Zaproszenie tylko na ślub - co z prezentem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zaproszenie tylko na ślub - co z prezentem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-11-24 19:20:55)

Temat: Zaproszenie tylko na ślub - co z prezentem?

A co jeśli dostaniemy zaproszenie tylko na ślub (na wesele już nie)? Jak wtedy potraktować kwestię prezentu? Czy wystarczą tylko kwiaty? Pomóżcie drogie panie... smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaproszenie tylko na ślub - co z prezentem?

według uznania, w sumie wystarczyłyby kwiaty ale jeśli źle będziesz się czuła z tym to możesz kupić jakiś drobny prezent

3

Oczywiście, że kwiaty wystarczą smile

4

Zgadzam się z dziewczynami kwiaty ewentualnie mały drobiazg w zupełności wystarczą!

Mind is like a parachute... It works only when open...

5

Myśle że kwiaty w zupełności wystarczą smile:):)

6

Również uważam, że kwiaty w zupełności wystarczą wink

7

j.w

chyba, że to jacyś bliscy znajomi to jakiś mały drobiazg...

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

8

ja myślę, że kwiaty w zupelności wystarczą.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

9

Co prawda temat jest już bardzo stary i dla Autorki wątku zapewne dawno przestał być aktualny, ale na pewno niejedna osoba stanie przed podobnym dylematem, dlatego odświeżam.
Niedawno miałam zaproszenie na ślub, wesela nie było, bo tylko świadkowie i najbliższa rodzina zostali zaproszeni na uroczysty obiad. Kupiłam kwiaty i drobny prezent. Jakiś czas temu miała miejsce podobna sytuacja, z tym, że tutaj państwo młodzi nie byli mi tak bliscy, jak w pierwszym przypadku, dlatego wręczyłam same kwiaty i kartkę z bardzo osobistymi życzeniami. Niemniej jednak uważam, że jeśli nie zostaliśmy zaproszeni na wesele, to w każdym przypadku same kwiaty zupełnie wystarczą. 

Na marginesie dodam, że nieco inaczej ma się kwestia uczestnictwa w ślubie, kiedy idzie się z tak zwaną delegacją. Wówczas zwyczajowo robi się składkę i jednak wręcza jakiś prezent.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zaproszenie tylko na ślub - co z prezentem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018