Zakochany po uszy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Zakochany po uszy

Witam z góry chciałbym przeprosić za to że wtargnąłem do królestwa kobiet ale potrzebuje właśnie waszej pomocy i rady. Mam 18 lat i kocham się od 5 lat w pewnej 33 latce. Jest ona rozwodniczką i ma syna 4 lata młodszego odemnie. Oczywiście miałem dziewczyny w moim wieku czy nawet 2-4 lat starsze ale jednak nigdy nie czułem tego do nich co właśnie do owej kobiety. Zawsze były dla mnie ciut gorsze chociaż wiem ze sama nie jest chodzącym ideałem. Nie chodzi tu o wygląd owszem jest zadbana ale ten charakter. Kiedy ją widuje to czuje coś wspaniałego a zarazem nie moge się odezwać i zaraz po chwili euforii czuje sie źle uświadamiając sobie ze nie mam szans u tak wspaniałej kobiety. Nie ukrywam ze mam dość niską samoocenę ktora jest spowodowana wcześniejszą otyłością ale teraz jestem normalny. Prosze o pomoc i rady co mam zrobić jak zareagowałybyście gdyby o tyle młodszy znajomy podszedł do was i zacząłby was podrywać? Co mam zrobić w tej sytuacji? Nie jest to raczej tylko zauroczenie trwające 5 lat ale coś wiecej wiem ze taka kobieta nie chciałaby sie związać z takim dzieckiem na stałe do końca swoich dni ale mam małą nadzieje ze może chociaż chciałaby chwilowo spróbować być nawet jeżeliby miała sie mną bawić. Tak to co do niej czuje jest tak mocne dlatego prosze was o pomoc w tej sprawie ponieważ kiedy jej nie widzę jest mi źle i naprawdę mi na niej zależy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakochany po uszy

Hmmm...ciezka sprawa. Pierwsza rzecz to opinia publiczna i nasza kultura, gdzie mlodszy partner to wstyd a jeszcze w takim wieku to w ogole lincz.
Zalozmy,ze spoleczenstwo jest po Twojej stronie-masz 18 lat to jeszcze bardzo malo z racji braku doswiadczen zyciowych by dojrzala kobieta wziela pod uwage jako partnera, ale...sa takie , ktore lubia mlodszych chlopcow i moze okazac sie,ze jej pasujesz. Bedac na Twoim miejscu poczekalabym jeszcze pare lat-wiem, ze moze w tym czasie znalez sobie faceta, ale bylbys bardziej dorosly. Choc przyznam,ze znam taka historie, ode mnie ze szkoly. Kiedy bylam w Liceum nasza rusycystka byla mloda kobieta z dzieckiem , tuz po rozwodzie. Zakochal sie w niej jeden z uczniow juz jako 16-stolatek i zawsze jakos byl blisko niej, no ale w szkole to latwe bo cala klasa byla zgrana i lubili sie ta nauczycielka. Ona od niego starsza o 10 lat i kiedy skonczyl szkole powiedzial jej o swoich uczuciach. Ona w ogole nie chciala slyszec o czyms takim ale on nie dawal za wygrana. Jak to robil nie wiem. Ona w koncu zaczela poddawac go roznym probom by dac mu szanse, przetestowac go w roznych sytuacjach a,ze chlopak byl nad wyraz dojrzaly z racji doswiadczen zyciowych swietnie sie sprawdzal.  Trwalo to chwile, jakies 10 lat zanim zdecydowala sie na malzenstwo. Od zakonczenia szkoly przez niego minelo 33 lata i sa wciaz razem. Ona chwalila sobie bardzo zycie z mlodszym choc tez bylo z nim nieco pracy ale ogolnie zgodne malzenstwo. Tak wiec widzisz nie ma nigdy pewnosci ale na pewno duzo zalezy od samozaparcia i tego czy spodobasz sie jej oraz od wielu innych czynnikow. Trudno mi radzic bo sama mam syna w tym wieku i jakos nie wyobrazam sobie jego w takiej roli-nie mam obiektywnego spojrzenia w tej chwili  po prostu.

"For the wrong person you have never worth but for the right person you mean everything"

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018