Dobry ginekolog we Wrocławiu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dobry ginekolog we Wrocławiu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Dobry ginekolog we Wrocławiu?

Mam 19lat, niedawno poznałam swojego chłopaka no i jak wiadomo kiedyś przyjdzie ten czas żeby wiadomo co zrobić.
Jednak jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa.
Czy to prawda ze dziewice badane są przez odbyt a nie przez pochwe?
Moja ciotka która mnie wychowuje twierdzi ze z pierwszą wizytą u ginekologa powinnam poczekać i pójść tam po pierwszym razie.
Jednak ja wolałabym teraz.
Jakie jest Wasze zdanie i czy ma ktoś do polecenia dobrego milego ginekologa we Wrocławiu? 
Dziękuję z góry za odpowiedzi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dobry ginekolog we Wrocławiu?

Witaj, bardzo dobrym lekarzem przyjmującym we Wrocławiu jest dr n. med. Marcin Jędryka najpierw jeździła do niego moja siostra, teraz ja. bardzo dobry, rzeczowy, wyrozumiały. Masz 19 lat to juz najwyższa pora udać się do lekarza ginekologa bez względu na to czy będzie to przed pierwszym razem czy zaraz po! zaufaj sobie, a nie forum smile

3

Dobry ginekolog to dr Bielicki z Corfamedu ....

4

Na forum obowiązują zasady, a te wyraźnie mówią, że tematy umieszczamy zgodnie z ustalonym porządkiem, a nie na chybił-trafił. Wątek przenoszę we właściwe miejsce, a Ciebie proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum i stosowanie do jego zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Ginekologa Ci nie polece. Ale co do porady to myślę że to jest juz odpowiedni wiek żeby zgłosić się do lekarza na pierwsza wizytę chociażby zwykła kontrolna. Co do badania to raczej przez pochwe teraz chyba rzadko lekarz bada przez odbyt.

Polecam T. Michalika - znalazłam go przez internet, zapisałam się przez Internet i od tamtej pory nie zmieniam lekarza wink
Ma duże doświadczenie, zawsze pozytywnie nastawiony do pacjentek, no i ma bardzo porządne kwalifikacje.

7

jak było??

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dobry ginekolog we Wrocławiu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018