Dziwne zachowanie meszczyzny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Dziwne zachowanie meszczyzny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Dziwne zachowanie meszczyzny

WiTam. Kobietki! mam problem z swoim chlopakiem ktorym jestem od ponad 2 lat I mam synka 11 msc z nim. szczeze mowiac  nie potrafie sobie pomuc man nadzieje ze ktoras z Pan chetnie to zrobi . Klocimy sie bardzo dlugi juz okres czasu najgorsze jest to ze o drobnostki bo tak naprawde to nigdy nie bylo klotni o cos powaznego . Nie potrafie zrobic Tak by bylo dobrze zachowanie jest takie jak by wg zaufania nie bylo miedzy nami chociaz nigdy nie zdradzilam go ani nic podobnego . Mieszkalismy razem rok czasu I od wtedy sie zaczely coraz wieksze klotnie doszlo do rekoczynow pare razy uderzyl mnie w twarz mialam slady przez niego nie raz ale I tak mu to wybaczylam kocham go I nie wiem sama jak sb poradzic z tym wszystkim miesiac temu wyjechal za granice myslalam ze jak wyjedzie bd wkoncu lepiej ale nic nowego nawet przez telefon sie klocimy . On mowi czesto ze  kocha mnie ze tylko ja sie licze ale ja nw czy my ufac jeszcze . bo zaraz znow klotnia . Prosze I pomoc co ja mam zrobic zeby moje zycia tak now wygladalo czczy jestem go wstanie zmienic Jak myslicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne zachowanie meszczyzny

Jak dla mnie absurd, być z mężczyzną który jest zdolny do rękoczynów.
Jestem tego zdania, że nie ma miłości bez szacunku i zaufania.
Co Ci radzę? Skoro chcesz nadal tkwić w związku którego przyszłości nie jesteś pewna to tkwij, ale wiedz jedno, że nie będzie Ci ta relacja dawała szczęścia a tylko sparzała niepokój i smutek.

3

Wsumie to masz racje . Ale ciezko jest mi rozstac sie z nim tak cholernie mi zalezy na nim hmm wczesniej nie mialam problemu z rozstaniem sie po roku a teraz nie wiem jak. Mam poradzic sb .

4

Nie rozumiem kobiet, które w imię miłości dają sobą poniewierać, poniżać, dają się maltretować. I jeszcze patrzą na to ich dzieci.
Jaki to przykład dla dziecka, jakie to życie?
Piszesz, że ci na nim zależy, że go kochasz.
Co on ma w sobie takiego, że dajesz sobą pomiatać? Czym cię zachwyca?
On się nie zmieni, ty go nie zmienisz, uderzy jeszcze wiele razy.
Chcesz takiego życia dla siebie i dziecka?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5

Uderzył cię w twarz, a ty przyjęłaś to jako dziwne zachowanie?! Jesteś matką, pamiętaj o tym. Nie myślisz o przyszłości, a zdarza się kobiety bite, dorabiają  się różnego rodzaju kalectw, nie słyszą, mają zaburzenia umysłowe, czasem zostają okaleczane na zawsze. Jak zaopiekujesz się w przyszłości własnym synkiem? Oddasz do Domu Dziecka?

6

Kobieto wez sie w garsc i nie daj soba pomiatac. Naprawde dla dziecka zycie w takiej rodzinie to jest tragedia, a co gorsze dziecko widzac takie zachowanie moze stac sie w przyszlosci takie jak on. Mezczyzna ktory bije kobiete(nie mylic z lekkimi "klapsami" w tylek) , a nawet mezczyzne jest moim zdaniem bardzo slaby psychicznie, nie umie zalatwic slownie danej sprawy albo nie jest w stanie przyjac twoich argumentow i czuje sie przegrany, wiec mysli ze jesli ci naklepie to on bedzie gora. Nie wiem jak to do konca to opisac, ale lepiej sie unikac takich ludzi bo oni sa zdolni do wszystkiego naprawde.

PS. Sorry za brak polskich znakow big_smile

Sono Romano perche' sono de Roma tongue

7

Wiem dziewczyny latwo jest pisaac jestem taka dziewczyna ze. Nie umiem z niego zrezygnowac mimo krzywd wszystkich . Dal mi cudownegi synka I ciagle mam nadzieje ze bd dobrze hmm a nawet jezeli jak mam to zrobic zeby zapomniec o nim ? Odkochac sie nie potrafie chyba .. dla innej nie bylo by gadania skonczyla by zwiazek I tyle nw czemu ja tak nie potrafie hmm

8

On wyjechał za granicę to przynajmniej nie jesteś bita i dziecko nie patrzy na kłótnie.
Kochaj go sobie z daleka od niego.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Dziwne zachowanie meszczyzny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018