bol dziasla kolo osemki,miala ktoras i jak dlugo? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bol dziasla kolo osemki,miala ktoras i jak dlugo?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-06-11 09:53:27)

Temat: bol dziasla kolo osemki,miala ktoras i jak dlugo?

dodam jeszcze ze osemka mi nie wyszla i  drugi dzien mnie boli dziaslo.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bol dziasla kolo osemki,miala ktoras i jak dlugo?

W takim razie wkrótce ósemki zaczną się wyrzynać. Ból dziąsła świadczy bowiem o tym,  że ząb ten Ci rośnie. Też tak miałam ze swoimi ósemkami. Dziasla bolaly strasznie dlugo a same zeby wychodzily ponad rok

3

blondi candy,a bolalo cie tez tak jakby gardlo  przy przelykaniu sliny?

4

Niestety wyrzynające się ósemki nieraz potrafią dać nieźle do wiwatu. Może pojawić się gorączka,  ból gardła, ogólne oslabienie, szczekościsk itp. Wachlarz objawów jest szeroki.

5

No ja tak miałam, kilka lat w sumie big_smile Bo one sobie rosną i przestają i potem znowu rosną i przestają, najlepiej wyrwać to od razu, tyle że dentysta się tego nie podejmie, a jeśli ząb mało wyszedł to chirurgia szczękowa i nacinanie, dłutowanie a i tak mogą odmówić jeśli np korzeń zęba jest blisko nerwu żuchwy (bo to grozi paraliżem).

6

ostatnio też bolało mnie dziąsło, ale nie przy ósemce tylko przy szóstce i ogólnie byłam u stomatologa powiedział że to kieszonka przy dziąśle. Oczywiście coś mi tam dał wyczyścił i tyle. A ból taki jak ząb z dwa tygodnie mnie jeszcze bolało potem przeszło..

7

no ja bylam u lekarza i powiedzial ze zrobilo mi sie zapalenie,nadzerka ,afta,a inaczej angina vincenta i zapisal mi antybiotyk,i plyn dp przykladania na rane.

8

Problem w tym Ewciu że to może wracać wielokrotnie póki ten ząb tam jest, one nie wychodzą na jedno posiedzenie, tylko sobie tak rosną czasem, a czasem nie, ja miałam takie jazdy z dziąsłem 20+ razy i mimo że już go widać to czasami dalej coś się dzieje.

Możesz w takich sytuacjach płukać buzię, rozcieńczoną wodą utlenioną, albo kupić sobie olejek oregano który też świetnie sobie radzi z takimi problemami, ale mimo to proponuję pomyśleć nad wyrwaniem, ten ząb prawdopodobnie i tak szybko się zepsuje, nawet zanim wyrośnie, po co więc się męczyć? wink

Mnie bolało cyklicznie miesiącami. Tydzień bolało potem przerwa i tak ciągle aż ósemki wyszły. Jeśli to będzie się przeciągać to proponuję wizytę u stomatologa. Czasami ósemkę trzeba wyrwać jak źle wychodzi.

10

Mnie taki ból trzyma od tygodnia do dwóch. Niestety nic na to nie pomaga. Co pół roku mam taki problem. Już tyle razy sobie obiecywałam, że wyrwe tego zęba chociaz jeszcze nie wyszedł cały ale za każdym razem jak przestaje boleć odchodzę od tej myśli tongue

"Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce"

Sonia Pohl

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bol dziasla kolo osemki,miala ktoras i jak dlugo?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018