Bol glowy w ciazy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Bol glowy w ciazy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Bol glowy w ciazy

Jak w temacie,od 3 dni mam meczacy,cmiacy bol glowy. Zaczelam 7 tydz ciazy. Czy moge wziac jakies leki przeciwbolowe? I jakie,zeby nie zaszkodzic malenstwu? Prosze o rade bo juz nie wytrzymuje!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bol glowy w ciazy

tylko paracetamol w małej dawce

3

Apap 3 tbl max na dobe

Zuzia 1 IV 2016 10:45
56cm, 3560g

4

tylko troche paracetamolu, ew udaj sie do lekarza moze doradzi cos jeszcze

5

W pierwszym trymestrze niemal codziennie strasznie bolała mnie głowa, ale starałam się jakoś wytrzymać, żeby nie faszerować się tabletkami, ale apap można wziąć :-)

6

Ja do teraz cierpie na bóle głowy ale jestem migrenowcem więc u mnie to standard . Lekarz pozwolił mi brać ibum lub ibuprofen w sytuacjach kiedy już aż łzy mi z bólu leciały . Ale nie że codziennie po kilka tabletek mogłam jedna na tydzień powiedzmy czyli jak już naprawde trzeba , a w sytuacjach kiedy było po prostu do dupy ale nie brałam tabletek bo też nie chce same leki jeść to zimny okład na czoło i szłam spać .. no niestety hmm trzeba przecierpieć w ciąży się to często zdarza zwłaszcza jak ktoś ma do bólu głowy czy migreny predyspozycje i bez ciąży tongue

19.10.2010 r 1750 g 46 cm szczęścia o imieniu Nadia Kocham najmocniej :*
28.10.2016 r 1700 g 47 cm  synuś Fabianek :*

7

Ja też cierpiałam na migreny. W ciąży często one mijają, aczkolwiek też mnie ćmiło bardzo często w I trymestrze. Lekarz prowadzący i neurolog zezwolili mi tylko na paracetamol.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

8

Ja brałam apap. Duuzo niestety bo mialam bol zeba. W życiu mnie tak nic nie bolalo. Musialam wyrwać.  To bylo miedzy 1/2 trymestrze. Malenstwu nic nie jest.

28.07.2015 ostatni okres
23.08.2015 2 kreski smile
06.05.2016 Kubuś   4100 g i 54cm do KOCHANIA

9

Apap, Skarbie.

Albo Paracetamol, ale najmniejszą dawkę.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Bol glowy w ciazy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021