czy resztka spermy po ostatnim stosunku jest gotowa do zapłodnienia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy resztka spermy po ostatnim stosunku jest gotowa do zapłodnienia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: czy resztka spermy po ostatnim stosunku jest gotowa do zapłodnienia?

cześć wszystkim smile ostatnio uprawialam z chłopakiem stosunek przerywany i prawdopodobnie miał
resztke spermy po wczesniejszym stosunku jeszcze w członku.. oczywiście przed wytryskiem
wycofał członka. więc moje pytanie brzmi...
czy taka sperma jest gotowa do zapłodnienia? czy jest jej wystarczająco dużo żeby coś zdziałać?
licze na odpowiedź wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy resztka spermy po ostatnim stosunku jest gotowa do zapłodnienia?

Hahahaha to ja nawet wiem lol big_smile big_smile

Bardziej od resztek spermy z innego razu big_smile balbym sie spermy, ktora w sposob naturalny wydobywa sie z penisa przez caly czas trwania stosunku big_smile big_smile big_smile hahaha ludzie czy was nigdy rodzice nie wzieli na pogadanke o seksie? hahaha big_smile

3

Zależy czy dni płodne, czy niepłodne.
W dni płodne wystarczy dosłownie chwila i możesz mieć prezent na całe życie (wiem coś o tym) big_smile

Aleksander, 24.02.2016 :3

4

Tak, możesz być w ciąży.

5

a prezerwatywa za droga?
mozesz byc w ciazy ale oby nie
bo wasza glupota jest powalająca

6

kikv napisał/a:

cześć wszystkim smile ostatnio uprawialam z chłopakiem stosunek przerywany i prawdopodobnie miał
resztke spermy po wczesniejszym stosunku jeszcze w członku.. oczywiście przed wytryskiem
wycofał członka. więc moje pytanie brzmi...
czy taka sperma jest gotowa do zapłodnienia? czy jest jej wystarczająco dużo żeby coś zdziałać?
licze na odpowiedź wink

No pewnie! W zamku działa, lub karabinu pocisk/i tylko czekają na naciśnięcie spustu, bo są już uzbrojone do strzału. big_smile

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy resztka spermy po ostatnim stosunku jest gotowa do zapłodnienia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018