Cieszę się, że trafiłam na to forum! :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Cieszę się, że trafiłam na to forum! :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Cieszę się, że trafiłam na to forum! :)

Cześć Wszystkim! :)
Mam na imię Iza.
Gdy byłam jeszcze nastolatką byłam użytkowniczką forum dla e-n pod tym samym nickiem, długi czas się tam udzielałam i spodobało mi się bycie anonimową pomocą/doradczynią/koleżanką jednak upływ czasu i wieku spowodował, że ta strona przestała spełniać moje wymagania. Na stronę netkobiety trafiłam niedawno i od razu postanowiłam zostać jedną z Was. Uwielbiam takie fora! :)

Pozdrawiam gorąco!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cieszę się, że trafiłam na to forum! :)

Hej Iza smile chciałam wysłać do Ciebie prywatną wiadomośc, ale wyłączyłaś tę opcję, dlatego pisze tu smile W jednym z tematów w dziale ,,Związek na odległość" widziałam Twój post o internetowej znajomości, którą kiedyś prowadziłaś. Ponieważ jestem obecnie w podobnej sytuacji, którą opisałaś w swoim poście, a nawet identycznej (u mnie taka znajomość trwa już 3 lat) i chciałabym z Toba o tym pogadać, może mogłabyś mi coś doradzić, opowiedzieć, jak Tobie udało wyrwać się z tego chorego internetowego układu i wyłączyć uczucia... Będę ogromnie wdzięczna, jeśli skontaktujesz się ze mną mailowo! Pozdrawiam smile

3

Odezwałam się! smile

4

witam:)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Cieszę się, że trafiłam na to forum! :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021