Poczatek byl super, niestety z czasem wszystko sie zmienilo... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Poczatek byl super, niestety z czasem wszystko sie zmienilo...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Poczatek byl super, niestety z czasem wszystko sie zmienilo...

Z moim chlopakiem jestem od ponaad 2 lat, z czasem my i nasz zwiazek sie zmienil. Stalismy sie oschli, chamscy itd.. od poczatku wakacji mieszkamy razem, a od poczatku wrzesnia "na swoim". Sa dni, ze bywa cudownie, natomiast wiecej jest tych gorszych. "Moj facet" jak mozna go tak nazwac jest czesto agresywny, i mam tu na mysli agresje slowna. Bardzo czesto pokazuje swoja zlosc, denerwuje go prawie wszystko. Ja staram sie to ignorowac. Bo wiem ze jest nerwowy. Generalnie wszystko jest tak jak on chce. Co strasznie mnie meczy, bo on np codziennie by jezdzil do swojej toksycznej matki. Gdzie ona nie moze przebolec ze on sie wyprowadzil i nie ma z kim telewizji ogladac.. szczerze zastanawiam sie nad odejsciem od niego. Ciezko mi o tym myslec bo naprawde go kocham. Dzisiaj poraz kolejny "[wulgaryzm] mnie " z domu. Bo jestem dziwna, jak zdolal zauwazyc. Zyje z człowiekiem ktory jest w 100% inny ode mnie. Ja staram sie liczyc ze wszystkim i ze wszystkimi. A on potrafi smiac sie z biedy innych albo ze mnie bo moja mama byla w szpitalu psychiatrycznnym z powodu depresji i ja jak on twierdzi tez tak skoncze. I do niczego w zyciu nie dojde niewiadomo ile bym sie uczyla on bedzie lepszy.. jakk stopniowo przygotowac sie do zerwania tej znajomosci ? Wiem ze mna poniewiera, wykorzystuje, obraza.. nie potrafi docenic tego wszystkiego co dla niego robie... a mi jest ciezko z niego zrezygnowac z tej milosci choc wiem ze zasluguje na wiecej...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poczatek byl super, niestety z czasem wszystko sie zmienilo...
denisal napisał/a:

... jakk stopniowo przygotowac sie do zerwania ...

jak najszybciej według mnie, skoro w stosunku do Ciebie już teraz takich słów używa to nie licz na to, że się polepszy.

3

jesli nie potrafisz normalnie zerwac a chamem ktory toba poniewiera to moze znajdz sobie innego i wtedy dopiero z nim zerwij?

4

Nie da się przygotować do rozstania, trzeba to zrobić. W pierwszej kolejności znaleźć inne lokum i środki by się utrzymać.

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

5

Cóż,hormonalny haj trwa jakieś dwa lata,potem widać prawdziwe oblicze partnera,prawdziwe uczucie objawia się/lub nie dopiero po tym okresie.On będzie sie znęcał psychicznie nad Tobą,a to jest dopiero początek...

Stronger and stronger ...

6

denisal, wg mnie to nie miłość, jak piszesz, tylko Twoje uzależnienie emocjonalne i strach przed samotnością. Daj sobie spokój z takim pseudozwiązkiem. Im szybciej, tym lepiej. Że będzie bolało? zawsze boli, ale im krócej jesteś w takiej toksycznej relacji tym szybciej ten ból minie. Daj sobie szansę i pożegnaj się z tym panem. Trzymam kciuki smile

7

dobrze Ci radzę zastanów się, do niczego nie chce cie namawiac ale takie życie nie ma sensu, przerabiałam podobny schemat...i nigdy nie kończy się pozytywnie. Uciekaj jak najdalej, znajdz nowy krąg znajomych, zadbaj o sobie, podnies własna samoocenę  i podbijaj świat smile z takim zerem jak ten facet spadniesz jedynie na dno, nie marnuj swojego zycia. Partner powinien byc przyjacielem, wsparciem itp a  niie udręką. pozdrawiam

8 Ostatnio edytowany przez Dolly85 (2015-09-30 12:51:07)

"a mi jest ciezko z niego zrezygnowac z tej milosci" ... z jakiej miłości autorko? Chyba tylko i wyłącznie Twojej miłości do niego bo on z tego co piszesz nie wykazuje /nie czuje miłości w stosunku do Ciebie. A skoro pomimo tego jak Ci z nim źle, jak Tobą pomiata Ty nieprzerwanie go kochasz to coś jest nie tak. Z tą Twoją miłością do niego oczywiście. To raczej jakieś chore uzależnienie i totalny brak szacunku do siebie. Miłość do drugiego człowieka gaśnie w momencie gdy ten robi nam nieustannie krzywdę.

a ja to wentyl...Nie tego oczekiwałam.Wyjść nie potrafię.Znaliśmy się dłużej,az relacja nabrała innego wymiaru.I wtedy poznałam jaki to taniec.Ciągłe znikanie i kary.Jestem bardzo atrakcyjną dziewczyną-znajomy napisałw szyscy widzą,tylko ni Ty.Podkopał wszystko-nie mogę już...

10 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2017-09-08 10:22:47)

Czytam te wszystkie posty nieszanowanych kobiet i złoszczę się: jak, u licha, wychowuje się u nas dziewczyny?!!! Wszystko dla faceta, te wszystkie szeptane i wypisywane w mediach porady: "jak go zatrzymać?", "Jak go zdobyć?". Służalczość, poddaństwo - brrrr!! Gadam pewnie jak feministka, ale wcale się feminizmu nie zamierzam wypierać Mądry feminizm popieram.
Też byłam "ofiarą", szukałam win w sobie. Wściekałam się, płakałam... W końcu odeszłam i z boku widzę mechanizmy takich związków bardzo ostro.
Szkoda każdej minuty życia na robienie dobrej miny do złej gry, na zadowalanie jakiegoś pana i władcy. Oczywiście, że wspólne życie wymaga i poświęceń, i ustępstw, ale jeśli tylko ja daję, a nie dostaję nic w zamian, jeśli większość czasu w związku "jadę" na negatywnych emocjach, jeśli druga strona nawet nie próbuje mnie zrozumieć, zaakceptować - to gdzie tu miłość, ja się pytam??? Po co mi taki związek???
Nie pytajcie, dziewczyny, jak takiego gościa zmienić, tylko wiejcie, gdzie pieprz rośnie i rozejrzyjcie się za kimś normalnym. A jeśli nikogo nie znajdziecie, to i tak lepiej samej niż z palantem.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

11

Piegowata'76 całkowicie się z Tobą zgadzam. Też spotykałam się z facetem, który źle mnie traktował. Obrażał się i wyżywał się na mnie z błahych powodów albo wręcz bez powodu a później karał mnie dodatkowo brakiem kontaktu, mimo, że starałam się jakoś te sytuacje wyjaśniać.
I wreszcie przyszedł taki moment, że stwierdziłam, że to uwłaczające i nie potrzebuję w swoim życiu kogoś, przez kogo czuję się po prostu źle. Mimo, że była to świeża sprawa, zerwałam, bo z upływem czasu byłam coraz bardziej rozczarowana jego zachowaniem. Bolało przez jakiś czas bo nie da się kogoś tak szybko wyrzucić z głowy, tym bardziej, że on się bardzo szybko pocieszył. Ale zajęłam się sobą i swojej decyzji nie żałuję. Ba, jestem z siebie dumna, że nie dałam sobą pomiatać.
Więcej szacunku i wiary w siebie kobietki smile

12

Pewnie, że boli, ale to nie trwa wiecznie. Lepiej żeby chwilę pobolało niż całe życie.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

13

Ja @Autorkę rozumiem, mam prawie tak samo.
Kiedyś kiedyś temu, kupiłem sobie glany, były super zawsze o takich marzyłem i w ogóle, mogłam kopać butelki, a one się tłukły, no mnóstwo pięknych chwil.
Niestety wszystko się zmieniło.
Od jakiegoś czasu, próbowałem znowu w nich połazić, ale stały się za ciasne. Mam odciski, i poobcierany stopy.
Nie wiem co mam robić, próbować dalej w nich łazić mimo bólu, czy wystawić na śmietnik, dla jakiegoś żula.
Naprawdę nie wiem co mam robić.
Help.
Pozdrawiam

14

Współczuje Tobie. I żal... ułudy. Nie było super od początku, to Tobie się wydawało, że było super. Facet, który poniża, upokarza Ciebie już na takim etapie, już taki jest i będzie.
Lepiej wiej. Inaczej zmarnujesz sobie życie.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Poczatek byl super, niestety z czasem wszystko sie zmienilo...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021