Bol glowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Bol glowy

Witam wszystkich ktozy bendo czytac te wiadomosc?maj tylko 2 wa lata starzu malozenskiego.Problem mianowicie lezy w tym ze moja zona ma znikome che?ci do  uprawiania sexu.czasami jest tak ze kocha sie ze mno ale tylko dlatego zeby  m sie ja zaspokojil(ja wiem czy to dobre i zdrwe?)a jesli i juz na to niewyraza zgody to nawet i miesoc bondz dwa jest w stanie wytrzymac.Niewiem czy to jest moja wina czy tak mojo kobiety,wprawdzie slyszalem o symptomie bolu glowy u kobiet,niewiem co mam wogule zrobic zeby jo zachencic do czestrzej ilosci nie urarzajac jo przy tym ani nie wywuac klutni.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bol glowy

Po pierwsze radziłabym zajrzeć Ci do słownika ortograficznego bo tego posta nie da się przeczytać. Błędów jest tyle , że nie rozumiem o co chodzi w tym poście . Proponuję napisać go jeszcze raz ale tym razem bez błędów ortograficznych wtedy może udzielę Ci odpowiedzi na dręczący Cię problem.:)

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

3

Matko kochana, człowieku a może ona lubi w łóżku z bardziej 'uczonymi' ?

Przede wszystkim porozmawiaj z nią o tym, zapytaj dlaczego tak się dzieje.
Może czuje niechęć do Ciebie, a Ty nie wiesz dlaczego ? Może coś zrobiłeś, co ją zraziło ?

Wiesz ... ja też .. chciałabym umrzeć z Miłości ..  <3

4

hm...moim zdaniem jedynym lekarstwem na twoj problem jest szczera rozmowa z partnerka... zastanow sie czy ty swoim zachowaniem, slowem nie uraziles jej? bez rozmowy nic nie zdzialasz... pozatym blagam przestan robic tyle bledow... istnieja na Boga slowniki..:)

jak mawia moj mąż: "człowiek uczy się przez całe życie a i tak głupi umiera"

5

Może lepiej gdybyś spytał żone niż nas.

6

No właśnie - rozmawiałeś z żoną na ten temat, a czy Ty w ogóle z Nią rozmawiasz. Może żona ma normalne potrzeby a Ty zbyt wysokie. Czasem warto, zamiast  wieczoru z mierną satysfakcją, sięgnąć po jakąś lekturę, tak dla przypomnienia słów pisanych. Powodzenia... w lekturze.:)

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

7

Ludzie przestańcie. Jak tak można kogoś obrażać. Postaram się odpowiedźieć na twoje pytanie. ( Prawdą jest że błędów jest bardzo dużo, ale ty chcesz innej rady niż dotyczace ortografii). Po pierwsze jestem żoną i mój mąż ma podobny problem do twojego, więc chyba najszybciej będę mogła udzielić ci odpowiedzi na twoje pytania.
Zgadzam się z pozostałymi, którzy wypowidali się na twoim forum, że może jest coś co denerwuje twoją żonę w tobie, musiałeś coś zrobić, albo musisz coś zmienić. Mnie np. denerwuje w moim mężu to, że zawsze chce się kochać wieczorem wtedy kiedy jestem najbardziej zmęczona,  koncentruje się bardziej na sobie a nie na mnie ( wybacz ale facetowi potrzeba mniej żeby był podniecony niż kobiecie). Musisz się bardziej na niej skupić, rozpalić ją. I nie słuchaj tej osoby co nazywa cię kretynem i twoją żonę. Może twoja ortografia nie jest najlepsza ale jej wychowanie też nie. Lepiej już jak masz kłopot z ortografią. Postaraj się też nie zniechęcać ją, kobiety są wrażliwe na zapachy, nie pokazuj jej nowych syfków, albo innych rzeczy bo wolą tego nie widzieć to im tylko zabiera ochotę na kochanie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018