Ginekolog - męzczyna czy kobieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ginekolog - męzczyna czy kobieta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

1 Ostatnio edytowany przez Ania1701 (2009-03-30 13:14:40)

Temat: Ginekolog - męzczyna czy kobieta

jestem ciekawa kochane forumowiczki czy chodzicie do faceta czy do kobietki badać nasze miejsca intymne....

ja jestem np. uprzedzona do co facetow w zyciu bym nie poszla ... krepacja obawa zawstydzenie... nie nie nie to nie .... to nie dla mnie... mam bardzo mila pani ginekolog i mimo ze jestem skrepowania ale jakos tak łatwiej mi sie przełamac....
slyszalam za to opinie ze faceci sa lepszymi ginekolagami...zwlaszcza w poradni k dla kobiet w ciazy...

co o tym sadzicie???

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ginekolog - męzczyna czy kobieta

Witaj Aniu. Jestem dużo starsza od Ciebie i wioelokrotnie bylam u rożnych osób. Na kobietach zawiodłam się kilka razy. Obecnie chodzę do ginekologa mężczyzny. Ale naprawdę wszystko zależy od człowieka na jakiego się trafi.

3

ja chodzilam do mezczyzny :]

porąbana jak łajno w tartaku

4

mężczyzna-chodzę do najlepszego lekarza w moim mieście i dla mnie to lekarz-nie facet. do kobiety bym się bardziej wstydziła.

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

5

Ja też chodzę do mężczyzny. Jakoś nie sprawiało mi to różnicy czy to kobieta czy mężczyzna. Dla mnie najwazniejsze jest moje zdrowie. Pewnie, że trochę się krępowałam na początku i czasami do dzisiaj tak mam, ale trzeba regularnie odwiedzać ginekologa, więc nie dramatyzuję wink

6

Ginekolog?tylko mężczyzna.Ma wyczucie,jest delikatny,miły.Dużo razy byłam u tego specjalisty kobiecego,ani raz kobieta nie była przyjazna pacjentkom.Mężczyźni są konkretni.

7

No czyli dobrze słyszałam....moze ja po prostu trafiłam na tego złego:P
a z kolei na moja panią gino nie moge powiedziec słowa złego ..poki co jest OK;)

8

Ludzie są różni,specjaliści także.Każda ma swoje zdanie na ten temat.Może trafiłaś...

9

Może smile a raczej wy trafiłyście na konkretnych ginekologów..a nie jakiś starych obleściuchów albo niekompetentnych studencików tongue gratuluje smile

10

Jeżeli idziemy do specjalisty,to chyba zawsze wybieramy dobrych,sprawdzonych.

11

A ja mam Panią ginekolog taką konkretną jak facet a delikatną jak kobieta..i bardzo dobra specjalistka w mieście(widać po kolejkach)!u niej wszystko się wydaje takie naturalne że nawet nie wstydzę się paradować z gołą pupą po gabinecie..i porozmawiam na każdy temat!

"...Bo liczy sie tylko tu i teraz..."

12

Myślę,  że to nie ma znaczenia  czy to pani doktor  czy pan doktor , specjalista jak każdy inny .

13

Ja chodzie do kobiety.
A opinia iż faceci są delikatniejsi to zwykły stereotyp. Są dobre kobiety- ginekolodzy i róznież mężczyzni, zależy od specjalisty.

14

Ja zawsze sobie mówiłam że pójdę do ginekologa do mężczyzny a jak przyszło co do czego to poszłam do kobiety i uważam że jest dobrą specjalistką. Chociaż znam ginekologa mężczyznę który też cieszy się świetna opinią.

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

15

Ja chodzę do kobiety,tylko dlatego że to najlepszy specjalista w moim mieście.Jest dobry fachowcem a przy tym miłą i sympatyczną babką z którą można pogadać na tak intymne tematy.Z mężczyznami ginekologami też miałam do czynienia chociażby na oddziale gdzie przyszło mi leżeć podczas swoich dwóch ciąż,nie czułam żadnego skrępowania przecież to lekarz,taki jest jego zawód i tymi sprawami się zajmuje smile

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

16

No właśnie,bo ja chyba powinnam iść.
Ale no wiadomo wstyd skrępowanie.
Pytałam mamy i są u mnie kobiety.Ale jakoś mi odradzała wizyty u ginekologa,zniechęciła.
Musze iśc tam z osobą dorosłą,jak to jest?
Co najlepiej włożyć?Czy na pierwszej wizycie musze sie rozebrac?
Z góry dzięki za odpowiedzi .

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu.

17

ja w zyciu bym nie pozwolila obcemu facetowi tam grzebac tongue no chyba, ze bede w ciazy, to zmienie na jakiegos super fachowca, ale narazie mam swoja pania ginekolozke z ktorej jestem zadowolona wink

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

18

Zależy w jakim celu idziesz na wizytę , jeżeli występują jakieś dolegliwości to owszem będziesz musiała się rozebrać ponieważ lekarz musi cię zbadać . Wizyta w takim gabinecie nie jest taka straszna , nie  nie musisz iść tam z osobą dorosłą  po prostu się rejestrujesz mówisz że to 1 wizyta i idziesz, możesz pójść z koleżanką . Co do ubioru to ubierz się tak by szybko się rozebrać  i koszulkę lub jakiś sweterek by zakrywał pośladki . Nie wiem czy wiesz ale do niektórych ginekologów wchodzimy najpierw pokoik gdzie się rozbieramy a później gabinet lekarski.

19

zalezy od czlowieka w tym przypadku lekarza i jego powołania do zawodu...:))

20

mezczyzna, dlaczego?
kiedys poszlam do kobiety- badanie strasznie mnie bolalo, a gdy o tym powiedzialam Pani doktor, uslyszalam "co mi pani opowiada, przeciez tez jestem kobieta i wiem ze to nie boli"

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

21

Zgadzam się z dziewczynami które tak jak ja chodzą do pani ginko wink kobieta jest równie robrą specjalistką jak facet a przy tym kto inny zrozumie kobiete jak druga kobieta;) i nie trzeba się krępować rozbierając się przed obym facetem... a jesli chodzi o wypowiedz liza1971  to ja sie nie zgadzam...trudno bowiem porównac ginekologa z dentystą czy pediatrą..chodzi o sferę intymności.. wink takie jest moje zdanie...;)

22

ja natomiast polecem mężczyzn według mnie jest delikatniejszy a na kobietach się już parę razy zawiodłam?.

23

Obecnie moim ginekologiem jest mężczyzna. Przed nim miałam 3 lekarki prowadzące i muszę stwierdzić, że nie ma porównania - choć bardzo lubiłam swoją ostatnią ginekolożkę.

Nie wiem, na ile liczy się tutaj płeć, a na ile charakter człowieka - mój obecny lekarz to po prostu wspaniały człowiek. Nigdy nie miałam równie cierpliwego, delikatnego i taktownego lekarza. Znalazłam go poprzez białą listę ginekologów i chociaż zawsze byłam uprzedzona co do mężczyzn-ginekologów okazało się, że nie mogłam trafić na bardziej kompetentnego lekarza smile
Badanie jest o wiele delikatniejsze, a dr Świderski zawsze potrafi mnie uspokoić. Nie zaniedbuje badań profilaktycznych (nigdy wcześniej przed zapisaniem tabletek antykoncepcyjnych nikt nie kazał mi wykonywać np. badań krwi czy stężenia hormonów). Nie zapomnę też wizyty, na której miałam wykonywane USG - pokazywał mi po kolei, co jest czym na ekranie, a gdy doszedł do macicy powiedział "A tutaj mamy macicę, tu się będzie rozwijało Pani maleństwo". Nie planuję na chwilę obecną żadnej ciąży, ale to naprawdę mnie rozbroiło wink

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

24

chodze do pana ginekologa i powiem,ze jestem bardzo zadowolona.
Delikatny i w ogole.A kobiety bywaja wredne - z taka opinia
spotkalam sie u  moich kolezanek.

25

ViolkQ napisał/a:

No właśnie,bo ja chyba powinnam iść.
Ale no wiadomo wstyd skrępowanie.
Pytałam mamy i są u mnie kobiety.Ale jakoś mi odradzała wizyty u ginekologa,zniechęciła.
Musze iśc tam z osobą dorosłą,jak to jest?
Co najlepiej włożyć?Czy na pierwszej wizycie musze sie rozebrac?
Z góry dzięki za odpowiedzi .

Dlaczego uważasz, że powinnaś iść?
Przyjmuje się, że pierwsza wizyta powinna nastąpić najpóźniej 3 lata po pierwszej miesiączce, w razie podjęcia współżycia bądź obowiązkowo w 21 r.ż. Ginekologa powinnaś też odwiedzić wtedy, kiedy występują jakiekolwiek dolegliwości.

Niestety, w publicznych poradniach ginekologii dziecięcej - ponieważ tylko w takich zostaniesz przyjęta bezpłatnie - jako osoba poniżej 16 r.ż. musisz przyjść z osobą dorosłą.
Dlatego, jeżeli jest to możliwe, radziłabym się udać prywatnie do ginekologa (najlepiej dziecięcego, ponieważ taki specjalizuje się w procesie dojrzewania, ma też odpowiednio wyposażony gabinet).
Myślę, że lekarz może chcieć Cię zbadać, ale dobra wiadomość jest taka, że aktywna seksualnie kobieta, której nic nie dolega, prezentuje się ginekologowi tylko raz w roku wink
Włóż coś wygodnego, w czym będziesz dobrze się czuła, np. dłuższą koszulkę/sukienkę. I pamiętaj, że lekarz nie ocenia ani Twojego stroju, ani wyglądu, to jest specjalista, który wiele lat studiował i nie robił tego po to, żeby móc oglądać nagie kobiety - inaczej darowałby sobie studia, a zaczął pracować w klubie go-go smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

26

ja od 20 lat chodze do ginekologa faceta ..uwazam ze meżczyzna jest bardziej delikatny ...byłam kiedys u kobiety i mam złe doswiadczenie        sad

Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...:)

27

Dla mnie to jest totalna bzdura - ja chodziłam do mężczyzny , do kobiety raz poszłam ,  to zależy od człowieka który nas bada a nie od płci!!!! Jeden starszy ginekolog w moim przypadku był jakiś niewyżyty czy coś w tym sensie bo mnie tak to bolało te badanie ze więcej się tam nie pokazałam i chodzę teraz do innej kobiety .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

28

Ja chodzę do ginekologa mężczyzny. Jest świetnym ginekologiem, zna się na rzeczy i nie zamieniłabym go na innego. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

29

Ja się utwierdziłam w słuszności mojego wyboru i wciąż będę chodzić do tej samej kobiety. Ostatnio dłuższą chwilę mnie badała, ale ani nie było to nieprzyjemne ani bolesne. Ponieważ równocześnie zadawała mi różne pytania, więc w ogóle o tym nie myślałam i ani się spostrzegłam już był koniec.
Wszystko zależy od lekarza,a nie od jego płci.

30

Dokładnie. Nie ma reguły, że ginekolog facet jest delikatny, a ginekolog kobieta nie. Jakaś bzdura.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ginekolog - męzczyna czy kobieta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018