OLEJ Kokosowy,OLEJ MIGDALOWY-jego zastosowania w kosmetyce PIELEGNACJA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » OLEJ Kokosowy,OLEJ MIGDALOWY-jego zastosowania w kosmetyce PIELEGNACJA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Otyły Babool (2014-01-29 20:56:33)

Temat: OLEJ Kokosowy,OLEJ MIGDALOWY-jego zastosowania w kosmetyce PIELEGNACJA

Zastosowanie OLEJU KOKOSOWEGO w kosmetyce ,pielegnacja twarzy,ciala-skory ,wlosow ,jakie sa wasze wrazenia ? do czego jeszcze mozna tej olej  wykorzystac ?-MOWA O NIERAFINOWANYM ! smile

OLEJ MIGDALOWY- jakiesa wasze,wrazenia,spostrzezenia z jego stsosowania-wiadomo zeby uzyskac jakiekolwiek rezultaty ,trzeba przynajmniej stsosowac 2,3 miesiace  smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: OLEJ Kokosowy,OLEJ MIGDALOWY-jego zastosowania w kosmetyce PIELEGNACJA

Miałam styczność z olejem kokosowym. W momencie kiedy miałam bardzo wrażliwą skórę twarzy i problem z kremem stosowałam go zamiast kremu i rewelacja jak dla mnie. Nie zostawia tłustego filmu i ładnie nawilża. Ponoć dobrzy jest też na włosy, ale ja z racji tego że mam włosy przetłuszczające się w tej postaci go nie używam. Ponadto bardzo fajnie się nadaje jako balsam dla suchej skóry.

3

Odp: OLEJ Kokosowy,OLEJ MIGDALOWY-jego zastosowania w kosmetyce PIELEGNACJA

Regularnie używam oleju kokosowego od pewnego czasu - zamiast kremu, balsamu do ciała i do olejowania włosów. Jest rewelacyjny. Buzię mam po nim gładką, idealnie nawilżoną, a nie jestem już nastolatką i moja cera jest dość wymagająca. Nie zapycha porów i nie wysusza, tak jak olej arganowy. Stanowi też bardzo dobry kompres na spaloną słońcem skórę, która szybciej się goi i nie łuszczy.
Używam go głównie na noc i nie codziennie, bo jednak lekko zapycha pory.
Jako balsam do ciała jest wprost rewelacyjny - nawilża i uelastycznia, jest prawie tak dobry jak masło shea.
Zauważyłam też, że wcierany co 4-5 dni w skórę głowy zapobiega wypadaniu włosów, ale może to moje subiektywne odczucie jedynie. No i po olejowaniu i umyciu włosy się nie przetłuszczają, tak że zamiast myć je codziennie robię to co 2-3 dzień.
No i sprawdza się też w kuchni.
Zarówno do gotowania, smażenia, jak i jako kosmetyk stosuję ten sam olej - ekologiczny, bio, nierafinowany.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » OLEJ Kokosowy,OLEJ MIGDALOWY-jego zastosowania w kosmetyce PIELEGNACJA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018