jak wy byscie sie zachowaly - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak wy byscie sie zachowaly

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: jak wy byscie sie zachowaly

otoz niedawno sie dowiedzialam ze moj facet z ktory jestem 2lata na poczatku zwiazku mnie zdradzil byl pijany itd dowiedzialam sie bo sam mi sie przyznal po ponad poltora roku

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

Hmm....  Na poczatku czyli ile byliscie juz razem???  Jakie byly juz wasze stosunki do siebie???
Zdradzil w jaki sposób?? 
Pamietaj że alkohol to nie jest wymówka....

3

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

mój już były zrobił tak samo.. wybaczyłam a po 4 latach dowiedziałam sie że robił to regularnie ale nie sugeruj sie moim przypadkiem... jednemu zdarzy sie to raz a drugiemu to wejdzie w zwyczaj..

4

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

Ma wyrzuty sumienia z tego powodu, że Cię kocha...
Jak kochasz...raz wybacz...ale nie tak od razu....pokaż, że CIę to boli, niech się stara;)

Pisze Ci to facet:D! I nie trzyma sztamy z Twoim!

5

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

Potwierdzam alkohol to nie wymówka...
powinnismy po prostu nie pić..
bo przedawkowanie, jest ryzykowne.

6

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

Samo picie jest ryzykowne.
Niedawno widziałem odcinek serialu, gdzie dokonywano sekcji zwłok.
Facet dwadzieścia parę lat, żołądek siedemdziesięciopięcio - latka.
Między innymi to sie przyczyniło do jego śmierci.
Raz byłem świadkiem jak faceta wywieźli do szpitala, z powodu wrzodów żołądka.
Alkohol niszczy wszystko.
Od zdrowia po związki i psychikę.
Nie rozumiem jak można się tak truć/prowadzić.
Znam kobietę co wygląda jak córka swojego partnera, gdyż on pije notorycznie, choć rzadko się totalnie upija.
Alkohol przyczyną wielu nieszczęść.
Już wolę w Sylwestra wypić Colę.

7

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

ja napewno chciala bym czas do przemyslenia , mała przerwe , zeby sobie to poukladac a nie podjac d\odrazu pochopna decyzje , zobaczysz jak bedzie sie podczas tej rozłaki  zachowywal czy mu zalezy i tyle, bedziesz wiedziala wtedy co zrobic. bo tu juz nie chodzi o sam fakt ze cie zdradził  tylko ze nie powiedzial , ze ukrywal tyle czasu

8

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

ale przedewszyskim jaka to byla zdrada bo wiesz ludzie zdrade roznie rozumieja??

9

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

był pijany..okej ale co z tego ? jak się pić nie umie to się nie pije! tak samo nie ma znaczenia to, że był to początek Waszego związku..co on sobie myślał? jedyne co mogę docenić to to, że przyznał się do tego..chociaż czasu upłynęlo dość sporo.. tak jak reszta uważam że alko to nie wytłumaczenie..znasz go już tyle czasu postaw się na jego miejscu jak on by zareagował?przemyśl to sobie, porozmawiaj z nim i wytłumacz jak TY się z tym czujesz, jak to boli...myślę że szansę można dać ale tak jak napisał Ajkent_on_22 niech teraz się stara to naprawić..niech staje na głowie byś czuła się najważniesjza niech ZACHOWANIEM nie słowami udowodni że żałuje i że był to błąd..

10

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

może ja mam dziwne podejście.. nieważne jaka zdrada - pocałunek,wizyta w łóżku czy po prostu rozmowa która nie powinna się odbyć z inną..słowami też można przecież zdradzić! słowa bolą równie mocno jak czyny..facet powinien zawsze stać po stronie swojej kobiety i na odwrót.

11

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

dzieki za wasze rady,on mnie zdradzil w ten sposob ze spotykal sie z taka 1 malpa gdy ja jechalam zawsze do domu i calowali sie to trwalo niby przez 2 weekendy on jest pilkarzem i teraz mysle co on robi tam na wyjazdach itd na razie pow mu ze musze wszystko sobie przemyslec on wciaz dzwoni itd niby bylo to tak dawno ale boli mnie to ze takie cos mialo miejsce,i w ogole to ze wciaz jemu cos sie we mnie nie podobalo ,bo byly teksty bys mogla zgubic ten brzuszek itd paranoja.

12

Odp: jak wy byscie sie zachowaly

cooooooooo ?!?!?!?! albo podobasz mu się taka jaka jesteś albo nara.. rozumiem jeśli to Ty stwierdziłabyś że Tobie to przeszkadza, że chcesz coś dla siebie zrobić...ale on ? bez jaj.. niepoważny i tyle. takie jest moje zdanie. powiem tak kobieta w związku musi się szanować pod każdym względem - nie daj sobie wmawiać taki rzeczy każda z nas jeste piękna taka jaka jest.. gdyby wszystkie kobiety były takie same to wiało by nudą na każdym kroku, każda z nas jest wyjątkowa na swój sposób.. ktoś kiedyś powiedział "Piękne kobiety zostawmy mężczynom bez wyobraźni" i ja się z tym zgadzam. przecież my kobietki jesteśmy na tyle silne że możemy zrobić z siebie modelkę - ale czy nadal będziemy sobą?czy nie zatracimy swojego "ja" w tej całej przemianie? kurcze skoro Tobie jest dobrze tak jak jest to powinien Cie zaakceptować..

13

Odp: jak wy byscie sie zachowaly
jolka789 napisał/a:

dzieki za wasze rady,on mnie zdradzil w ten sposob ze spotykal sie z taka 1 malpa gdy ja jechalam zawsze do domu i calowali sie to trwalo niby przez 2 weekendy on jest pilkarzem i teraz mysle co on robi tam na wyjazdach itd na razie pow mu ze musze wszystko sobie przemyslec on wciaz dzwoni itd niby bylo to tak dawno ale boli mnie to ze takie cos mialo miejsce,i w ogole to ze wciaz jemu cos sie we mnie nie podobalo ,bo byly teksty bys mogla zgubic ten brzuszek itd paranoja.

wykorzystywał czas kiedy Ty jechałas do domu.... 2 weekendy.... no napewno przez alkohol.... prosze Cie musiała mu sie podobac skoro to zrobił i jeszcze powtórzył.... i jeszcze tekst "bys mogla zgubic ten brzuszek itd" - nie była bym z takim facetem... albo Cie kocha taka jaka jestes albo nie, albo jak wyjezdzasz do domu grzecznie na Ciebie czeka i teskni albo nie...

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak wy byscie sie zachowaly

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024