Tabletka ellaOne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Tabletka ellaOne

Witam! Chciałabym poprosic o opinie panie które mialy styczność z ta tabletką, jakie były wasze skutki uboczne, jak długo  to  trwało i czy tabletka zadziałała.. Od początku, zaczne od tego  ze mam 20 lat i kochałam się z partnerem 22 sierpnia, byliśmy po alkoholu wiec nikt nie pomyślał o zabezpieczeniu, nie wiem czy doszedł we mnie.. Ostatni okres miałam 5 sierpnia,  przeważnie trwa on 5 dni. Cykl mój jest nieregularny, ale okres zjawia sie mniej więcej po 28/30 dniach.Tabletkę wziełam 3 dni po stosunku ok godziny 10. Po 24h od zazycia tabletki rano zaczełam krwawić, tak jakbym dostała okresu(przewidywany okres 1 wrzesnia) tak jest do tej pory. Czy  tabletka mogła wywołać wcześniejszy okres? Czy tabletka zadziałała? Bardzo sie boję, więc proszę odpowiedzcie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletka ellaOne

Masz konto na dojrzewamy. O losie, nie sądziłam, że spotkam tu kogoś stamtąd. xD
Skoro okres zjawia się zwykle po 28/30 dniach, to jest bardzo regularny. Oj coś słabo u Cb z podstawową wiedzą, na zajęciach u higienistki się nie uważało. tongue
Tak, jak pisałam na portalu dla dzieci- 3krotne kilkudniowe krwawienie w ciągu miesiąca, a potem już było normalnie. Na wszelki wypadek miałam zrobione jeszcze testy z krwi, bo ginekolog (gdy usłyszał o tych krwawieniach) podejrzewał, że poroniłam bardzo wczesną ciążę (kilkutygodniową).

3

Odp: Tabletka ellaOne

Wszystkie jej pytania na tamtym portalu tyczą ciąży ona ma jakąś manię czy to troll ?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024