bliskie podróże - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » bliskie podróże

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: bliskie podróże

Czy znacie swoje miasto, swoje okolice, zwiedzacie atrakcje w swojej miejscowości?

Mam znajomych, którzy byli prawie "na końcu świata", bo... była oferta last minute wink. Znam sporo osób, które mieszkając w W-wie i nie byli nigdy np. w Zamku Królewskim, ale jak są zagranicą - to i owszem zwiedzaj siedziby tamtejszych władców. Jednocześnie nie znają historii miasta, nie znają okolic, gdzie mieszkają, nie wiedzą kim byli patroni ulic, szkół, które budynki są rzeczywiście stare, a które tylko mocno zniszczone, itp

Dla mnie trochę to dziwne. Im więcej podróżuję, tym bardziej intryguje mnie historia mojego miasta. Poza tym, zwiedzanie pobliskich miejscowości, to dobry sposób na weekend, nie traci się iluś godzin, by dojechać, by wrócić, mniej jest atrakcji - za to więcej czasu, by sobie posiedzieć przy kawie, pogadać i odpocząć.

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » bliskie podróże

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021