Przyspieszanie porostu włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Przyspieszanie porostu włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

Temat: Przyspieszanie porostu włosów

Witajcie, zapuszczam moje włosy już od dłuższego czasu, ale dość wolno rosną. Czy znacie jakieś sposoby albo  specyfiki, które mogą wpłynąć na włosy i cebulki, że włosy będą szybciej rosły?Dzięki za rady!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyspieszanie porostu włosów

kup revalid to takie kapsułki ktore regeneruja wlosy odbudowują ito;p zobacz w necie sobie ja to bralam ;d

3

a rezultaty sa??

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

4

u mnie rezultaty widać bo lotionie seboradin niger i tabletkach belissa. lotion codziennie wcieram w skórę głowy. włosy są zdecydowanie bardziej odżywione mniej wypadają i dzięki temu są gęstsze. rosną mi ok.3cm w miesiąc (przedtem max1cm)

5

Oj , z tymi kapsulkami na porost wlosow to lepiej czasami uwazac , bo wloski moga " ruszyc "nawet w miejscach , gdzie tego nie chcemy np.nogach czy gdzie indziej.Lepiej z tego co wiem pobudzac wzrost wcierajac rozne preparaty w skore glowy, pobudzajac tym samym cebulki wlosow i poprawiajac ich ukrwienie smile

6

Ja proponuje masaż skury głowy i szczotkowanie. Heeeyach jeśli masz zniszczone końcówki nie żałuj, podetnij je. zdrowe włosy szybciej rosną.

7

Chętnie też się dowiem czy jest jakieś cudo,żeby włosy szybciej rosły:) Jak ścięlam w tamtym roku tak ciężko mi zapuścić.
Próbowałam kiedyś szkrzypoVitę,ale efektu nie było, nawet kupowalam maseczki do regeneracji do włosów jasnych w aptece( Farmaceutka mówiła,że to jest super). Super to była tylko cena.Poprawił mi się kolor włosów, nie były takie matowe,ale rosną powoli!!!

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

8

Aguniek20 napisał/a:

kup revalid to takie kapsułki ktore regeneruja wlosy odbudowują ito;p zobacz w necie sobie ja to bralam ;d

Masz rację - Revalid jest dobry na ten problem. Ja stosuję szampon i balsam Revalid na moje łamliwe włosy, ale wiem, że jest taki specjalny tonik energetyzujący, który korzystnie działa na skórę głowy i zapobiega wypadaniu włosów.

Jeśli chodzi o te kapsułki to czytałam, że są one lepsze o tyle, że zawierają dużą dawkę aminokwasów siarkowych i mikroelementy w formie chelatowej, co zwiększa ich przyswajalność przez organizm i ogólnie mają bogatszy skład od innych preparatów.

9

"mikroelementy w formie chelatowej" ojej co to takiego?

10

Chelatacja to proces wiązania pierwiastków metalicznych przez kwasy organiczne.

W jego wyniku mikroelemnty w tej formie są o wiele bardziej wchłanialne, aż dziesięć razy bardziej niż w innej formie!

Dzięki tej formie również nie są także nadmiernie wchłaniane, co zabezpiecza przed ewentualnym przedawkowaniem.

Poczytałam sobie specjalnie na ten temat, ale szczerze powiem, że to dość skomplikowane, żeby tak prostym językiem wyjaśnić. Mam nadzieję, że najważniejsze tu napisałam.

11

Czyli na mój babski rozum to te składniki są w formie, która jest bardziej przyjazna człowiekowi i lepiej się wchłania. No, to chyba plus dla kapsułek smile

12

Moim zdaniem, jeżeli składniki szybciej się wchłaniają to tylko z pożytkiem dla Ciebie. Sama stosuję od czasu do czasu szampon wzmacniający, ale ostatnio zastanawiałam się nad takimi kapsułkami. Naprawdę tak dobrze działają jak mówią? Jak często i jak długo trzeba je brać, żeby wzmocnić włosy?

13

Trzeba to brać około 3 miesięcy, ale efekty widać wcześniej. Ale jeśli nasz styl życia jest wyczerpujący dla organizmu to warto od czasu do czasu powtórzyć kurację zapobiegawczo.

14

Kuracja powinna trwać trzy miesiące, a jak się dawkuje taki preparat? Zależy mi na szybkich efektach, jeśli będę brała dwa razy dziennie to przyspieszę leczenie?

15

Dawkowanie to 1-2 kapsułki do 3 razy dziennie czyli maksimum 6 sztuk dziennie.

16

kurcze, a mnie intryguje to 'lotion seboradin niger'.
co to takiego gdzie mozna dostac i za ile?
3cm w miesiac to super szybko!

A tez bardzo ciężko mi zapuścić hmm

jestem z edycji limitowanej

17

To naprawdę zabawne, nigdy nie myślałam żeby mierzyć długość włosów ... centymetrem krawieckim to robisz? Dla mnie najważniejsze jest, że mam gęstsze włosy a to widać po grubości kitki smile

18

seboradin dostajesz w aptece, koszt ok. 20 zł.

19 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-12-16 20:11:03)

vax. do 20 pln smile w aptece

20

Łyżeczka żelatyny rozpuszczonej-naczczo. REWELKA!

21

ale ze jak? polykac?

22

żelatyna ?
nie wydaje mi się..

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

23

Mazowszanko, ja widzę jak szybko rosną włosy po...odrostach:)a co do wzmacniaczy porostu włosów - nie wiem jaki to ma związek ale od czasu do czasu czuje większe zapotrzebowanie na maślankę i kefiry. Pije je wtedy codziennie i...już po miesiącu wzmacniają mi się i ewidentnie szybciej rosną włosy oraz paznokcie. Niestety nie potrafię określić tempa i długości przyrostu.

24

Jak najbardziej podpisuję się pod Seboradinem Niger, aczkolwiek niektóre z Was mogą doznać lekkiego szoku na skutek początkowych efektów jego stosowania. Otóż zaraz po wmasowaniu preparatu większość osób wyczesuje dużo więcej włosków niż zwykle. Jednak w międzyczasie, do następnego użycia lotionu, nie znalazłam niemal żadnego na szczotce, stąd wydaje mi się, że on po prostu "powala" te włoski, które i tak miałyby wypaść w ciągu, powiedzmy, najbliższych 24 godzin. Z każdym dniem traci się ich coraz mniej. Jednocześnie utrata tych włosów jest niezauważalna, a naprawdę warto spróbować, gdyż bardzo szybko odrastają zupełnie nowe.
Niektórzy stymulują włosy do szybszego wzrostu za pomocą płukanki ze skrzypu polnego. Wypróbowałam trochę inną wersję tej metody - nazywam to "podrasowaniem szamponu". Potrzebny jest do tego zwykły ziołowy szampon, najlepiej pokrzywowy, oraz skrzyp polny, o ile to możliwe w torebkach do zaparzania. Bierzemy szklaneczkę, wrzucamy torebeczkę skrzypu i zalewamy do połowy (szklanki) wrzątkiem. Kiedy ostygnie, wyjmujemy torebkę (można ją wycisnąć) a do szklanki dolewamy szamponu w ilości trochę większej niż tradycyjnie potrzeba do mycia, Delikatnie mieszamy składniki i tym właśnie myjemy głowę. Płuczemy letnią wodą.
Pomóc może też olej lniany ze skrzypem do picia, na rynku dostępny jest jako SKRZYPOLEN, 100 ml to wydatek około 20 złotych.
Ważna wskazówka: kiedy myjecie włosy, starajcie się masować skórę głowy, to pobudza cebulki.
I relaksuje.

25

słyszałem, że spłukiwanie włosow zimna woda cos daje smile

"prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego"

26

Osobiście od ponad jakiegoś pół roku używam Vaxa.Rezultaty są świetne.Włosy w niecały miesiąc urosły mi z I cm.A mojej przyjaciółce z II wink.Na dodatek są o wiele miększe w dotyku i zdrowsze.Bardzo się z tego ciesze,gdyż silnie rozjaśniam włosy co dwa tygodnie czy miesiąc.
Polecam.

If I had just one more day I would tell you how much that I've missed you

27

no to ja już sama nie wiem czego spróbować tyle tego wymieniłyście, może jakieś głosowanie co by mi ułatwić sprawę ?? wink

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

28

ile ten Vaxa kosztuje ?

29

Vax kosztuje w zależności od tego do jakich włosów potrzebujesz.Z tego co dobrze pamiętam to do jasnych z ponad 20 zł ,a do ciemnych  z  niecałe 20 zł ^_^.
Na prawdę polecam.
Dzięki niemu moje włosy o dziwo rosną i nie są tak zmasakrowane jak przed stosowaniem.

30

nawet jezeli włosy sa amlowanme to można tego używac ?

31

Chodzi Ci o to ,że jak włosy są farbowane?
Bo jeśli o to ,to tak można tego używać.Właśnie ten preparat jest szczególnie do tego typu włosów przeznaczony.

32

i to w aptece kupić można, tak ?

33

Tak w każdej aptece spokojnie dostaniesz smile.

34

Ja piłam łyczeczkę żelatyny rozpuszczonej w goracej wodzie naczczo....Wspaniałe efekty....Polecam!

35

A co ile czasu tą żelatynę pić?
I po jakim czasie jest widoczny efekt?

36

ja również używam Vax konkretnie henna vax, do włoosów blond, efekt jest rewelacyjny tylko skutek uboczny.. mam platynowe pasemka po stosowaniu odżywki zaczeły mi rudzieć ponieważ zawiera henne, ale rezultat jest naprawde rewelacyjny!

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

37 Ostatnio edytowany przez karina85 (2009-07-14 12:30:48)

wiec co bd najlepsze   zeby uzyskac super efekt w najkrotszym czasie?    ta odzywka vax przyspiesza porost wosow???

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Przyspieszanie porostu włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021