Komputerowe dobieranie fryzur - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Komputerowe dobieranie fryzur

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Komputerowe dobieranie fryzur

Chciałabym zmienić image i nie wiem czy lepiej zaufać mojej intuicji i skorzystać z komputerowego dobierania fryzury czy lepiej posłuchać zdania stylisty fryzjera? Jak myślicie? Korzystałyście z komputerowego dobierania fryzur?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Komputerowe dobieranie fryzur

Hej;) Moim zdaniem to komputerowe dobieranie fryzur nie jest do końca efektywne i obiektywne...ja skorzystałam z tego, poprostu pięknie wyglądałam tam w jasnym i ciemnym brązie (zawsze miałam pasemka blond na moich ciemnym blondzie) ...więc szybko kupiła 2 farby jasnego brązu i z wielkim zaangażowaniem zabrałąm się za zmianę koloru włosów...potem było juz tylko rozczarowanie...wcale nie wyglądałam tak jak na zdjęciu;/
Myślę, że wizyta u profesjonalisty będzie o wiele lepszym wyjściem;)

Być jak płynąca rzeka...

3

W Internecie znajdują się strony gdzie bez problemów możesz dobrać fryzurę do swojej twarzy. Na stronach internetowych z komputerowym dobieraniem fryzur zazwyczaj są tradycyjne galerie fryzur, ale czy w rzeczywistości będziesz z takiego dobrania fryzury sposobem komputerowym zachwycona - to już inna kwestia.

4

http://ikf.com.pl/kdf/ polecam smile

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

5

Ja kiedyś skusiłam się na taki dobór fryzury tylko jest jeden problem na kompie było super tylko że fryzjer musi potrafić tak obciąć włosy i jeszcze jedna sprawa komputer nie wie czy twoje włosy są cienkie czy łatwo się układają itd

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Komputerowe dobieranie fryzur

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021