie daje na inna okazję.

Gdyby dał Ci sztuczne kwiaty z kwiaciarni to byłoby to raczej nie na miejscu.
Jestem pewna że w te kwiaty które Ci dał włożył dużo serca i pracy.
Robię takie kwiatki i wiem ile pracy to kosztuje,zwłaszcza gdy się robi komuś na kim nam zależy.

14 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-20 12:22:33)

Odp: sztuczne kwiaty

Ja jeśli dostałabym takie kwiaty jak na spam to na pewno bym nie narzekała big_smile jedne z najładniejszych jakie widziałam, a że mój mężczyzna nie sprawił mi kwiatowego prezentu, zrobiłam to sobie sama wink
Nie ma to jak podbić wątek sprzed 3 lat, tylko po to, żeby pospamować

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024