dobre garnki do kuchni - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » dobre garnki do kuchni

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: dobre garnki do kuchni

Szukam jakiegoś podstawowego zestawu garnków dla pary. Na pewno potrzebna mi duża patelnia i rondelek oraz jakiś większy gar do zupy. Czy możecie polecić jakąś konkretną firmę? Zależy mi na zainwestowaniu w coś porządniejszego.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dobre garnki do kuchni

To zależy jaką mają kuchenkę - jeśli tradycyjną na gaz, to głównie kwestia estetyki, jeśli indukcyjna - to muszą być dostosowane do płyty.
Najlepsze są z grubej stali, z podwójnym albo nawet potrójnym dnem - takie które szybko się nagrzewają i długo trzymają ciepło.
Bardzo drogie, ale dobre są garnki Fisslera. Na pewno nie poleciłabym Ikei - zestaw z nierdzewki zardzewiał, a co gorsza od jednego garnka i od patelni/dużego rondla odpadły uchywyty po jakimś 1-3 latach używania (mimo iż mają gwarancję na kilka/kilkanaście lat).

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

3

Ja odkąd pamiętam jadę na garnkach i innych urządzeniach z lidla i dobrze się sprawują. Nie są może markowe, ale są dobrej jakości, naprawdę. Nie rdzewieją, wytrzymują wiele lat i do tego nie są przesadnie drogie wink Tylko też nie do wszystkiego się nadają

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-01-30 23:21:22)

Znasz sklep [spam]? mają tam świetne garnki marki Chef ze stali, albo dobre też garnki żeliwne czy aluminiowe. Bardzo dobre sa i nawet na kuchenkę indukcyją

5

Ja mam serię loremis od ambition, które wykonane są z dobrej jakości stali nierdzewnej. Bardzo dobrze sprawdzają się u mnie w kuchni no i 3 warstwowe dno robi robotę

Reklama

6

Ja mam jakieś garnki z siecówki ale planuję wymianę i brałam również pod uwagę ambition tylko że serię selection. Nie wiem czy tam też jest to 3 warstwowe dno ale swoją drogą zuzia jaką ono niby robi robote?

7

Aszmara napisał/a:

Ja mam jakieś garnki z siecówki ale planuję wymianę i brałam również pod uwagę ambition tylko że serię selection. Nie wiem czy tam też jest to 3 warstwowe dno ale swoją drogą zuzia jaką ono niby robi robote?

Na pewno też mają 3 warstwowe dno i powiem Ci szczerze że to jest super sprawa. Wielowarstwowe dno dłużej utrzymuje temperaturę po zakończeniu gotowania. Przyśpiesza gotowanie, pozwala zaoszczędzić gaz czy zużycie energii elektrycznej same plusy

8

zuzia10051 napisał/a:

Na pewno też mają 3 warstwowe dno i powiem Ci szczerze że to jest super sprawa. Wielowarstwowe dno dłużej utrzymuje temperaturę po zakończeniu gotowania. Przyśpiesza gotowanie, pozwala zaoszczędzić gaz czy zużycie energii elektrycznej same plusy

i myślę,że gorzej z przypalaniem. Takie dno , dodatkowo nieprzywieralna powłoka -mogłoby się sprawdzić bardzo dobrze

9

Ech, nie każdy podsyłany link, droga administracjo, to spam! wink

Ponieważ jestem z zamiłowania kucharką amatorem, mogę Ci polecić... wszystko. Zarówno na gaz jak i elektryczne, garnki to po prostu garnki. Jeśli zainwestujesz w zwykłą patelnię powyżej 100 zł, to stwierdzę, że wydajesz dużo, po prostu. Poszukaj takiego zestawu, jaki uważasz, że będzie najbardziej przydatny. Sprawdź skąd pochodzi marka, a także czy sprawdza się na danej powierzchni. Ot cała tajemnica. Żaden z nas Gordon. Nawet takie rzeczy możesz śmiało zamawiać online. Ja pewnie podpadnę znowu, ale akurat Global Shopping Festival od AliExpress naprawdę fajnie się przy tym sprawdzi. Kwestia tylko na kiedy chcesz ten prezent, bo z tym to tam różnie bywa...

10

Kiedyś miałam z marketu. W instrukcja było że przenosząc garnek z zawartością nie można chwytać za uszy. Myślałam że to żart , bo jak mam przenieść garnek z zagotowaną wodą jak nie za uszy. Niestety okazało się że to nie był żart , po roku  używania ucho odpadło. W takich garnkach uszy są przyklejone a nie przynitowane . Teraz mam porządne garnki , drogie bo drogie ale z przynitowanymi uszami .

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » dobre garnki do kuchni

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018