Czy dostajecie kwiaty od swojego mężczyzny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy dostajecie kwiaty od swojego mężczyzny?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 58 z 67 ]

1

Temat: Czy dostajecie kwiaty od swojego mężczyzny?

Pytanie jak wyżej wink

Ja jestem w związku od 15 miesięcy ale mój mężczyzna jeszcze nigdy nie przyniósł mi żadnych kwiatów co mnie bardzo cieszy. Nie żebym nie lubiła- po prostu nie przywiązuję wagi do takich rzeczy. Nie obchodzę też Walentynek ani Dnia Kobiet więc mój D. nie odczuwa presji że musi kupić kwiatka big_smile Ważniejsze dla mnie jest okazywanie uczuć słowem albo gestem bo wymaga więcej wysiłku.

A jak to z Wami jest? Jesteście obsypywane kwiatami czy nie? wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy dostajecie kwiaty od swojego mężczyzny?

rzadko... żyjemy na odległość, ale ostatnio jak przyjechał to nie dostałam... to trochę głupie, ale my nie mieliśmy normalnego związku, nie było randek, spotkań, strojenia się przed lustrem żeby zrobić na nim wrażenie... to wszystko mnie ominęło. Czuję jakby zabrakło jakiegoś ważnego etapu. A teraz narzeczeństwo - też na odległość, ze spotkaniami przez tydzień co kilka miesięcy. I czasem chciałoby się dostać jakiegoś kwiatka. Okazywanie uczuć słowem, czynem - hmm z tym to też ciężko na odległość. Chociaż ostatnio usłyszałam, że na pewno nikt nie dałby mi tyle czułości co on... Smutno mi..

"Zamknij oczy, ale nie umieraj. Masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień"

3

Czasem na jakąś większą okazję, ale rzadko. I w sumie mnie to nie martwi, bo nie przepadam za dostawaniem kwiatów - jeśli dostanę je na mieście, to potem muszę z nimi łazić i gnieść się w autobusie, a jeśli w domu - wkładam je do wazonu i nie mam z nich żadnego pożytku, a po kilku dniach i tak trafiają do kosza na śmieci... wink Wolę praktyczne prezenty, jeśli już. Bardziej ucieszyłabym się z książki, gry komputerowej albo wejściówki na lodowisko tongue

4

Bardzo rzadko dostaje kwiaty.Praktycznie kilka razy do roku: na walentynki,urodziny,
dzien kobiet itp.Raz dostalam kwiaty jak cos przeskrobał;)
Ogolnie,to lubie kwiaty i moglabym dostawac je czesciej,ale niekoniecznie,
bo w zamian za to dostaje wiele innych drobiazgow np. kosmetyk.

5

A ja uwielbiam dostawać kwiaty smile Niekoniecznie naręcze róż. Najbardziej lubię spontanicznie kupiony u staruszki na bazarku bukiecik stokrotek czy innych niesymbolicznych kwiatków smile
I mam jedno fajne wspomnienie - w środku nocy siedziałam na dworcu kolejowym, niedaleko siedział chłopak od godziny przyczepiony do komórki. Skończył gadać, podszedł do babci, która pilnowała stoiska z różami, kupił różyczkę, podszedł, bez słowa mi ją wręczył i sobie poszedł smile

6

co babcia robiła w środku nocy na dworcu...wydaje mi się,że takie stoiska tez są tylko do godzin wieczornych:P

To rzeczywiście fajnie vinnga. Chociaż też nie znam takich odważnych staruszek do nocy czekających na klientów smile

A ja też lubię dostawać kwiatki. Pod warunkiem, że nie z okazji przeprosin. Najlepiej tak o, bez okazji. 2 tygodnie temu właśnie tak dostałam.. stoi do dziś! Pani w kwiaciarni dała mojemu chłopakowi odżywkę do kwiatów, którą trzeba było rozpuścić w wodzie. Nie to, że róża tak długo trzyma, to i wypuściła nowe gałązki, kto wie, może jeszcze i z nich coś wyrośnie smile
Ale malutkie bukieciki z łączki są najsłodsze smile

This is your life, are you who you want to be?

8 Ostatnio edytowany przez bells (2010-02-07 14:10:52)

Ja lubię dostawać kwiaty smile szczególnie tak bez okazji gdy jest to np. jeden mały tulipanek czy kilka badyli zebranych po drodze do domu... jednak nie dostaję ich często a dokładniej to baaaardzo rzadko ale gdy czasem jest mi smutno z tego powodu(szczególnie jak oglądam jakąś totalnie romantyczną komedie - różową aż i słodką, gdzie faceci mają wspaniałe i niecodzienne pomysły jak oczarować swoją kobietę) to zawsze nucę sobie piosenkę Happysad - zanim pójdę... i od razu mi lepiej smile

I've got the power!

9 Ostatnio edytowany przez youngwind (2010-02-07 14:52:28)

Mój mężczyzna, mimo tego że wraz ze swoją Mamą prowadził w Polsce kwiaciarnię, nie jest specjalnym amatorem roślin. Jeśli jest okazja, typu moje urodziny, Walentynki, Dzień Kobiet czy inne w ten deseń, owszem, ale jak reszta dziewcząt, do samych kwiatów nie przywiązuję specjalnej wagi (chyba, że do doniczkowych, które można hodować i podlewać, choć i z tymi u mnie ciężko z racji zerowego podejścia i wiedzy na ich temat wink ). Podobnie jak Anemonne wolałabym dostać książkę albo grę komputerową, a dokładniej to może coś na Xboxa (najlepiej FPS bądź przygodówkę wink ). Dla ciekawostki powiem, że mój facet zna się na kwiatach lepiej ode mnie (dzięki kwiaciarni). Pewnego dnia, gdy w Gdańsku zatrzymał się przy jednej aby kupić mi różę, nie było szans aby pani kwiaciarka wcisnęła mu pozornie dobrze wyglądającą roślinę, a w istocie bliską końca egzystencji wink (i jeszcze jego pytania: "czy to na pewno jest odmiana Red Berlin, proszę panią?"...). Wie zawsze na co zwracać uwagę i w rezultacie róża, którą od niego dostawałam, trzymała się zawsze pięknie i długo smile.

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

10

tygrysiak napisał/a:

co babcia robiła w środku nocy na dworcu...wydaje mi się,że takie stoiska tez są tylko do godzin wieczornych:P

Warszawa, Dworzec Centralny - staruszki z kwiatkami całodobowo. Ale też na innych dworcach widziałam, chociażby w Krakowie zanim Galeria powstała smile

11

Przypomniało mi się - raz w życiu się naprawdę bardzo ucieszyłam z kwiatów od mojego faceta - kiedy nazbierał je własnoręcznie smile Siedzieliśmy sobie latem przy lasku, on poszedł zrobić siusiu, jakoś podejrzanie długo go nie było, po czym wrócił z bukiecikiem polnych kwiatków smile

12

gothka napisał/a:

Pytanie jak wyżej wink

Ja jestem w związku od 15 miesięcy ale mój mężczyzna jeszcze nigdy nie przyniósł mi żadnych kwiatów co mnie bardzo cieszy. Nie żebym nie lubiła- po prostu nie przywiązuję wagi do takich rzeczy. Nie obchodzę też Walentynek ani Dnia Kobiet więc mój D. nie odczuwa presji że musi kupić kwiatka big_smile Ważniejsze dla mnie jest okazywanie uczuć słowem albo gestem bo wymaga więcej wysiłku.

A jak to z Wami jest? Jesteście obsypywane kwiatami czy nie? wink

A może jednak potrzebujesz tego, jesli o to pytasz???

13

Nie mój chłopak nie kupuje mi kwiatów, ostatnio kiedy u mnie był, chciałam żeby mi kupił, więc wyciągłam go do kwiaciarni i kupił mi  3 róże smile Poza tym ani razu;p

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

14

Moj mąż oczywiscie uwielbia mnie rozmiękczać, na standartowe świeta typu urodziny ,dzien kobiet,i walentynki , ale często zdarza mu się bez okazji tak z zaskoczenia . Zawsze okropnie mnie to wzrusza , teraz tez nie daleko stoi herbaciana ukochana róża którą mi kupił pare dni temu ,dał z słowami ' żeby mojemu kwiatuszkowi nie było smutno" . Kurcze spłynełam na podłoge prawie ze szczęścia i makijaż oczywiście do niczego. Często daje perfumy albo cos drobnego kubek w serduszka np.

15

Różyczko, zazdroszczę Ci. Taki mężczyzna to po prostu skarb...

"Zamknij oczy, ale nie umieraj. Masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień"

16

ja juz gdzies pisalam, ze w kazdy piatek dostaje kwiatki od swojego mezczyzny..wiec bardziej by mnie zaskoczyl gdyby ich nie przyniosl wink..a raz zamiast bukieciku dostalam puszki z farba bo mielismy malowac sypialnie..romantycznie co? wink haha, a poza tym to czasem mu sie zdarzy zapomniec o jakiejs rocznicy, imieninach albo cos podobnego i kwiatkow nie dostane, ale przeciez nie ma idealow? wink nie robie z tego powodu "halllo" wink bo i tak kazdego dnia pokazuje jak bardzo mnie kocha... smile

Wyobraźcie sobie tę ciszę, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą...

17

Mój może przy każdym spotkaniu nie przynosi mi mojej ulubionej różyczki, ale dość często nimi obdarowuje. Bez okazji. Albo inaczej: okazją jest kolejny dzień razem i spotkanie smile

18

A czy to ma znaczenie?:)

19

ja często dostaję kwiatka bezokazyjnie smile bardzo miły gest

dam radę

20

ja nie dostaję, ponieważ mój mężczyzna obdarowywał takimi prezentami wszystkie swoje byłe, które go potem zdradzały i zostawiały. Uznał, że je rozpieścił i teraz ja nie dostaję, bo mnie nie chce rozpieszczac i nie chce żeby skonczyło sie to tak samo.  Brakuje mi tego, ale cóż...nie zamierzam go prosić. Nie chce to niech tego nie robi. Nie jest to rzecz bez której nie mogę żyć. Poza tym nie jestem księżniczką. Inne rzeczy są ważniejsze. ;p

21

Witam gothko;)
ja dostałam od mojego męża w ciągu 7 lat małżeństwa 3 razy kwiaty:)
1 raz to był bukiet ślubny,2 raz różyczka na któreś urodziny,niepamiętam które,3 raz na początku stycznia tego roku,i narazie na tym koniec;)
niedołuj się bo napewno jakiegoś kwiatuszka dostaniesz:)
pozdrawiam cieplutko:)

22

HEHE przed ślubem tak ,potem mogłam tylko pomarzyć

23

Nie przejmujcie się ja tez nie dostaje  zadnych kwiatków a jestem z facetem 3 lata;-) ma takie dziwny zwyczaj zawsze kupuje mi co innego np : perfumy ale czasem naprawde wolałabym kwiatka;-) no ale cóż;)
Pozdrawiam;)

24

Ja w ciągu 7 miesięcy wspólnego chodzenia ze sobą dostałam je może z 3 razy. Wiadomo miło byłoby dostawać je częściej w szczególności, że bardzo lubię kwiaty ale nie przywiązuje do tego jakiejś zasadniczej uwagi. Ważniejsze są dla mnie inne rzeczy smile

25

Karina i pmagda83- zapytałam z ciekawości żeby zobaczyć jak to jest u Was wink Osobiście cenie sobie kreatywność i pomysłowość mojego faceta. Gdyby kupił mi kwiatka stwierdziłabym, że poszedł na łatwiznę big_smile

26

Jestem z moim partnerem pół roku w związku. Wcześniej od poprzednich chłopaków dostawałam kwiaty, czekoladki, drobne upominki na różne okazje. Za to w tym związku ani razu nie dostałam żadnego kwiatka. Powiem szczerze, że w głębi duszy chciałabym aby mój chłopak kiedyś zaskoczył mnie w taki sposób, żeby to był zwykły kwiatek nawet zerwany gdzieś na łące, na który nie wydałby ani złotówki, bo nie jestem materialistką i nie potrzebują prezentów jako sposobu na okazanie uczuć. Chodzi tylko o sam gest, pomysł, sprawienie mi przyjemności. Ale z drugiej strony nie to jest najważniejsze, aby coś dostawać w postaci kwiatka czy innego drobiazgu. Chodzi przecież o to, aby otrzymywać miłość od swojej drugiej połówki. W postaci ciepłych słów, pocałunku na rozpoczęcie dnia, przytulenia w gorszy dzień, pożartowania z siebie nawzajem, zjedzenia razem obiadu, spaceru po lesie. To wszystko składa się na udany, trwały związek, a nie obdarowywaniu siebie prezentami. Co najśmieszniejsze, najwięcej kwiatów i upominków dostałam od kogoś kto długi czas mnie zdradzał i ranił, więc nie warto wiązać z bukietem poziomu miłości. Pozdrawiam

27

Ja rzadko, ale najczesciej w niespodziewanych momentach. I tak lubie smile

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

a ja sobie zastrzeglam odrazu azeby czasem moj ukochany nie smiał mi kwiatow kupowac i zamiast kwiatow kupil mi cos slodkiego tudziez czekolade albo jakies inne samkolyki.Poniewaz uwazam ze scinanie kwiatow dla udowodnienia uczuc jest conajmniej dziwne a czekolada przynajmiej sobie pojem i moze mi skoczy hormon szczescia smile aczkolwiek jednakze z tym ze nie napewno jesli on nie kupi tych kwiatkow to zrobi to ktos inny...ale przynajmniej nie on..:)

Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: wolę byś był moim przyjacielem niż kochankiem.

29

nie znosze kwiatow!!dostalam pierwszy raz w zeszlym roku na dzien kobiet i nie bylam zachwycona wink no ale nie powiedzialam partnerowi o tym ze nie lubie kwiatow smile po jakims czasie powiedzialam mu i na cale szczescie nie robi mi takich prezentow smile

30

Ja rowniez nie lubie kwiatow ale czesto dostaje,bukiecik niespodzianke w pomieszczeniu gdzie oddaje sie swojemu hobby.....mile to czasami sa czekoladki......

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

31

A ja dostaje kwiatki nawet bez okazji, oczywiście nie codziennie. Mam to szczęscie że biuro J. jest  zaraz naprzeciwko kwiaciarni smile

32

Niestety od aktualnego partnera nie dostaje:(

33 Ostatnio edytowany przez vinnga (2010-11-16 12:26:39)

Boze, dziewczyny, jak wy potraficie wulgaryzm. Niektorzy dostaja, inni nie. A Wy robicie niespodzianki na kazdym kroku? Niektorzy sa romantykami, inni nie. Wiekszosc osob chcialaby miec wszystko: i romantyka, biznesmena, wolnoducha, odpowiedzialnego itp. a to sa przeciez przeciwienstwa! A czy Wy jestescie i sladka blondynka i namietna szatynka? Nie! I nie oczekujcie, ze faceci zbiora w sobie wszystkie pozytywne cechy jakie sobie wymyslicie!

34

aneczkak, ale o co ci chodzi? Skąd ten jad?

35

Aneczka widocznie nigdy żadnego kwiatka nie dostała... I jest nowa, więc nie wie jeszcze, że forum służy m.in do dzielenia się doświadczeniami i poznawania punktu widzenia innych... Czasem można też krytykę dorzucić, ale w tym wątku jest ona raczej nie na miejscu. A krytyka w tym tonie jest nie na miejscu w jakimkolwiek wątku...

36

a ja powiem tak... że mój chłopak wylewny nie jest co do kwiatów, ale dostałam raz różyczkę tak bezinteresownie, a druga dostałam na urodziny smile jak na ponad 4 miechy bycia razem to nie jest tak źle smile

37

ja żadko dostaje kwiaty od mojego M.,ale za to jak już dostanę to jak się cieszę;D i chyba o to w tym chodzi, bo co to za frajdaq by byla jakbym dostawala kwaity non stop , albo bardzo często.

ale np. powiem wam, że ojciec moejgo faceta co roku w dniu urodzin M. daje jego matce bukiet czertweonych róż za to ,że urodzila mu syna. czasem bywa tak, że go nie ma, bo jest marynarzem, a kwiaty przychodzą pocztą. bardzo mi się to podoba.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

38

ja kwiatki przynosilem choc wolalem jakies doniczkowe tongue wkurzalo mnie ze one zaraz padaja jak w walentynki zmarznieta roza pada po 3h.... wiec byly orchidee itp wink

39

A ja po 5 latach często dostaję coś bez okazji smile i jest to BRADZO miłe. Ostatnio w przerwie na lunch, przyniósł mi do pracy Merci smile Kawiatki też często i wg mnie jest to cudowne !!!

Zawsze po burzy
wychodzi słońce

40

A mój, obecnie już narzeczony, na początku znajomości, czyli rok temu, na każde spotkanie przynosił mi bukiet róż. Tak trwało to chyba przez pierwszy miesiąc, może nieco dłużej. Potem kupował okazjonalnie, teraz może z miesiąc temu zdarzyło mu się bez okazji, kiedy zaprosiłam go na obiad. Wychowałam się w bardzo konserwatywnej rodzinie i może stąd przywiązuję uwagę do takich szczegółów, no ale cóż, w końcu, której kobiecie nie jest miło, gdy mężczyzna daje jej choćby stokrotkę? Brakuje mi w  nim teraz, takiej... Wspaniałomyślności. Nie oczekuję naręcza kwiatów, ale kiedy przechodzimy obok tych babć z bukiecikami i on widzi jak na nie patrzę... Cóż... Nie umiałabym swojej kobiecie odmówić takiej przyjemności... Chyba, że nawet tego nie dostrzega zapatrzony na nowe audi Q7 mknące właśnie ulicą...

41

Jestem w związku od 1 roku i 7 miesięcy (nie wiem kiedy to zleciało sad ) i przez ten czas od mojego antyromantyka nie dostałam nawet źdźbełka trawy smile  No cóż wcale mi to w sumie nie przeszkadza i tak wiem że mnie kocha i bez kwiatów chodź przyznam szczerze ,że chciałabym żeby nazrywał mi polnych kwiatków kiedyś smile bo takie lubie. heheh ale  on przecież nie bedzie biegał po łąkach wink  pomarzyć sobie można smile

..............................

42

Oj jak ja marze, żeby dostawać kwiaty bez okazji. No bo co to za niespodzianka jak mi mąż przyniesie kwiatki na urodziny czy Walentynki? to raczej "obowiązek". Mój kochany nie jest typem romantyka i niestety nie wpada na pomysł żeby mi umilić dzień. No dobra może parę razy w ciągu 4-letniego związku mu się zdarzyło. Widząc moje szczęście powinien robić to częściej. Z drugiej jednak strony, gdybym dostawała kwiaty zbyt często bez żadnej okazji może przestałabym doceniać ten gest smile

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

43

Ja dostaję tylko na jakieś okazje. Rocznica, walentynki, urodziny. Imienin nie obchodzę, także ich nie dostaję. Gdybym dostawała kwiaty raz w tygodniu, to nie miałabym w końcu z nich żadnej radości. A tak, dla mnie dużo znaczą. smile Niby zwykłe kwiaty, ale w ważny dzień cieszą.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

44

Zabawne, ale ja po dwóch latach małżeństwa jakoś dwa tygodnie temu, bez okazji, dostałam od mojego męża różyczke, robi niewielkie postępy mój facet, bo rozmawiałam z nim o tym jakiś czas temu

45

A ja w czasie ponad 2-letniego zwiazku nie dostalam zadnego kwiatka ;/ Co prawda w polowie na wlasne zyczenie, bo na poczatku zastrzeglam, ze kwiatow nie lubie, ze to bez sensu i wole bardziej praktyczne upominki. Ale po jakims czasie to odwolalam..i dalej nic. Szkoda.

Ostatnio postanowilam, ze sama sobie kupie kwiatka jak bede przechodzila kolo kwiaciarni, nie potrzebuje faceta do tego, zeby kwiatka dostac. Sama moge sobie okazac uczucie wink

Screw gravity.

46

Ja dostaję kwiaty tylko na rocznice, na wszystkie inne okazje mój ukochany nie obdarowuje mnie nimi wink ale pamiętam że raz dostałam bukiet zupełnie bez okazji (a może z okazji tego, że długo się nie widzieliśmy i On po prostu się stęsknił?). Tak czy inaczej, było to bardzo miłe smile

Ain't no sunshine when she's gone..

47

Ja muszę uczciwie przyznać, że na naszą drugą rocznicę dostałam jednak kwiatka big_smile
Mój D. na początku tego zeszłorocznego, niezwykle ciepłego listopda w drodze do mnie znalazł jeszcze gdzieś krzak róży, na którym zachowały się kwiaty.
Przyszedł do mnie i wyciągnął spod kurtki zmaltretowaną różyczkę ze słowami, że miał dwie ale jedną gdzieś zgubił wink
Urocze to było a różyczka pięknie się zasuszyła. Jednak więcej kwiatów już nie było. No i dobrze- niech rosną i cieszą oko w swoim naturalnym środowisku wink

48

czasami ja również dostaję od swojego mężczyzny. Ale ostatnio coś zapomina...

49

a ja dostawałam.. z okazji i bez okazji, czasem nawet za często tongue
ale odkąd są kryzysy kwiatków brak.
sam powiedział że zjebał sprawę (jeśli chodzi o kryzys) a nie stara sie poprawiać sytuacji .. no może nie w ogóle ale stanowczo za rzadko.. oj tam, zreszta nie o kwiatkach sie chyba rozgadałam a o staraniach..

50

A my jestesmy 3 lata malzenstwem i przed slubem owszem raz dostalam bukiet roz na imieniny a raz bez okazji. A po slubie dostalam dwa razy na urodziny kwiatka w doniczce i tyle. I zadnych kosmetykow perfum czy jakiegos chocby drobiazgu nic wiecej. Smutne troche a ja lubie robic mu niespodzianki. Fajnie byloby dostac czasem chocby mala czekoladke tak bez okazji smile

51

Rozumiem cię ja od mojego byłego chłopaka dostawałam kwiatki i różne prezenty bez okazji i to było miłe.
Ale faceci już tacy są jak jest po ślubie to myślą że jesteś cała ich i już im się nie chce starać więc nie przejmuj się tym.

Live... be heppy... smile Who knows ? Tomorrow may not be...
Kal Ho Naa Ho...

52

Wiem ze tak maja ale to smutne troche ze nie chce im sie juz czasem nas czyms zaskoczyc. Chcialabym jak niektore dziewczyny nie przywiazywac do tego uwagi ale jednak przywiazuje smile

53

Od mojego już chwilę nie dostawałam żadnego kwiatka, ale jakoś kompletnie mi to nie przeszkadza. Nie odczuwam żadnego braku zainteresowania z tego powodu wink Pewnie na walentynki dostanę różyczkę, a jeśli nie, to nie będę rozczarowana.

54

Nienawidzę romantycznych chwil urzadzanych przez faceta, sztucznych walentynek, ale dzien kobiet szanuje smile Jak kiedys powtarzałam milion razy ze uwielbiam lilie to moj facet na złosc zawsze omijał kwiaciarnie gdzie byłam oburzona teraz z czasem wiem ze jest to mało ważny element. Facet miał mnie gdzies tak jak te lilie, kiedys w Krk na imprezie dostalam kwiatka od bliskiego przyjaciela, negocjował cene pamietam heh, szłam o 2 w nocy przez rynek z piekna roza, wchodziłam do klubu to zostawiłam ja przy wejsciu bo gdzie bede chodziła i tanczyła z roza, wyszlismy do innego klubu a roza została, takim sposobem kwiatka wiecej nie dostałam big_smile

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

55

Średnio raz na miesiąc - czerwoną różę smile Częściej bardziej "użyteczne" upominki - zwykle owoce.

56

Ja niby dostaje raz na jakiś czas, choć mimo iż sugerowałam mojemu mężczyźnie że kwiaty dostawać uwielbiam i nie musi to byc bukiet za 100zł to jakoś słabo mu to idzie. Twierdzi że na okazje róznego rodzaju kwiatów kupowac nie będzie bo czuje sie wtedy 'zmuszony' bo 'tak wypada' i że woli mi kupic bez okazji jak najdzie go ochota, tylko z ta ochotą troche gorzej wink

57 Ostatnio edytowany przez miska80 (2013-01-12 21:24:29)

A ja szczerze mówiąc już nie wiem. Niektóre z was nie przywiązują do tego wagi, ale kwiaty dostają lub dostawały. Ja obecnie mam kolejnego faceta który najwyraźniej uważa że na nic takiego nie zasługuję.... Od poprzedniego przez ponad 2 lata nie dostałam nawet czekolady a co dopiero kwiaty... Nigdy też na żaden miły gest się nie wysilił.... Duma go rozpierała jak mnie zapytał jak się czuję... No niech mu będzie.... Nawiasem mówiąc tamten był beznadziejny ale odchorowałam.... minęło kilka lat jest kolejny i powtórka z rozrywki. Najpierw myślałam że będzie super ale mija mi.....
Od obecnego dostałam 2 razy czekoladki ale jakoś forma mnie nie zadowala. Za pierwszym razem przyjechał do mnie na weekend (znaliśmy się wcześniej ze 4 lata przez neta) i dopiero przy pakowaniu do wyjazdu wypakował i mi dal. Wcześniej zapomniał. Ode mnie wtedy czekały go chyba 2-3 miłe niespodzianki. Po świętach wyjął czekoladki z tekstem że przywiózł mi "łapówkę" i odłożył na półkę, ciasto, jakieś inne domowe rzeczy zaniósł do lodówki. Tak naprawdę mi właściwie tych czekoladek nigdy mi nie dał. Oczywiście ode mnie coś dostał...
I powiem wam że to jest przykre! Zdarzało mi się dostawać kwiatki od kolegów z jakichś okazji ale od własnego faceta NIGDY!!! Nawet mimo ze uważają się za takich romantyków nie wysilają się na zrobienie mi żadnej przyjemności. Obecny facet niby nie jest dla mnie zły, ale czy jest dobry to też bym nie powiedziała. Żeby to dobrze ująć to nie pielęgnuje moich uczuć i o nie nie dba. To chyba oddaje to co mam na myśli. Niby mówi że kocha itp itd ale mówić to sobie można..... wiele wysiłku to nie kosztuje.... Jak jest na miejscu to jest wszystko w porządku, ale brakuje mi inicjatywy z jego strony. Jakby mial mnie na własność i nie musiał się wysilać wcale.
I to te nie jest tak że ja nic nie robię w drugą stronę. Ostatnio byliśmy w sklepie i na jakimś pudełku zaciekawiło go że można ptysie zrobić. Po kilka dniach pamiętałam o tych ptysiach i mu kupiłam 2. Sam stwierdził, że to miłe. Niby bzdet ale czemu dla mnie nikt się nie wysili na takiego ptysia?
W sumie do tego dokłada się parę poważniejszych rzeczy niż takie kwiatki ale poważnie myśl o rozstaniu się z moim obecnym panem.... Powiem wam że to wszystko jest dobijające... Kurka a wystarczyłoby w lecie idąc na spacer urwać gałązkę bzu, jabłoni czy jakiegoś innego badyla... parę ładnych liści jesienia.....Przykre to wszystko... ;(

58

Dostale....

Jedno cialo dwa oblicza. Raz aniolek raz diablica.

Posty [ 1 do 58 z 67 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy dostajecie kwiaty od swojego mężczyzny?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018