Literatura na temat bdsm - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Literatura na temat bdsm

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Literatura na temat bdsm

Tak jak w tytule wątku - czy istnieją jakieś sensowne książki czy inne publikacje na temat bdsm? Nie tylko stricte na temat technik ale ogólnie. Jest coś cokolwiek godnego polecenia?

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Literatura na temat bdsm

Proponuje zacząć od zapoznania się z staro japońską techniką obezwładniania jeńców wojennych - Kinbaku Shibari jako 'skomercjalizowanej' wersji oryginalnego Hojōjutsu.

Vae Victis

3

Ale ja pytałem o literaturę. wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

4

Oki, to nie przerywam ci lektury 50 twarzy...

Vae Victis

5

Naprawdę nie ma niczego sensownego w tej tematyce?

6

''Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie''
Andrzej Depko, Ewa Wanat

7 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2015-08-11 21:50:02)

Może być beletrystyka? Jeśli tak, to może jakaś książka pisarza od którego nazwiska wziął swoją nazwę sadyzm, czyli Markiza de Sade, albo tego od którego wziął swoją nazwę masochizm - Leopolda Sacher Masocha?
Z powieści przyszło mi do głowy jeszcze "W jego dłoniach".

8

@Metyl
Literatury?
Nie znam poważnych książek na ten temat, ale najwięcej dowiesz się o tym od ludzi z klimatu.
Zajrzyj tutaj:
http://www.sadomania.pl
albo tutaj:
https://fetlife.com/
albo zapytaj mnie smile

Pozdrawiam

Luke Skywalker: Nie wierzę!
Mistrz Yoda: I dlatego ci się nie udaje.

9

BSDM jest ciężko nawet na allegro pl - czasami zdarzają się używane książki. Poszukaj na amazon com

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Literatura na temat bdsm

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018