OOBE - podróże astralne i podróże poza nasze ciało - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » OOBE - podróże astralne i podróże poza nasze ciało

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: OOBE - podróże astralne i podróże poza nasze ciało

Oj, kiedy to było?
Chyba kilka lat temu, może 5?
A więc było to tak.
Zasnęłam, jak zwykle w moim pokoiku. Spałam sobie chyba pół godziny, może krócej i nagle mi się to przydarzyło.
Zobaczyłam swój pokój, taki jakim był tej nocy. Spałam ale widziałam wszystko dokładnie. I nagle poczułam, że ręka mi się unosi.
Później poczułam, jak unoszę się cała aż pod sam sufit. I, może to śmiesznie zabrzmi, dokładnie poczułam lekkie uderzenie głową w sufit, serio!
To nie był sen.
Przestraszyłam się tego bardzo i natychmiast, choć z wysiłkiem obudziłam się. Nigdy później mi się to już nie zdarzyło ale od tego czasu wiem, że wychodzenie z ciała jest możliwe.
Ciekawe, czy któraś z was tego również doświadczyła?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: OOBE - podróże astralne i podróże poza nasze ciało

Fakt - śmiesznie to brzmi- jestem przekonana ze Ci sie to śniło:) ale wyglądało tak prawdopodobnie ze myślałaś ze to było naprawdę

3

Ja doświadczyłam czegoś podobnego i to wielokrotnie, kiedyś interesowałam się bardzo magią i ezoteryką, byłam nawet wróżką, w moim domu wszyscy uważali, że mam dar, jednakże pewne sytuacje zmusiły mnie do porzucenia tego hobby.. To co przeżyłaś to nie musiał być koniecznie sen, istnieje coś takiego jak wędrówki astralne, można to również wytłumaczyć z naukowego punktu widzenia, są takie stany w których umysł człowieka budzi się, kiedy ciało jeszcze śpi. Potraktuj to jako przygodę, czasami lepiej nie wiedzieć za dużo. Pozdrawiam smile

4

5 lat temu i tak dobrze zapamiętałaś tamten sen? - Musiał wywrzeć na Tobie ogromne wrażenie.

Mam podobnie: latam po pokoju, bez problemu dotykam sufitu, czasem otwieram okno i wylatuję nad miasto, potem nad lasem, czasem łapię w powietrzu latawce. Rano budzę się w cudownym nastoju i z lekkim żalem, że latanie było tylko snem. Za każdym razem, we śnie mówię do siebie, że nie, to nie sen, naprawdę fruwam, a rano, cóż, znowu zawód. Gdy mam trochę wolnego czasu, próbuję zasnąć ponownie w nadziei, że przyśni się jeszcze raz.

Są też inne sny: spadam w jakąś przepaść. Budzę się w środku nocy przerażony, czasem z krzykiem. Cieszę się, że był to tylko sen, a mimo tego nie mogę zasnąć aż do rana, w obawie, że znowu będę spadać.

A miałaś "sen serialowy", to znaczy, śni Ci się kontynuacja snu z poprzedniej nocy? Też czasem tak mam.

Pamiętam, że Freud pisał trochę na ten temat snów o lataniu, ale szczerze mówiąc, jakoś nie bardzo wydaje mi się, żeby jego interpretacja była właściwa.

5

Przecież Ezer napisała wyraźnie, że to nie był sen.

Istnienie czegoś takiego jak OOBE jest udowodnione i całkiem realne. Mi też się kiedyś to "prawie" przydarzyło, tzn. zaczęłam wychodzić z ciała, poczułam "wibracje" i paraliż całego ciała, zaczęłam się unosić, ale za bardzo się chyba tego przestraszyłam i mnie "wróciło" wink Zdarzało mi się to parę razy w krótkim okresie czasu, od jakichś 2-3 lat już nie wiedzieć czemu się nie zdarza.

6

Wszystko zależne jest od stanu umysłu, zbyt wielkie przeciążenia, stres, depresja, a także dieta, muzyka itd. itp. wiele wiele rzeczy może mieć na to wpływ. Niektórzy ludzie pracują na to latami przestrzegając zakazów i nakazów. A tu zwykły szary człowiek jest w stanie osiągnąć OOBE mimo swojej woli, dlatego idealnym stanem aby osiągnąć OOBE jest sen, kiedy człowiek jest zrelaksowany i rozluźniony, chociaż do tego niezbędne są również odpowiednie warunki, temperatura panująca w pomieszczeniu.. Ja OOBE osiągałam za każdym razem w mocno nagrzanym pokoju. Czytałam że nie można słuchać metalu i ciężkiej muzyki, ale ja słucham przeważnie takiej.. że nie można spożywać smażenizny, ale ja nie stosuje żadnej diety.. I co najważniejsze! Trzeba mieć nie spotykanie wrażliwą duszę, nom ja taką osobą jestem, stąd mój talent do wróżbiarstwa.. ale uwaga!!! OOBE bardzo wyniszcza fizycznie i psychicznie!

7

Ja zawsze marzyłam, żeby wypróbować możliwości OOBE, żeby gdzieś sobie "polecieć", sprawdzić parę rzeczy. Jednak za każdym razem kiedy przychodziło co do czego, czułam te wibracje i ten charakterystyczny "pisk" w uszach (a raczej w głowie), to ogarniało mnie takie przerażenie (zupełnie absurdalne), że natychmiast "rzucało" mnie z powrotem w ciało... I tak sobie zapamiętałam ten strach, że nigdy nawet nie starałam się świadomie o OOBE...

8

Nie doświadczyłam na szczęście OOBE, a jesli nawet tak się zdarzyło to tego nie zapamiętałam. Szczerze mówiąc od samego poczatku jak się dowiedziałam o istnieniu tego zjawiska powiedziałam sobie, że nie chciałabym tego doświadczyć. Może kiedyś mi się odmieni, ale myślę, że gdybym znalazła się poza ciałem to bym się przestraszyła tak że zaczęłabym pewnie cierpieć na bezsennośc tongue

9

Przeczytałam wszystkie wasze odpowiedzi i wiem, że części z Was również się coś takiego przydarzyło.
Jeśli któraś z Was pomyślała, że to sen, zapewniam, że nie. Cały czas miałam śwadomosćś tego co się dzieje. Cały czas usilnie starałam się obudzić tyle, że to cholernie trudne miałam poczucie, że moje powieki są z ołowiu a nogi i ręce nie podlegają poleceniom umysłu. Jednak po kilku próbach mi się udało obudzić. Wiem, że przeżyłam mini podróż astralną - do sufitu i z powrotem. Ponieważ mnie to bardzo przestraszyło nigdy więcej tego nie doznałam. Nie uważam, żeby mi było to do czegoś konieczne. Mam dość "życiowych" problemów więc nie chcę eksperymentować z czymś, czego nie znam.
Proszę o dalsze wypowiedzi

10

http://www.netkobiety.pl/t1937.html
Tutaj znajdziesz inne opinie na ten temat...;)
Powiem szczerze, że dla mnie doświadczyłaś "małego" OBE...
ja zrezygnowałam ze starania się, aby osiągnąć ten stan...za dużo dziwnych, niewyjaśnionych rzeczy ostatnio się działo w moim życiu ...

11

Słyszałam o tym gdzieś kiedyś, ale osobiście takie coś mi sie nigdy nie przytrafiło. Dziwna sprawa.

12

Nigdy mi się to nie przydarzyło ale z jednej strony myśle że to dobrze a z drugiej że chciała bym coś takiego doznać .
Były momenty w których  robiłam wiele dziwnych rzeczy i nic mi nie było , nawet gdy stałam przy lustrze ze świecą na wakacje o północy i prosiłam by ten rok się udał . Nigdy nie spotkało mnie nic dziwnego natomiast moją koleżankę tak gdy czytała książkę to zaczęła słyszeć głosy  i szuranie po ścianie . ale ja wole przy tym pozostać

13

to bylo  na 100% OOBE ... wczesniej nie wiedzialam co to jest. nigdy nie mialam z tym doczynienia ale w te wakacje brat cioteczny opowiedzial mi na czym to polega. powaznie ze mna pogadal i okazalo sie ze ja juz mialam  kiedys LD. LD to cos takiego ze podczas snu myslisz logicznie i zdajesz sobie sprawe ze to tylko Ci sie sni. czesto w snie myslisz o tym ze jutro masz cos zrobic, rozmyslasz a jednoczesnie masz jakas przygode. podczas LD moga pokazywac Ci sie zdania ktore warto zapamietac bo jak skupisz sie na jednym to mozesz przejsc do OOBE. mozesz tez znalezc sie na skale nad przepascia. wtedy aby przejsc do OOBE to musisz z niej skoczyc, nie bac sie a dusza wyjdzie z ciala i podarzy do pewnej krainy. ta kraina jest niewyobrazalnie piekna, tam spotkasz aniola stroza ktorego zazwyczaj nie mozna zobaczyc twarzy... on zaprowadzi Cie w odpowiednie miejsce. w OOBe mozna poznac swoja przyszlosc,spotkac umarle osoby, mozna latac , miec sielanke, uleczac chore osoby tutaj w zywym swiecie...nie wielu osoba sie to udaje , to jest dar. niektorzy staraja sie a nie moga osiagnac OOBe. ale mozna nad tym pracowac. kazdej nocy przed snem myslec o OOBE albo sluchac muzyki relaksujacej z odglosami ptakow, wilkow . jest taka na necie. sluchajac ja przez sluchawki do mozgu dochodza pewne wibracje ktore wywoluja stan OOBE. jednym sie to udaje bez wysilku, innym dopiero po roku...ale ja opowiem jak to u mnie bylo...
otoz po tym jak opowiedzial mi brat przed snem pomyslalam sobie raz " chce zaznac OOBe" po czym po doslownie 5 min doznalam pewnej hipnozy... to bylo dziwne. widzialam 5 zdan ktore bardzo szybko czytalam a one lataly... ale niestety chcialo mi sie pic. wstalam i okazalo sie ze bylam w takiej hipnozie z  3 godz. na  nastepny dzien opowiedzialam bratu o tym dziwnym zdarzeniu. powiedziala mi ze mialam LD. bardzo zafascynowalo go to i zazdroscil mi ze mi bez wysilku to przyszlo a on cwiczy juz nad tym 2 mies.bardzo byl ciekawy czy uda mi sie zrobic postep i miec OOBE. ale jak opowiedzial mi ze moge zobaczyc umarlych to balam sie i postanowilam ze nie bede cwiczyc tego. poza tym nie ufalam temu ze jak moja dusza wyjdzie ze nic mi nie bedzie. w koncu brat zaznal OOBE. sluchal jak codzien tej specjalnej muzyki. potem przeszedl w hipnoze i poczul ze cos szarpie go za reke i noge az w koncu jego dusza poleciala do gory. po tym wszystkim niezle sie balam bo z reguly strachliwa jestem... ale z chlopakiem zle sie ukladalo. chcialam poznac przyszlosc... po kilku dniach nad ranem mialam hipnoze. znalazlam sie w krainie. nigdzie nie bylo domow tylko same laki i gory. stalam na szczycie i patrzylm na to wszystko. zapragnelam latac. unioslam sie do gory i pomyslalam ze chce skrzydla i wyrosly mi piekne jak u aniola skrzydla. zaczelam latac ale w pewnym momencie poczulam ze czas juz zleciec w przepasc . wystraszylam sie i obudzilam sie. za kilka dni mialam sen ze jestem na imprezie i ze po niej wracalam do domu przez ciemny las. szlam tak pewna sciezka i w pewnym momencie droga zrobila sie swietlista. wszystkie liscie zaczely swiecic na rozne kolory. bylo w lesie bardzo przyjemnie. ale czulam sie zagubiona i nie moglam znalezc drogi do domu. w pewnym momencie spojrzalam sie a w oddali patrzyla na mnie wysoka kobieta, cala w bieli, miala piekne blad wlosy, super figure i wygladala jak aniol. widzac ja poczulam sie bezpiecznie. wstalam o oczywiscie bratu to opowiedzialam i jako spec w tej dziedzinie powiedzial mi ze prawdopodobnie widzialam swojego aniola stroza a tam gdzie bylam to wlasnie ta kraina... ciekawe przezycie... teraz juz z 2 mies nie mialam tego bo codziennie twardo spie po ciezkim dniu pracy

14 Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-12-21 22:19:13)

Kiedyś leżałam na łóżku i oglądałam film w telewizorze. Nagle poczułam, że stoję przy drzwiach. Byłam prześwitująca. Popatrzyłam na łóżko. I co zobaczyłam? Siebie, zapatrzoną w telewizor. Miałam tak kilka razy. Ale nie wydaje mi się, żebym wyszła z ciała. Jest to mało realne. Tłumaczę sobie to moją bujną wyobraźnią, o big_smile Pozdrawiam smile

15

Często miewam sny ze latam w powtrzu  , sterując nogami - ponobno jak któs ma kloipoty z sercerm to  lewituje podczas snu .
Nie potrafie  powiewdZie.c na uile to prawda a na ile czcze  gadanie .

16

Hej... tez bym tak chciala.A jeszcze najchętniej odnalezc mojego faceta,wskoczyc mu do łózka i sie poseksowac!!!!

17

ja miałam hm..może podobnie to za duże słowo ale coś mi sie przytrafiło. Położyłam się do łóżka i tak jakby...czas się zatrzymał i miałam...taką jakby wizje. (chodziłam jeszcze do gimnazjum) Widzialam jak pani na lekcji pyta po kolei moją kolezanke, kolege i mnie. I na następny dzień tak się stalo i dokladnie w tej samej kolejności. Raz jeszcze miałam tak ze zobaczyłam ze nie było matmy i faktycznie jej nie bylo ^^ heh...a macie może tak ze...zaczniecie coś muwić w emocjach np. krzyczec ze złości i powiecie cos takiego jak np " zobaczysz spotka cie kara" albo coś w tym stylu. Powiecie to w emocjach i sie to stanie za jakiś czas....mieliście coś takiego kiedyś? bo ja mialam raz....i żałuje ze powiedzialam o kilka słów za dużo...i teraz się kontroluje. Nie pozwalam zeby emocje wzieły górę nademną.

Dość niesamowite jest to, o czym piszecie. Szczerze mówiąc zazdroszczę. Mnie się śnią tylko rzecze, które wcześniej wypieram, a wiec śnie o zmartwieniach o których nie chce myśleć w ciągu dnia. Zdecydowanie wolałabym latać:)
Ps. tak tak, wiem OOBE to nie sen.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » OOBE - podróże astralne i podróże poza nasze ciało

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023