ŚMIERTELNIE CHORA DZIEWCZYNA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » ŚMIERTELNIE CHORA DZIEWCZYNA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: ŚMIERTELNIE CHORA DZIEWCZYNA

https://www.facebook.com/wsparciedlaoli?pnref=lhc

Cześć Wszystkim,

Możliwe że mój wątek zostanie usunięty, jednak zaryzykuję. Nie znam osobiście tej dziewczyny, jest to koleżanka dziewczyny mojego dobrego kolegi którego znam od lat. Pojawiła się informacja, że zbierane są pieniądze - opis problemu po wejściu na stronę facebookową.

Generalnie ta dziewczyna jest chora na glejaka mózgu, od 3 tygodni wie o tej chorobie, ma 24 lata, jest bardzo młoda, całe życie przed nią. Wiem, że takich postów jest sporo w internecie, ale z pewnych względów to jest dla mnie ważne. Sama zdecydowałam się wspierać finansowo tę dziewczynę, jak tylko będę mogła, wiem że leczenie za granicą jest bardzo kosztowne, dobrze by było żeby jej się udało.

Bardzo proszę o rozprzestrzenianie tej informacji, o pomoc, jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności tej strony, to możecie wpisać imię i nazwisko tej dziewczyny w wyszukiwarkę, to osoba "istniejąca" wydaje mi się że możecie nawet napisać do niej, ja nie znam jej osobiście, nie kontaktowałam się z nią.

Dzięki wielkie za pomoc, mam nadzieję że pomożecie chociaż rozprzestrzeniając tę wiadomość i linka.

Pozdrawiam z nadzieją

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » ŚMIERTELNIE CHORA DZIEWCZYNA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024