100 lat mody - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Iris7 (2015-09-11 16:01:13)

Temat: 100 lat mody

Dosyć popularna seria filmików w Internecie, moją uwagę przykuł ostatnio następujący:

Które lata podobają Wam się najbardziej? Mnie urzekły 1935, 1945 i 1965. smile
1985 i 2005 to wg mnie największa makabra. big_smile

Lubicie filmiki z tej serii?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 100 lat mody

O tak, baaaardzo lubię tę serię! smile Zresztą swego czasu fascynowała mnie cała historia ubioru, czyli te wszystkie tkaniny, fasony i krawieckie rozwiązania, jakie pojawiały się na przestrzeni wieków.

Pomijając fakt, że ładnemu we wszystkim ładnie wink, to z pokazanych propozycji chyba najbardziej urzekł mnie rok 1955, choć 1935 również. I nie ukrywam, że tak patrząc i porównując, to chyba trochę żal mi tej elegancji, jaka obowiązywała gdzieś do połowy (i tuż po niej) ubiegłego wieku.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Odp: 100 lat mody

Jak widać, tylko my ją lubimy. big_smile

Z ostatnim zdaniem zdecydowanie się zgodzę. Chciałoby się czasem ubrać taką kieckę za kolano z cudownym odcięciem w talii - do tego kapelusz z szerokim rondem i kokardą. Ach, rozmarzyłam się... smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018