zarabianie przez internet? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: zarabianie przez internet?

Witam pisze ten post z ciekawosci czy ktos kiedys probowal z was takiej metody zarobku (czyt. dorobienia) ogolnie ta mysl i nutka ciekawosci zaszczepila sie w mojej glowie po tym jak zobaczylem syna kuzynki siedzacego na jednej z takich stron umozliwiajacych dorobienie i zauwazylem ze to wcale nie sa male pieniadze bo aktualnie jest na etapie 20pln dziennego zarobku przy zerowym wkladzie, jako ze sam jestem sceptycznie nastawiony do takiego typu akcji moja wrodzona ciekawosc wziela gore i zarejestrowalem sie na tym portalu wypytujac ludzi czy czasami to nie jest jakas sciema i robienie ludzi w kulki i ku mojemu zdziwieniu od wszystkich otrzymalem odpowiedz "to nie sciema". Ma ktos jakies doswiadczenia z tym zwiazane? Pytam z czystej ciekawosci.

PS. link tej strony to http://szefem.pl/?r=2486 sugeruje poszukac przez google bo ten link to moze byc referencyjny.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-09-24 10:59:06)

Odp: zarabianie przez internet?

Też jestem ciekawa... ja się zastanawiałam nad wieloma zajęciami w internecie...i inną pracą w domu. Jak miałam oszczędności to zainwestowałam w klubie-inwestorów czyli tutaj [spam] i póki co to jak lokata ale bez tych irytujących telefonów z banku "z ofertą specjalnie dla mnie" wink

3

Odp: zarabianie przez internet?

A czy ktoś miał do czynienia z mlm s7 om signum - jako pracy przez internet?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024