Bole glowy od dwoch lat - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bole glowy od dwoch lat

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Bole glowy od dwoch lat

Witam, przychodze tutaj z zapytaniem.

dodam moze ze z bolami glowy mecze sie od 2och lat, ponad rok temu mialam wypadek gdzie uderzylam glowa o beton w szpitalu robili mi przeswietlenie jednak nic nie wykazalo, bole nie ustepowaly, udalam sie wiec do neurologa, ten zlecil wykonanie MRI - wszystko w porzadku, pozniej RTG zatok - ok, jedna strona nieznacznie powiekszona, nic powaznego. Teraz jestem w UK i tu poszlam do rehabilitanta, 3 zabiegi i bol z tylu glowy praktycznie zniknal - okazalo sie, ze mam jakies zapalenie.
Jednak głowa boli mnie codziennie - podejrzewam, ze to migrena, leki na migrene dostalam, ale nie pomagają.

Otóź jakies 3 tyg w pracy uderzylam sie w głowe, nie byl to ostry przedmiot, ale ból był. Od tego momentu boli mnie głowa w tym miejscu, moze to byc spowodowane tym uderzeniem, czy to podswiadomosc?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bole glowy od dwoch lat

Wybierz się na konsultację do neurologa . Ja ostatnio byłam na pierwszej wizycie bo mnie często głowa boli i nie uderzyłam się nigdzie mam czasami takie boleści jak by mnie ktoś z kamienia uderzał ból nie do zniesienia sad(

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

3

pomysł z neurologiem jest niezły, ja miałam straszne migreny, chodziłam na akupunkturę i działało, a później trafiłam do dr Obersztyna i życzę Ci żebyś też trafiła właśnie na takiego lekarza, jest po prostu zjawiskowy. jak mówi wszystko zaczyna się w głowie smile uciekaj od takich specjalistów, którzy przepiszą Ci leki i powiedzą, że taka natura i musisz z tym żyć, nie prawda, nie daj się wkręcić!

4 Ostatnio edytowany przez yoghurt007 (2012-11-14 02:05:30)

Zdecydowanie podświadomość. Ale lekarz nie będzie złym pomysłem.

Jeden mój znajomy skarżył się na fatalne migreny - wręcz rzygał niekiedy. Powód? Papierosy. Przerzucił się na tabakę i ból głowy niemal z dnia na dzień minął.

Kuzyn - częste, nawracające i uporczywe migreny. Powód? Nadmiar kawy i zbyt długie siedzenie przed komputerem.

Znajoma - ciągły, ćmiący ból z tyłu głowy. Powód? Źle dobrane okulary.

Sam miewam niekiedy bóle głowy (podobne do kaca, a więc silne) jak śpię w zbyt dusznym (lub zbyt gorącym) pokoju.

Powodów może być wiele - od ciśnienia krwi, przez nałogi, złe przyzwyczajenia, rośliny (lub ich brak) w pokoju, po całą masę innych rzeczy.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

5

Po każdym uderzeniu w głowę powinno się sprawdzić, czy nie powstał tam krwiak lub inna zmiana.

6

Yoghurt ja byłabym daleka od takich stwierdzeń, że to zdecydowanie podświadomość. Wiem bo sama coś takiego kiedyś przerabiałam i też mi wmawiano że to podświadomość, nerwy itp. Na szczęście trafiłam na dobrego lekarza, który zamiast mydlić mi oczu, przebadał mnie dokładnie i odnalazł przyczynę bólu, po czym pomógł wyleczyć.

7

Dokładnie, podstawa to znaleźć dobrego neurologa.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bole glowy od dwoch lat

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018