Ktoś robi ze mnie ŚMIECIA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Ktoś robi ze mnie ŚMIECIA

jestem tu pierwszy raz piszę i płaczę jestem samotną mamą  po rozwodzie z synkiem . od tygodnia dostaje bardzo nie przyjemne sms  typu (jesteś zerem ,dnem ,kó........, i wiele innych ale nie będe pisać ,ja na nie nie odpisuje bo myśle ze ta osoba przestanie ale widzę że sprawia jej lub jemu ogromną frajdę Z byłym mężem nie utrzymuje kontaktów bo załozył nową rodzine nigdy w zyciu nie napisałam do jego obecnej partnerki nic obrazliwego bo wychdzę z załozenia ze tak miało być a nikogo na siłe nie zatrzymasz . nigdy nikomu nic nie zrobiłam nie obraziłam co mogę zrobić  przepraszam za błedy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ktoś robi ze mnie ŚMIECIA

Zgłosić na policję.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

3

A wiesz moze ile trzeba dostać smsów aby policja się tym zajęła?

4

Nie wiem - ile? Nie wiemy też ile smsów otrzymała autorka. A co jeszcze można zrobić wg ciebie samotna? Jak masz skuteczną radę, to napisz.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

5

zbytdelikatna napisał/a:

Nie wiem - ile? Nie wiemy też ile smsów otrzymała autorka. A co jeszcze można zrobić wg ciebie samotna? Jak masz skuteczną radę, to napisz.

Niestety nie mam innej rady, nic poza zablokowaniem numeru, o ile z jednego numeru te smsy są wysyłane. A pytam z ciekawości, bo znajoma też ma podobny problem i nie wie, czy może to zgłosić jako nękanie.

6

Może. Na policję z telefonem i już.

7

zablokować nr, proste jak linijka

...bo ze zdradą jest trochę jak z odchudzaniem-
-nie taki problem z głodem, jak z apetytem?

8

jeżeli otrzymujesz codziennie te smsy to zgłoś to na policję. chyba ze chcesz sama próbować to załatwić to możesz sprawdzić numer nawet wpisac go w gogle czasem się okazuje ze osoby sprzedają cos na allegro czy inne takie i podaja numer może się dowiesz kto to

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

9

ania_potargana napisał/a:

zablokować nr, proste jak linijka

Blokowanie numeru działa na połączenia nie na smsy.

10

Dobra, coby nie bylo, ze ja nie chce pomoc i sie z karniaka i cywila nie udzielam:
1. Zniewazenie -> policja lub zawiadomienie do prokuratury o mozliwosci popelnienie przestepstwa. I tutaj wymagane jest zlozenie wniosku o sciganie bo to przestepstwo scigane z oskarzenia prywatnego.
2. Naruszenie dobr osobistych -> pozew -> z tym ze zeby kogos pozwac musisz miec jego imie nazwisko i adres bo to sie w pozwie zamieszcza wiec pudlo. Zostaje opcja nr 1. Pote mozesz skorzystac z opcji nr 2 jesli poznasz te osobke bo jedno nie wyklucza drugiego (bodajze art. 23 lub 24 Kodeksu cywilnego).

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018