olej kokosowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » olej kokosowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

Temat: olej kokosowy

kupiłam dziś olej kokosowy, podobno jest na wszystko wink) tylko nie bardzo wiem ja go stosować. Glownie zalezy mi na włosach, czy np nalozenie godzine przed umyciem na suche włosy wystarczy?

jak Wy dziewczyny używacie oleju?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: olej kokosowy

ja jem

3

HEY    olej kokosowy - też używam na włosy przede wszystkim
wystarczy wetrzeć w końcówki włosów przed myciem     
można naolejować włosy  na noc ...
całe ciało też smarowałam - nie ma takiej lepkości jak niektóre balsamy pozostawiają smile

czy jest taki dobry ?????? normalny ...  żadna rewelacja ... smile
skończę opakowanie i więcej nie kupie .... lol

4

Kupilam niedawno,  i nie zauwazylam jakichs zdumiewajacych efektowe poki co, nie wydaje mi sie zeby byl lepszy od np. olejku rycynowego ktorego juz uzywalam.

5

Troszke przesadzilam, z poprzednia opinia, - widze ze pomaga faktycznie, dosyc jedwabiste sa.

6

olej kokosowy to dla mnie rewelacja. Świetny balsam, odżywka na końcówki włosów i coś do kuchni . Ja korzystam z jego kosmetycznych właściwości jedynie.  Niech śię wszystkie balsamy schowają ( no może poza jednym który można w aldi kupić  tani jak barszcz a bije  wszystkie dove i garnier na głowę ) .polecam , nie ma w nim chemi 100% naturalnych składników.

7

Ja też oleju kokosowego używam jako balsamu do ciała smile Czasami też nakladam go na włosy, trochę potrzymam i potem myję włosy.

8

Olej kokosowy możesz śmiało stosować prawie na wszystko wink Warto olejować włosy przed myciem lub kremować ciało.

9 Ostatnio edytowany przez Marianna44 (2016-01-07 12:14:01)

ja mam bardzo cienkie i przede wszystkim suche wlosy sad wyprobowalam juz tyle odzywek i szamponow ze moglabym za te pieniadze wieeele kupic wink ostatnio wlasnie zainteresowalam sie olejowaniem i kupilam kilka dni temu olej kokosowy po pierwszych uzyciach - mega:)) lubie tez olej z wiesiolka ale to lykam w kapsulkach oeparol od jakiegos czasu

10 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-01-07 12:23:44)

Ja osobiscie uwazam, ze do celow kosmetycznych o wiele lepszy od oleju kokosowego jest olej jojoba.

Lepszy i w dzialaniu, i w aplikacji/wchlanianiu.

11

Olej kokosowy przede wszystkim bosko pachnie i już za to go kocham. smile

U mnie żadnych cudów nie robi, włosy są ładne, ale bez wow. Zdecydowanie lepszy efekt osiągam, gdy na 40 minut nałożę na głowę maskę, do której dodaję 2 krople olejku rycynowego i 2 krople hydrolizowanej keratyny. big_smile

Zastanawiam się nad ssaniem oleju kokosowego, podobno się do tego nadaje.

12

Iceni napisał/a:

Ja osobiscie uwazam, ze do celow kosmetycznych o wiele lepszy od oleju kokosowego jest olej jojoba.

Lepszy i w dzialaniu, i w aplikacji/wchlanianiu.

Też słyszałam, że jojoba jest fajny. Ja mam olej ze słodkich migdałów i jestem zadowolona. Oleju kokosowego nie mam, ale mam go za to w maśle do ciała Nacomi razem z masłem shea i nawilżenie jest świetne i długotrwałe, ale to już zauważyłam, że po prostu firma Nacomi jest bardzo dobra - ten olejek ze słodkich migdałów też mam tej firmy.

13

Olej z wiesiołka też jest bardzo dobry, działa dobrze nie tylko na skórę ale też na włosy i paznokcie.

14

Mam olej kokosowy i olej z wiesiołka właśnie, często wcieram go we włosy smile Super je nawilża. Zresztą kapsułki z Oeparolu nadają się do całego ciała właśnie.

15

Dla mnie olej kokosowy jako kosmetyk jest przereklamowany. Ostatnio zrobila sie na niego moda, ale olej kokosowy sluzy glownie do jedzenia big_smile i w tej postaci przynosi najwiecej dobrego dla organizmu. Jako kosmetyki jest wiele skuteczniejszych olejow.

(no ok, olej koko jeszcze bosko pachnie, ale maslo kakaowe tez big_smile )

16

do farbowanych włosów olej kokosowy się nie nadaje, bo wypłukuje farbę, ja na włosy stosuję olej z wiesiołka, na same końcówki, taki wyciskany z kapsułek, a kokosowy na skórę, no i do jedzenia wink

17

Olej kokosowy to u mnie w domu podstawa, nakładam go na włosy przed myciem, balsamuje nim ciało swojego czasu tez z rana go ssałam jest bardzo dobry jeżeli ma się problemy z zatokami.

18

Wszystko ok ale ten ciągły zapach kokosu nie jest uciążliwy? Ja np. uwielbiam czekolade jej zapach ale już balsamy czekoladowe odpadają smile

19

Mishia napisał/a:

olej kokosowy to dla mnie rewelacja. Świetny balsam, odżywka na końcówki włosów i coś do kuchni . Ja korzystam z jego kosmetycznych właściwości jedynie.  Niech śię wszystkie balsamy schowają ( no może poza jednym który można w aldi kupić  tani jak barszcz a bije  wszystkie dove i garnier na głowę ) .polecam , nie ma w nim chemi 100% naturalnych składników.

Ja również używam oleju kokosowego i jestem z niego bardzo zadowolona. Doskonale nawilża moją suchą skórę, działa lepiej niż kremy kupione w sklepach. Uwielbiam jego delikatny zapach.

20

Ja używam oleju kokosowego na umyte, wilgotne włosy smile W weekend robię sobie kurację nakładając olej na włosy (te co złapię w koński ogon) i zostawiam tak na 20minut do godziny, a następnie myję włosy jak zawsze.

21

Używam oleju kokosowego i jestem z niego zadowolona .Jeśli jest duże zaniedbanie lub używanie złych kosmetyków to potrzeba dużo czasu aby zobaczyć efekt.
Stosuję go jako kosmetyk oraz po prostu jem .

ma również dobry wpływ na moje zwierzaki zmieszany ze zmielonymi pestkami dyni pozwala pozbyć się pasożytów .
Mój pies jest uczulony na pchły do tego stopnia iż prawie wyłysiała środki od weterynarza kosztują bardzo dużo i efekty były mierne.
od 3 miesięcy od stosowania pies ma piękną sierść i zero pcheł oraz kleszczy .

22

A ja smaruję nim pieczywo i teź wcieram w dłonie, paznokcie.

23 Ostatnio edytowany przez amethyst_08 (2016-05-17 08:29:37)

Ja uzywam olej na wszystko, czesto smaruje nim twarz i dekolt zamiast kremu, dodaje odrobine, np do owsianki lub kawy, polecam kawa ma fajny smak z nim smile, smaze na nim nalesniki. Na wlosy nie dodaje, bo mi nie sluzy. Nie na kazdy rodzaj wlosow olej kokosowy mozna stosowac z tego co czytalam.

Dodatkowo swietnie sie sprawdza na zmiany luszczycowe, czy egzemy, naprawde dla mnie olej kokosowy jest po prostu zbawienny na rozne problemy skorne.

24

Olej kokosowy jest świetny na włoski choć nie wszystkie włosy go lubią. Dobry jest też olej lniany a ja sama na swoje włoski stosuję odżywkę z nafty kosmetycznej, oleju rycynowego, witaminy A, witaminy E i żółtka...włosy po takiej odżywce są nie do opisania..piękne , błyszczące, nie elektryzują się, pięknie się układają..POlecam

25

kupilam z ciekawosci, ale nie podszedl mi. Do celow kosmetycznych dla mnie sto razy lepsze maslo shea i olej jojoba. Do celow kulinarnych - nie wiem z czego to wynika, ale obrzydza mnie ten olej. Koniec koncow, uzywam jako pasty do konserwacji butow i kurtek skorzanych.

26

ja jak mam czas to nakładam na suche włosy od połowy w dół, trzymam pod ręcznikiem ok 2h i zmywam. Jest z tym troche zabawy, ale warto smile Natomiast nie jestem w stanie się przekonac do stosowanie go jako balasu. Jest dla mnie zdecydowanie za tłusty.

27

Stosuję go głównie na końcówki, nakładam na całą noc i rano myję włosy i zmywam. Bardzo mi pomógł na końcówki ale lepiej nie nakładać na reszte włosów bo bardzo natłuszcza. Oprócz tego, teraz w okresie zimy stosuję na dłonie bo mam spierzchnięte. Kupuję nierafinowany i tłoczony na zimno, naturalny w sklepie spam

28

Ja uzywam do wybielania zebow smile troszeczke pomogl !

29

Olej kokosowy to mój numer jeden wink Serio... z nim można wszystko... dodawać do kawy, stosować na włosy lub na twarz, wybielać zęby, zrobić sobie naturalny dezodorant (!), no i oczywiście smażyć.

30 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-05 21:55:51)

Uwielbiam olej kokosowy. Stosuje go do włosów i paznokci, smażę na nim, dodaje do sałatek. Do włosów stosuje go dwojako, wcieram w końcówki po każdym myciu i 3 razy w tygodniu nakładam na całą długość włosa i zostawiam na noc. Robi mi z włosami cuda, po latach farbowania mi tak odbiły, że aż jestem w szoku. Tylko trzeba pamiętać, żeby był czysty bez dodatków, bo mi te z dodatkami strasznie obciążały włosy, teraz zamawiam z spam i widać efekty.

31

Znakomity jest własnie z kokosem Balsam kokosowy Pahwash z mango , uwielbiam go. Swietnie nawilża ,odzywia skóre, pomaga i na zmiany skórne. Mega i naturalny jest, a zapach cudowny

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » olej kokosowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023