Z cyklu - Coś mi w życiu nie idzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Z cyklu - Coś mi w życiu nie idzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Z cyklu - Coś mi w życiu nie idzie

Ehmmm to mój pierwszy post i tak się składa że jestem dorosłym chłopczykiem więc panie pewnie mnie zjedzą:) Nie wiem czy to dobre miejsce na taki wpis, ale spróbować zawsze można.

Ostatnio naszły mnie refleksje i przemyślenia, może to jakiś czas podsumowań (powoli zbliżam się do magicznej 30), może to jesienna aura albo zbliżający się koniec roku. W każdym bądź razie zastanawia mnie czemu niektórym nienajlepiej się w życiu układa choć starają się i próbują.
Problem ogólnie jest taki że niewiele osiągnąłem jak na swój wiek. W porównaniu z innymi to właściwie wygląda to na przejaw, niestety, nieudacznictwa. Mieszkania własnego nie mam, samochodu nie mam, praca nierozwojowa i z niskimi zarobkami (w dodatku niedługo mogę ją stracić), studia skończyłem beznadziejne i nigdy zawodowo z nimi nic wspólnego nie miałem.  Na dodatek jestem od dłuższego czasu sam i bez szans na poznanie kogoś. I oczywiście jestem nieśmiały i zdecydowanie nie radzę sobie w kontaktach z kobietami (których zresztą obecnie nawet w ogóle nie mam bo z samymi facetami pracuję) Nie mam nawet przyjaciół czy kumpli, co jest absolutnie niezrozumiałe dla innych.

Wygląda to dość żałośnie, ale właściwie od zawsze wszystko przychodziło mi z trudem. To z czym innym nie mieli żadnych problemów dla mnie było albo niewykonalne albo wiązało się z ogromnym nakładem sił i jednocześnie mizernym efektem.
Nawet była dziewczyna uwielbiała wyzywać mnie od nieudaczników i innych takich (choć sama była w jeszcze gorszym położeniu) To wszystko jest strasznie frustrujące. Człowiek chce, próbuje ale niewiele z tego wychodzi...........dobra wystarczy tego....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Z cyklu - Coś mi w życiu nie idzie

Dokładnie, bo to użalanie sie nad sobą. Weź się w garść i postaraj zmienić w życiu to, co uważasz za nieudane. Pójdź jeszcze raz na studia choćby zaoczne, zdobądź dodatkowe kwalifikacje, zacznij spełniać się zawodowo. Jeżeli tak będziesz podchodził do samego siebie jak opisujesz to nie wróżę Ci życia w pałacu.

Never, never give up wink

3

Gdy nazbiera się tyle negatywnych mysli nie jest łatwo. Wiatr przegoni jedną chmurkę, ale gdy pojawi się ich wiele, zaczyna się robić ciemno. Nie piszę, żebyś się przestał użalać nad sobą, bo to i tak nic nie zmieni. W niczym nie pomoże. Muj kolega miał bardzo podobną sytuację, lecz przypadkowo poszedł na urodzinyi  poznał dziewczynę i dziś to inny, wesoły człowiek. Czasem szczęście pomaga. Można też znaleźć sobie jedną rzecz, i szlifować ją do perfekcji, wtedy też zmieni się pogląd o samym sobie. Można też pomyśleć - jutro wstaję o 5.00. i zaczynam życie od nowa. I tak zrobić, to jednak dość trudne. Ja bym zaczął codziennie przed snem, nawet na siłę, przez 10 minut myśleć o sobie pozytywnie. Wmawiać sobie nawet to. Tak bym zrobił. Pozdrawiam

4

Zawsze jak patrzymy na innych z boku to zaczynamy porównywać nasze życie, wydaje nam się że wszystkim wszystko łatwo przychodzi, bo mają to czy owo... Niestety to są złudne wyobrażenia... Nie można mieć wszystkiego w życiu i każdemu czegoś brakuje.. Myślę że potrzebujesz zmiany,czegoś nowego w swoim życiu, dlatego musisz ustalić sobie cel (zmiana pracy, studia,kurs,  etc...) Cel nie polega wyłącznie na chęciach.. Trzeba go realizować, podejmować co raz to dalsze kroki... Wszystko zależy od Ciebie i Twojej motywacji:)

5

dokładnie,
najlepiej i najwygodniej jest usiąśc i poużalać się nad bezsensem swojego życia, wszyscy do okoła mają tak super a Ty taki biedny i pokrzywdzony przez los. Szczęściu trzeba dopomóc. Nic samo się nie zrobi, użalać każdy potrafi a mało kto próbuje coś zmienić w swoim zyciu.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Z cyklu - Coś mi w życiu nie idzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018